Kadra

Samorząd, Rada Rodziców

Pole tekstowe: OBSŁUGA - 2018/19

Anna Chmiel - woźna

Jacek Dąbrowski - konserwator

Justyna Dudek - sprzątająca

Dorota Gorczyca - sprzątająca

Teresa Knapik - sprzątająca

Józef Makselon - konserwator, woźny

Bożena Wójtowicz - sprzątająca

z-ca dyrektora: mgr Ireneusz Szczepaniak

informatyka, fizyka, technika

 

e-mail: iszcze@gmail.com

2018/19

Pole tekstowe: SAMORZĄD UCZNIOWSKI
2018/19

Przewodniczący szkoły:

 

Jan Rajca G3b

Zastępcy:

Martyna Gogól 7a

Natalia Iwanicka 8a

6a

Przew.: Jakub Iwanicki

z-ca: Jakub Górka

6b

Przew.: Julia Malina

z-ca: Mikołaj Bała

8b

Przew.: Krzysztof Górka

z-ca: Iwo Faracik

7a

Przew.: Alicja Ulman

z-ca: Martyna Gogól

7b

Przew.: Dominika Oleksy

z-ca: Kacper Śmigla

G3a

Przew.: Karolina Gogól

z-ca: Mateusz Biel

G3b

Przew.: Anna Tułacz

z-ca: Natalia Gogol

8a

Przew.: Julia Lenart

z-ca: Jakub Leśniak

Pole tekstowe: RADA RODZICÓW - 2018/19 regulamin

Zarząd Rady Rodziców

 

Przewodniczący:

p. Robert Faracik

 

Z-ca przew.:

p. Monika Tokarz

 

Członek prezydium:

p. Ewa Rajca

 

Skarbnik:

Anna Mazur

 

Członkowie szkolnej rady rodziców

rady klasowe

Klasowe rady rodziców

 

1a przew.: p. Katarzyna Szydlak

z-ca: p. Marta Kęsek

 

1b przew.: p. Sylwia Chodnik

z-ca: p. Krzysztof Chaba

 

2a przew.: p. Elżbieta Makuch

z-ca: p. Monika Tokarz

 

2b przew.: p. Anna Durek

z-ca: p. Ewelina Puto

 

3a przew.: p. Edyta Staroch

z-ca: p. Ewa Nosal

 

3b przew.: p. Danuta Jaśków

z-ca: p. Kazimiera Hajdus

 

4a przew.: p. Wioletta Rakoczy

z-ca: p. Agnieszka Biela

 

4b przew.: p. Jadwiga Szydlak

z-ca: p. Sylwia Faracik

 

5a przew.: p. Aneta Szymska

z-ca: p. Małgorzata Mazur

 

5b przew.: p. Anna Wincenciak

z-ca: p. Ewa Pitala

 

5c przew.: p. Elżbieta Makuch

z-ca: p. Danuta Stasiak

 

6a przew.: p. Małgorzata Podmokły

z-ca: p. Marta Grzesik

 

6b przew.: p. Danuta Staroch

z-ca: p. Joanna Młynarczyk

 

7a przew.: p. Aneta Malina

z-ca: p. Alicja Wójcik

 

7b przew.: p. Agata Śmigla

z-ca: p. Anna Szymoniak

 

8a przew.: p. Elżbieta Wawro

z-ca: p. Katarzyna Leśniak

 

8b przew.: p. Robert Faracik

z-ca: p. Krzysztof Górka

 

G3a przew.: p. Jadwiga Szydlak

z-ca: p. Elżbieta Gawlak

 

G3b przew.: p. Ewa Rajca

z-ca: p. Ewa Gogól

30 zł - pierwsze dziecko

20 zł - drugie dziecko

  0 zł - trzecie dziecko

 

Składkę można wpłacić w sekretariacie szkoły. Jeżeli wpłaty dokonuje uczeń u wychowawcy, prosimy o sprawdzenie czy sekretariat wystawił dowód wpłaty.

mgr Jolanta Cyganek - 2018/19

wych. fizyczne

wychowawca 5c

e-mail: jolacyganek@vp.pl

mgr Marian Batko - 2018/19

matematyka

e-mail: marbat@vp.pl

mgr inż. Jan Chęciński - 2018/19

j. niemiecki, doradztwo zawodowe

e-mail: jcheci@op.pl

mgr Marta Bednarz - 2017/18

urlop

e-mail:

mgr Grażyna Drożdż - 2018/19

j. polski

e-mail: fenixxx@interia.pl

mgr Elżbieta Jania - 2018/19

świetlica

e-mail: ela.jania.szkola@wp.pl

mgr Małgorzata Krok - 2018/19

fizyka

e-mail: krokgosia@gmail.com

mgr Jadwiga Kaczmarczyk - 2018/19

chemia, informatyka

wychowawca G3b

e-mail: jkaczm@interia.eu

mgr Agata Wyskoczyńska - 2018/19

historia

wychowawca 4b

e-mail: natal2@op.pl

mgr Jacek Łętocha - 2018/19

wych. fizyczne

wychowawca 5b

e-mail: jaleto@wp.pl

mgr Ireneusz Szczepaniak - 2018/19

informatyka, fizyka, zaj. techniczne

e-mail: iszcze@gmail.com

mgr Renata Makselan - 2018/19

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca 3a

e-mail: renata.max@interia.pl

mgr Izabella Ralska - 2018/19

matematyka

wychowawca 5a

e-mail: izabella.ralska@gmail.com

mgr Marta Talaga - 2018/19

j. niemiecki, wos, biblioteka

wychowawca 4a

e-mail: martat9@op.pl

mgr Maria Urbaniak-Malina - 2018/19

biologia, nauczyciel wspomagający w 5c

wychowawca G3a

e-mail: bogus@onet.eu

Pole tekstowe: AKTUALNE GRONO PEDAGOGICZNE
2018/19

Opiekun samorządu:

