Pole tekstowe: Małopolski Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych - 18 grudnia 2017r.

Pole tekstowe: Powiatowy Konkurs Historyczny „Polska Piastów” - etap szkolny - 27 marca 2017r.

Trzech uczniów naszego gimnazjum: Alicja Mleczek 3a, Klaudia Szymoniak 2c i Michał Żak 2a zakwalifikowali się do etapu rejonowego w Powiatowym Konkursie Historycznym „Polska Piastów”.

Serdecznie gratulujemy!

(nauczyciel wspomagający - mgr Agata Wyskoczyńska)

Pole tekstowe: Konkurs Informatyczny Zespołu Szkół im. A. Średniawskiego w Myślenicach - 13 listopada 2017r.

Jakub Skóra z 7b zakwalifikował się do następnego etapu Konkursu Informatycznego organizowanego przez Zespół Szkół im. A.Średniawskiego w Myślenicach.

Do finału zakwalifikowało się tylko 8 uczniów z powiatu myślenickiego. Serdecznie gratulujemy awansu Jakubowi!

W finale 8 uczestników rozwiązywało test ogólny wiedzy informatycznej.  Najlepsza czwórka awansowała do etapu praktycznego - „składanie komputera”. Niestety Jakub nie dostał się do finału.

W finale znaleźli się gimnazjaliści, a Jakub jest w 7 klasie. Czekamy na przyszły rok.

dodatkowy serwis

·  komunikaty

·  lekcje

·  zastępstwa

·  kalendarz

·  nauczyciele

·  klasy

·  itp.

Pole tekstowe: Nagrody Burmistrza - 24 listopada 2017r.

Miło nam donieść, że:

Tomasz Młynarczyk (absolwent Publicznego Gimnazjum w Trzemeśni) oraz Magdalena Kordula (obecna uczennica naszej szkoły) otrzymali Nagrodę Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice. Jest to nagroda finansowa dla najlepszych uczniów szkół w Gminie Myślenice. Ceremonia wręczenia nagród odbyła  się w czasie apelu na sali gimnastycznej SgG.

Zdjęcia z wręczenia nagród - tutaj.

Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych zakwalifikowali się: Kacper Skóra 7b, Jakub Tułacz 7b, Krzysztof Kasprzycki 5a, Hubert Nowak 6a.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach konkursowych

(nauczyciel wspomagający - mgr Halina Kosiba, mgr Izabella Malinowska)

Pole tekstowe: Krakowska Matematyka 2017/2018 - 18 grudnia 2017r.

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego konkursu matematycznego dla klas 4, 5 i 6 - „Krakowska Matematyka 2017/2018”. Nasi matematycy to: Aleksandra Jaśkowiec 5a, Krzysztof Kasprzycki 5a, Kacper Skóra 6a.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

(nauczyciel wspomagający - mgr Halina Kosiba, mgr Izabella Malinowska)