Pole tekstowe: Małopolski Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych - 18 grudnia 2017r.

Pole tekstowe: Powiatowy Konkurs Historyczny „Polska Piastów” - etap szkolny - 27 marca 2017r.

Trzech uczniów naszego gimnazjum: Alicja Mleczek 3a, Klaudia Szymoniak 2c i Michał Żak 2a zakwalifikowali się do etapu rejonowego w Powiatowym Konkursie Historycznym „Polska Piastów”.

Serdecznie gratulujemy!

(nauczyciel wspomagający - mgr Agata Wyskoczyńska)

Pole tekstowe: Konkurs Informatyczny Zespołu Szkół im. A. Średniawskiego w Myślenicach - 13 listopada 2017r.

Jakub Skóra z 7b zakwalifikował się do następnego etapu Konkursu Informatycznego organizowanego przez Zespół Szkół im. A.Średniawskiego w Myślenicach.

Do finału zakwalifikowało się tylko 8 uczniów z powiatu myślenickiego. Serdecznie gratulujemy awansu Jakubowi!

W finale 8 uczestników rozwiązywało test ogólny wiedzy informatycznej.  Najlepsza czwórka awansowała do etapu praktycznego - „składanie komputera”. Niestety Jakub nie dostał się do finału.

W finale znaleźli się gimnazjaliści, a Jakub jest w 7 klasie. Czekamy na przyszły rok.

Pole tekstowe: Nagrody Burmistrza - 24 listopada 2017r.

Miło nam donieść, że:

Tomasz Młynarczyk (absolwent Publicznego Gimnazjum w Trzemeśni) oraz Magdalena Kordula (obecna uczennica naszej szkoły) otrzymali Nagrodę Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice. Jest to nagroda finansowa dla najlepszych uczniów szkół w Gminie Myślenice. Ceremonia wręczenia nagród odbyła  się w czasie apelu na sali gimnastycznej SgG.

Zdjęcia z wręczenia nagród - tutaj.

Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych zakwalifikowali się: Kacper Skóra 7b, Jakub Tułacz 7b, Krzysztof Kasprzycki 5a, Hubert Nowak 6a.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach konkursowych

(nauczyciel wspomagający - mgr Halina Kosiba, mgr Izabella Malinowska)

Pole tekstowe: Krakowska Matematyka 2017/2018 - 18 grudnia 2017r.

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego konkursu matematycznego dla klas 4, 5 i 6 - „Krakowska Matematyka 2017/2018”. Nasi matematycy to: Aleksandra Jaśkowiec 5a, Krzysztof Kasprzycki 5a, Kacper Skóra 6a.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

(nauczyciel wspomagający - mgr Halina Kosiba, mgr Izabella Malinowska)

Pole tekstowe: Małopolski Konkurs Geograficzny dla uczniów szkół gimnazjalnych - 7 grudnia 2017r.

Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Geograficznego dla uczniów klas gimnazjalnych zakwalifikowała się Natasza Adamaszek z kl. G3a.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach konkursowych

(nauczyciel wspomagający - mgr Małgorzata Podmokły)

Pole tekstowe: Małopolski Konkurs Geograficzny dla uczniów szkół gimnazjalnych - 12 lutego 2018r.

Natasza Adamaszek z kl. G3a została finalistką wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Geograficznego dla uczniów klas gimnazjalnych. Natasza w etapie szkolnym uzyskała ponad 51 punktów co awansowało ją do etapu rejonowego, W etapie rejonowym uzyskała również minimum 51 punktów co dało jej kwalifikacje do finału konkursu!

Serdecznie gratulujemy, życzymy powodzenia i czekamy na rezultaty finału 12 marca.

(nauczyciel wspomagający - mgr Małgorzata Podmokły)

Pole tekstowe: Małopolski Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas 4-7 - 12 lutego 2018r.

Jakub Malina z kl. 6a został finalistą wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów klas 4-7. Jakub w etapie szkolnym uzyskał ponad 39 punktów co awansowało go do etapu rejonowego, W etapie rejonowym uzyskał również minimum 45 punktów co dało mu kwalifikacje do finału konkursu!

Serdecznie gratulujemy, życzymy powodzenia i czekamy na rezultaty finału 21 marca.

(nauczyciel wspomagający - mgr Anna Jaśkowiec)

Pole tekstowe: Powiatowy Konkurs Historyczny - ?

Weronika Oleksy z kl. 7b zajęła III miejsce w XVII Powiatowym Konkursie Historycznym „Józef Piłsudski i jego rola w odzyskaniu niepodległości”.

Serdecznie gratulujemy.

Pole tekstowe: Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego - ?

Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego „MEINE STADT UND DIE GEGEND – KENNE ICH SIE” zakończył się sukcesami naszych uczniów.

Temat: „Die Sehenswürdigkeiten von Myślenice und der Gegend” (Zabytki Myślenic i okolicy)

W kategorii szkoła podstawowa II miejsce zdobyli Iwo Faracik, Weronika Oleksy, Witold Młynarczyk i Magdalena Kordula.

W kategorii klasy gimnazjalne III miejsce zdobyli Bartosz Irzyk, Szymon Jaśkowiec, Piotr Podmokły, Jan Rajca, Anna Tokarz, Sara Sitarz i Anna Skałka.

Wyróżnienie Natalia Gogol.

Temat: „Meine Stadt/mein Wohnort im Sommer und im Winter – was kann man hier Interessantes machen? (Moje miasto/moja miejscowość latem i zimą)

W kategorii klasy gimnazjalne II miejsce zdobyli Klaudia Szymoniak, Karolina Śmigla, Natalia Kozaczyk, Katarzyna Oleksy i Bartłomiej Żądło.

Zdjęć nie dostarczono

Pole tekstowe: Gminny Konkurs „Gwiazdy Niepodległości” - 15 listopada 2018

Patrycja Skałka z kl. 7a zajęła II miejsce w Gminnym Konkursie „Gwiazdy Niepodległości”, który zorganizowała Szkoła Podstawowa w Porębie. Główną tematyką konkursu była astronomia.

Serdecznie gratulujemy.

M.P.