Informacje o zajęciach dodatkowych

Odrabianie zaległości z informatyki i techniki

środa 1333 - 1420 (lek. 7, sala G17i) - po indywidualnym uzgodnieniu  z uczniem

czwartek 1333 - 1420 (lek. 7, sala G17i) - po indywidualnym uzgodnieniu  z uczniem

 

Pole tekstowe: mgr Ireneusz Szczepaniak - 2017/18

Koło j.niemieckiego

poniedziałek 1425 - 1510 (lek. 8, sala G15)

Pole tekstowe: mgr Jan Chęciński - 2017/18

KOŁO matematyczne

poniedziałek 1335 - 1420 (lek. 7, sala G2)

Pole tekstowe: mgr Marian Batko - 2017/18

Koło chemiczne

wtorek 1425 - 1510 (lek. 8, sala G8)

Pole tekstowe: mgr Jadwiga Kaczmarczyk - 2017/18

KOŁO polonistyczne

piątek 945 - 1030 (lek. 3) - przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

Pole tekstowe: mgr Grażyna Drożdż - 2017/18

Koło fizyczne

piątek 730 - 800 (lek. 0, sala G16)

piątek 1345 - 1430 (lek. 7, sala G16)

Pole tekstowe: mgr Małgorzata Krok - 2017/18

Koło informatyczno-fizyczne

wtorek 1425 - 1510 (lek. 8, sala G16)

Pole tekstowe: mgr Andrzej Jasek - 2017/18

Koło matematyczne/origami

czwartek 1425 - 1510 (lek. 8, sala G12)

Pole tekstowe: mgr Izabella Ralska - 2017/18

Koło j. angielskiego

poniedziałek 1425 - 1510 (lek. 8, sala G9)

Pole tekstowe: Beata Kosela-Ćwierz - 2017/18

KOŁO biologiczne

poniedziałek 1335 - 1420 (lek. 7)

ZAJĘCIA wyrównawcze z biologii

środa 1425 - 1510 (lek. 8)

czwartek 1425 - 1510 (lek. 8)

Pole tekstowe: mgr Maria Urbaniak-Malina - 2017/18

Koło sportowe - siatkówka

wtorek 1600 - 1730 (co 2 tyg., sala SgG)

 

Pole tekstowe: mgr Jolanta Cyganek - 2017/18

Koło sportowe - piłka nożna

wtorek 1430 - 1600 (sala SgG)

Pole tekstowe: mgr Jacek Łętocha - 2017/18

Koło wos

środa 1425 - 15410 (lek. 8, sala G7)

Pole tekstowe: mgr Marta Talaga - 2017/18

Brak danych

Pole tekstowe: mgr Jan Bajgrowicz - 2017/18

Zajęcia świetlicowe (wyrównawcze)

poniedziałek 850 - 935 (lek. 2)

środa 730 - 800 (lek. 0)

czwartek 1235 - 1320 (lek. 6)

Pole tekstowe: mgr Marta Bednarz - 2017/18

Brak danych

Pole tekstowe: ks. dr Andrzej Caputa - 2017/18

KOŁO teatralne

środa 1425 - 1555 (lek. 8 i 9)

KOŁO j.polskiego

wtorek 1425 - 1510 (lek. 7)

 

Pole tekstowe: mgr Jolanta Furtak - 2017/18

Brak danych

Pole tekstowe: mgr Dominika Hudaszek - 2017/18

URLOP

Pole tekstowe: mgr Elżbieta Jania - 2017/18

RĘKODZIEŁO artystyczne

środa 1335 - 1510 (lek. 7, 8)

 

Pole tekstowe: mgr Dorota Kocznur - 2017/18

Koło geograficzne

wtorek 1425 - 1510 (lek. 8, sala G16)

Pole tekstowe: mgr Małgorzata Podmokły - 2017/18

Koło historyczne

piątek 1425 - 1510 (lek. 8, sala G14)

Pole tekstowe: mgr Agata Wyskoczyńska - 2017/18
Objaśnienie ze strzałką w górę: skocz do góry
Objaśnienie ze strzałką w górę: skocz do góry
Objaśnienie ze strzałką w górę: skocz do góry

Brak danych

Pole tekstowe: ks. Marian Adamik - 2017/18

Koło zainteresowań

poniedziałek 1145 - 1230 (lek. 5, sala 3)

Pole tekstowe: mgr Marta Chlebicka - 2017/18

Koło artystyczne

wtorek 1425 - 1510 (lek. 8, sala 6)

Pole tekstowe: mgr Wioletta Górka - 2017/18

Brak danych

Pole tekstowe: Aleksandra Hanula - 2017/18

Koło zainteresowań

wtorek 1145 - 1230 (lek. 5, sala 2)

Pole tekstowe: Katarzyna Hanula - 2017/18

Koło teatralne

środa 1425 - 1510 (lek. 8, sala -)

Pole tekstowe: mgr Agnieszka Jasek - 2017/18

Brak danych

Pole tekstowe: mgr Anna Jaśkowiec - 2017/18

Koło ortograffiti

czwartek 1245 - 1330 (lek. 6, sala 6)

Pole tekstowe: mgr Barbara Jaśkowiec - 2017/18

Brak danych

Pole tekstowe: mgr Grażyna Kasprzycka - 2017/18

Koło zainteresowań

poniedziałek 1145 - 1230 (lek. 5, sala 5)

Pole tekstowe: mgr Teresa Kordula - 2017/18

Koło matematyczne

wtorek 1245 - 1330 (lek. 6, sala G2)

Pole tekstowe: mgr Halina Kosiba - 2017/18

Koło biblijne

piątek 1425 - 1510 (lek. 8, sala 9)

Pole tekstowe: mgr Bernadetta Kowalczyk - 2017/18

Koło zainteresowań

czwartek 1145 - 1230 (lek. 5, sala 1)

Pole tekstowe: mgr Renata Makselan - 2017/18

Koło BRD

środa 1425 - 1510 (lek. 8, sala 8)

Pole tekstowe: mgr Izabella Malinowska - 2017/18

Koło zainteresowań

środa 1145 - 1230 (lek. 5, sala 4)

Pole tekstowe: mgr Anna Nalepa - 2017/18

Koło sportowe

piątek 1335 - 1510 (lek. 7, 8, sala SgG)

Pole tekstowe: mgr Barbara Pachacz - 2017/18

Brak danych

Pole tekstowe: mgr Joanna Pieron - 2017/18

Koło zainteresowań

poniedziałek 1145 - 1230 (lek. 5, sala 3)

Pole tekstowe: mgr Barbara Skałka - 2017/18

Brak danych

Pole tekstowe: mgr Anna Skóra - 2017/18

Brak danych

Pole tekstowe: mgr Barbara Ślusarczyk - 2017/18

Brak danych

Pole tekstowe: mgr Justyna Żelazna - 2017/18
Objaśnienie prostokątne:

dodatkowy serwis

·  komunikaty

·  lekcje

·  zastępstwa

·  kalendarz

·  nauczyciele

·  klasy

·  itp.

Koło sportowe

czwartek 1335 - 1510 (lek. 7, 8, sala SgG)

Pole tekstowe: mgr Tomasz Stelmach - 2017/18