mgr Agata Wyskoczyńska

 

mgr Wioletta Górka

Pole tekstowe: SKŁADKA NA RADĘ RODZICÓW

Beata Kosela-Ćwierz - 2018/19

j.angielski

e-mail: kosela.beata@gmail.com

Pole tekstowe: SAMORZĄDY KLASOWE
2018/19

pedagog: mgr Barbara Jaśkowiec

pedagog

 

e-mail: bped1@op.pl tel. bezpośredni: 123 724 331

2018/19

mgr Jolanta Furtak - 2018/19

j. polski

e-mail: jolantafurtak@wp.pl

ks. dr Andrzej Caputa - 2018/19

religia

e-mail: caputa_a@wp.pl

mgr Dorota Kocznur - 2018/19

biblioteka

e-mail: dokocznur@wp.pl

mgr Barbara Skałka - 2018/19

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca 3b

e-mail: basia.skalka@wp.pl

Objaśnienie ze strzałką w górę: skocz do góry
Objaśnienie ze strzałką w górę: skocz do góry

ks. Marian Adamik - 2018/19

religia

e-mail:

dyrektor: mgr Andrzej Jasek

edukacja dla bezpieczeństwa, fizyka, informatyka, technika

 

e-mail: kesaja@wp.pl

2018/19

mgr Marta Chlebicka - 2018/19

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca 1b

e-mail: martach@vp.pl

mgr Wioletta Górka - 2018/19

historia, muzyka, plastyka, zaj.atyst.

wychowawca 7a

e-mail: iza.gorka@poczta.fm

Aleksandra Hanula - 2018/19

świetlica

e-mail: hanulaola@gmail.com

mgr Katarzyna Hanula - 2018/19

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca 2b

e-mail: kburkat1@gmail.com

mgr Agnieszka Jasek - 2018/19

j. polski

wychowawca 6b

e-mail: agnieszkajasek@onet.pl

mgr Anna Jaśkowiec - 2018/19

j. angielski

e-mail: annajaskowiec.75@wp.pl

mgr Barbara Jaśkowiec - 2018/19

pedagog

e-mail: bped1@op.pl

mgr Grażyna Kasprzycka - 2018/19

przyroda, biologia

e-mail: liceumwisniowa@interia.pl

mgr Teresa Kordula - 2018/19

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca 1a

e-mail: terkor36@gmail.com

mgr Halina Kosiba - 2018/19

matematyka

wychowawca 7b

e-mail:

Bernadetta Kowalczyk - 2018/19

religia

e-mail:

mgr Izabella Malinowska - 2018/19

matematyka, informatyka, technika

wychowawca 6a

e-mail: maliza22@wp.pl

mgr Anna Nalepa - 2018/19

edukacja wczesnoszkolna

wychowawca 2a

e-mail: ania065@op.pl

mgr Joanna Pieron - 2018/19

j. angielski

e-mail: joanka16@gmail.com

mgr Barbara Ślusarczyk - 2018/19

wtch. fizyczne

wychowawca 8a

e-mail: barbara.slusarczyk58@gmail.com

mgr Ewa Ślusarczyk - starszy referent

 

Anna Mazur - referent

 

tel. szkoły: 122 735 611 wew. 31

 

e-mail: sptrzemesnia@poczta.onet.pl

Pole tekstowe: SEKRETARIAT
Pole tekstowe: PRACOWNICY OBSŁUGI - 2018/19
Pole tekstowe: KUCHNIA - 2018/19

Kazimiera Pałka - intendentka

Wanda Skóra - kucharka

Anna Pałka - pomoc kuchenna

Sabina Biel - pomoc kuchenna

5a

Przew.: Krzysztof Pitala

z-ca: Kinga Mazur

5b

Przew.: Michał Leśniak

z-ca: Wiktoria Zborowska

5c

Przew.: Aleksandra Makuch

z-ca: Bartłomiej Jaśkowiec

4a

Przew.: Anna Leśniak

z-ca: Dawid Jaśkowiec

4b

Przew.: Konrad Słowik

z-ca: Maria Dróżdż

mgr Barbara Pachacz - 2018/19

informatyka, wych. fizyczne

wychowawca 8b

e-mail: barbarapachacz@op.pl

mgr Andrzej Jasek - 2018/19

informatyka, fizyka, zaj. techniczne, edb

e-mail: kesaja@wp.pl

Objaśnienie prostokątne: