Sukcesy sportowe

Pole tekstowe: Gminne Zawody w Piłce Nożnej Halowej Chłopców - 10 października 2016

W dniu 10 października 2016r. odbyły się eliminacje gminne w piłce nożnej halowej. Startowało 7 gimnazjów reprezentujących naszą gminę. Nasza szkoła znalazła się w grupie: Gimnazjum nr 2 Myślenice, Gimnazjum nr 1 Myślenice oraz Gimnazjum  Głogoczów. W drugiej grupie były Gimnazjum Jawornik, Gimnazjum nr 3 Myślenice oraz Gimnazjum Krzyszkowice. W eliminacjach grupowych zajęliśmy drugie miejsce w grupie przegrywając jedynie w końcowych minutach meczu z bardzo mocną drużyną Gimnazjum nr 1 Myślenice, która wygrała całe zawody. Ten wynik spowodował, że mogliśmy już walczyć tylko o 3 miejsce w zawodach. Po wygraniu meczu z Gimnazjum w Jaworniku mogliśmy się cieszyć z III miejsca.

Nasza drużyna: Kamil Jasek, Grzegorz Grzesik, Sebastian Olesek, Piotr Pachacz, Kamil Mochel, Adam Basista, Mateusz Górka, Maciej Kęsek, Jakub Rajca, Łukasz Urbański.

Brawo i gratulacje za wynik!

Pole tekstowe: Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej - halowa piłka nożna dziewcząt - 14 listopada 2017

W dniu 14 listopada 2017r. w Hali Sportowej MOSiR w Nowym Sączu odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt.

Miło nam donieść, że nasze reprezentantki zdobyły I miejsce uzyskując 8 pkt. i stosunek bramek 8:1.

Tym samym zapewniły sobie awans do zawodów ogólnopolskich.

W poszczególnych meczach uzyskały: Trzemeśnia-Tarnów 5:0, Trzemeśnia-Jelna 2:0, Trzemeśnia-Miechów 1:1, Trzemeśnia-Piotrowice 0:0.

Skład naszej drużyny: Wiktoria Zabłocka, Anna Urbańska, Anna Tułacz, Natalia Topa, Justyna Sukta, Katarzyna Skałka, Izabela Olszewska, Anna Kęsek, Anna Iwanicka, Karolina Bednarz.

Serdecznie gratulujemy i prosimy o więcej!

dodatkowy serwis

·  komunikaty

·  lekcje

·  zastępstwa

·  kalendarz

·  nauczyciele

·  klasy

·  itp.

Zdjęć nie dostarczono

Pole tekstowe: Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej - koszykówka dziewcząt - 6 listopada 2017

6 listopada 2017 w Myślenicach odbył się etap gminny Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasza reprezentacja dziewcząt w kategorii koszykówka zajęła III miejsce.

Drużyna grała w składzie: Natasza Adamaszek 3a, Maria Górka 3a, Zuzanna Grzesik 3a, Wiktoria Mistarz 3b, Zuzanna Bukowska 2a, Karolina Gogól 2a, Karolina Bednarz 2b, Anna Iwanicka 2b, Anna Kęsek 2b, Justyna Sukta 2b, Anna Tułacz 2b.

Dziewczętom serdecznie gratulujemy.

Pole tekstowe: Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej - 5 lutego 2018

5 lutego reprezentacja naszej szkoły brała udział w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej. W turnieju wywalczyliśmy II  miejsce. W rozgrywkach  brało udział 5 drużyn. Po trzech wygranych meczach z SP Bysina, SP Zarabie  i SP nr 2, niestety przegraliśmy mecz z SP nr 3 Myślenice.

Skład drużyny: Karolina Bednarz G2b, Iwanicka Anna G2b, Kęsek Anna G2b, Olszewska Izabela G2b, Nowak Nikola G2b, Sukta Justyna G2b, Tułacz Anna G2b , Bukowska Zuzanna G2a, Górka Maria G3a, Kozaczyk Martyna G3c, Dominiak Wiktoria 7a