Co słychać w szkole

Dnia 10 września tego roku uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami udali się na 26 Zlot PTTK Szlakami Walk Partyzanckich. Naszą szkołę reprezentował poczet sztandarowy w składzie: Karolina Bednarz, Piotr Podmokły, Martyna Żak.

Po dotarciu na miejsce i chwili odpoczynku o godzinie jedenastej odbyła się uroczysta Msza Święta, w której składaliśmy hołd żołnierzom walczącym 72 lata temu na Suchej Polanie. W kazaniu ksiądz przemawiał głównie do młodzieży. Mówił, że są oni chlubą narodu i to w ich rękach będzie dalsze sławienie i hołd zmarłym żołnierzom. Mszę zakończyliśmy uroczystym apelem poległych. Po mszy można było poczęstować się grochówką oraz kiełbasą.

Ok. godziny 13 po zrobieniu pamiątkowego zdjęcia zeszliśmy szlakiem w dół, po czym każdy z nas udał się do swoich domów.

Pole tekstowe: ZLOT SZLAKAMI WALK PARTYZANCKICH - 10 września 2016

dodatkowy serwis

·  komunikaty

·  lekcje

·  zastępstwa

·  kalendarz

·  nauczyciele

·  klasy

·  itp.

W dniu 20.12.2017 r. odbył się w naszej szkole KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK, edycja 2017. Komisja konkursowa w składzie dyrektor Anna Skóra, Dorota Kocznur, Jan Bajgrowicz po wysłuchaniu 7 solistów, 6 grup do 5 osób i 8 grup klasowych, biorąc pod uwagę interpretację utworu, muzykalność, warunki słuchowe i ogólne wrażenia artystyczne postanowiła przyznać następujące miejsca w poszczególnych grupach.

KLASY 1-3. Kategoria soliści - I miejsce Zuzanna Kasprzycka 3b, II miejsce Maja Bochenek 1a, III miejsce Magdalena Braś 1a. Kategoria zespół klasowy - I miejsce klasa 1b, II miejsce klasa 2a i 2b, III miejsce klasa 3a.

KLASY 4-6. Kategoria soliści - I miejsce Julia Malina 5b, II miejsce Agnieszka Szymoniak 6b, III miejsce Marcin Kasprzycki 4a. Wyróżnienie otrzymała grupa wykonawców z klasy 4b w składzie - Zofia Skałka, Hanna Górka, Gabriela Szablowska. Kategoria zespoły klasowe - I miejsce klasa 5b, II miejsce klasa 4b, III miejsce klasa 6a.

KLASY 7-G3. Kategoria zespół klasowy - I miejsce klasa G2b, II miejsce klasa 7b, III miejsce klasa 7a. Wyróżnienie otrzymała grupa wykonawców z klasy 7a w składzie - Natalia Iwanicka, Wiktoria Wawro, Wiktoria Dominiak oraz instrumentaliści Witold Młynarczyk 7b i Krzysztof Piwowarczyk 6b.

Pole tekstowe: KONKURS KOLĘD I PASORAŁEK - 20 grudnia 2017