Zajęcia dodatkowe, dyżury dla rodziców

Zaj. dodatkowe: odrabianie zaległości z informatyki, techniki, fizyki

czwartek 13:40-14:25 (lek. 7) - po zgłoszeniu

Dyżur dla rodziców: codziennie na 5 lekcji prócz środy

Pole tekstowe: mgr Ireneusz Szczepaniak - 2018/19

Zaj. dodatkowe:

Dyżur dla rodziców: wtorek 10:45-11:30

Pole tekstowe: mgr Jan Chęciński - 2018/19

Zaj. dodatkowe:

Dyżur dla rodziców:

Pole tekstowe: mgr Marian Batko - 2018/19

Zaj. dodatkowe: koło chemiczne

środa lub czwartek 14:35-15:20 (lek. 8, sala G08)

Dyżur dla rodziców: wtorek 8:55-9:40

Pole tekstowe: mgr Jadwiga Kaczmarczyk - 2018/19

Zaj. dodatkowe:

Dyżur dla rodziców: środa 8:55-9:40

Pole tekstowe: mgr Grażyna Drożdż - 2018/19

Zaj. dodatkowe:

Dyżur dla rodziców:

Pole tekstowe: mgr Małgorzata Krok - 2018/19

Zaj. dodatkowe:

Dyżur dla rodziców:

Pole tekstowe: mgr Andrzej Jasek - 2018/19

Zaj. dodatkowe: koło matematyczne

środa 13:40-14:25 (lek. 7, sala G16)

Zaj. dodatkowe: Koło origami

czwartek 12:45-14:25 (lek. 6 i 7, sala G16) co 2 tygodnie

Dyżur dla rodziców:

Pole tekstowe: mgr Izabella Ralska - 2018/19

Zaj. dodatkowe: koło j. angielskiego

wtorek 13:40- 14:25 (lek. 7, sala G09) środa 8:55-9:40 (lek. 2, sala G09)

Dyżur dla rodziców: wtorek 9:50-10:35

Pole tekstowe: Beata Kosela-Ćwierz - 2018/19

Zaj. dodatkowe:

Dyżur dla rodziców: wtorek 12:30-13:00

Pole tekstowe: mgr Maria Urbaniak-Malina - 2018/19

Zaj. dodatkowe: program Szkolny Klub Sportowy

wtorek, czwartek 14:30-15:30 (dziewczęta z klas I-IV)

Zaj. dodatkowe: SKS

poniedziałek, piątek 14:30-15:15 (dziew. z klas 7, 8 i G3 chł. 6)

Dyżur dla rodziców: czwartek 11:45-12:30

Pole tekstowe: mgr Jolanta Cyganek - 2018/19

Zaj. dodatkowe: program Szkolny Klub Sportowy

wtorek 15:25-16:25, czwartek 14:30-15:30 (chłopcy z klas I-IV)

Zaj. dodatkowe: SKS

środa 14:25-15:25 oraz poniedziałek 14:35-16:10 co dwa tygodnie (chłopcy)

Dyżur dla rodziców: środa 11:45-12:30 lub tel. 607 984 476

Pole tekstowe: mgr Jacek Łętocha - 2018/19

Zaj. dodatkowe:

Dyżur dla rodziców: poniedziałek 10:00-10:30

Pole tekstowe: mgr Marta Talaga - 2018/19

Zaj. dodatkowe:

Dyżur dla rodziców:

Pole tekstowe: mgr Marta Bednarz - 2018/19

Zaj. dodatkowe:

Dyżur dla rodziców:

Pole tekstowe: ks. dr Andrzej Caputa - 2018/19

Zaj. dodatkowe: koło j. polskiego

czwartek 13:40-14:25 (lek. 7, sala G17)

Dyżur dla rodziców:

Pole tekstowe: mgr Jolanta Furtak - 2018/19

Zaj. dodatkowe:

Dyżur dla rodziców:

Pole tekstowe: mgr Elżbieta Jania - 2018/19

Zaj. dodatkowe:

Dyżur dla rodziców:

Pole tekstowe: mgr Dorota Kocznur - 2018/19

Zaj. dodatkowe: zajęcia dodat. z geografii

wtorek 14:35-15:20 (lek. 8, sala G20)

Dyżur dla rodziców: wtorek 10:00-10:30

Pole tekstowe: mgr Małgorzata Podmokły - 2018/19

Zaj. dodatkowe: koło historyczne

środa 14:25-15:10 (lek. 8, sala P10)

Dyżur dla rodziców:

Pole tekstowe: mgr Agata Wyskoczyńska - 2018/19
Objaśnienie ze strzałką w górę: skocz do góry
Objaśnienie ze strzałką w górę: skocz do góry

Zaj. dodatkowe:

Dyżur dla rodziców:

Pole tekstowe: ks. Marian Adamik - 2018/19

Zaj. dodatkowe: koło artystyczne

wtorek 11:45-12:30 (lek. 5, sala P12)

Dyżur dla rodziców: środa 9:00-9:30

Pole tekstowe: mgr Marta Chlebicka - 2018/19

Zaj. dodatkowe: koło artystyczne

środa 13:40-14:25 (lek. 7, sala G04)

Dyżur dla rodziców: wtorek 9:00-9:300

Pole tekstowe: mgr Wioletta Górka - 2018/19

Zaj. dodatkowe: koło artystyczne

środa 11:45-12:30 (lek. 5, sala P07)

Dyżur dla rodziców: środa 8:55-9:40

Pole tekstowe: Aleksandra Hanula - 2018/19

Zaj. dodatkowe: na urlopie

Dyżur dla rodziców:

Pole tekstowe: mgr Katarzyna Hanula - 2018/19

Zaj. dodatkowe: koło teatralne

wtorek 14:35-15:20 (lek. 8, sala - P10)

Dyżur dla rodziców: wtorek 8:30-9:00

Pole tekstowe: mgr Agnieszka Jasek - 2018/19

Zaj. dodatkowe: koło j. angielskiego

środa 13:40-15:20 (lek. 7 i 8, sala G07) co 2 tygodnie

Dyżur dla rodziców: piątek 10:00-10:30

Pole tekstowe: mgr Anna Jaśkowiec - 2018/19

Zaj. dodatkowe: zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

poniedziałek 12:45-13:30 (lek. 6, sala G15) kl. 5a,b,c

poniedziałek 13:40-14:25 (lek. 7, sala G15) kl. 6a,b

poniedziałek 14:35-15:20 (lek. 8, sala G15) kl. 7a,b

wtorek 11:45-12:30 (lek. 5, sala G15) kl. 4a

środa 11:45-12:30 (lek. 5, sala G15) kl. 1b

środa 12:45-13:30 (lek. 6, sala G15) kl. 4b

środa 13:40-14:25 (lek. 7, sala G15) kl. 8a,b

Dyżur dla rodziców: po uzgodnieniu telefonicznym

Pole tekstowe: mgr Barbara Jaśkowiec - 2018/19

Zaj. dodatkowe:

Dyżur dla rodziców: poniedziałek 12:30-12:45

Pole tekstowe: mgr Grażyna Kasprzycka - 2018/19

Zaj. dodatkowe: koło artystyczne

poniedziałek 11:45-12:30 (lek. 5, sala P06)

Dyżur dla rodziców: poniedziałek 12:30-13:00

Pole tekstowe: mgr Teresa Kordula - 2018/19

Zaj. dodatkowe:

Dyżur dla rodziców:

Pole tekstowe: mgr Halina Kosiba - 2018/19

Zaj. dodatkowe: koło biblijne

wtorek 14:35-15:20 (lek. 8, sala P22) - starsze klasy

czwartek 12:45-13:30 (lek. 6, sala P22) - klasy 4 i 5

Dyżur dla rodziców:

Pole tekstowe: mgr Bernadetta Kowalczyk - 2018/19

Zaj. dodatkowe: koło z uczniem zdolnym

poniedziałek 11:45-12:30 (lek. 5, sala P20)

Dyżur dla rodziców: wtorek 8:15-8:45

Pole tekstowe: mgr Renata Makselan - 2018/19

Zaj. dodatkowe: koło matematyczne

wtorek 13:40-14:25 (lek. 7, sala G16)

Dyżur dla rodziców: wtorek 9:50-10:35

Pole tekstowe: mgr Izabella Malinowska - 2018/19

Zaj. dodatkowe: koło artystyczne

czwartek 11:45-12:30 (lek. 5, sala P11)

Dyżur dla rodziców: wtorek 8:50-9:40

Pole tekstowe: mgr Anna Nalepa - 2018/19

Zaj. dodatkowe:

Dyżur dla rodziców:

Pole tekstowe: mgr Barbara Pachacz - 2018/19

Zaj. dodatkowe:

Dyżur dla rodziców: poniedziałek 10:00-10:300

Pole tekstowe: mgr Joanna Pieron - 2018/19

Zaj. dodatkowe: koło z uczniem zdolnym

piątek 11:45-12:30 (lek. 5, sala P10)

Dyżur dla rodziców: środa 9:50-10:20

Pole tekstowe: mgr Barbara Skałka - 2018/19

Zaj. dodatkowe: SKS

wtorek 14:35-15:20 (lek. 8, sala GSg)

czwartek 14:35-15:20 (lek. 8, sala GSg)

Dyżur dla rodziców: czwartek 11:45-12:15

Pole tekstowe: mgr Barbara Ślusarczyk - 2018/19
Objaśnienie prostokątne: