Rok szkolny 2016/2017



Absolwenci naszej szkoły: Mikołaj Grzesik, Jan Jaśkowiec, Jakub Kurek, Mateusz Podmokły otrzymali Nagrodę Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2015/2016.



OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH MIĘDZYSZKOLNYCH



1. Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych



II miejsce Aleksandry Jaśkowiec i Krzysztofa Kasprzyckiego z kl. 4a w Gminnym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas IV „Matematycznie-praktycznie"


III miejsce Marcina Kasprzyckiego z kl. 3a w XXIII Miejsko - Gminnym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas III Szkół Podstawowych


Tytuł Laureata dla Huberta Nowaka z kl. 5a w konkursie matematycznym „Krakowska Matematyka 2016/2017” dla uczniów klas IV, V i VI szkół podstawowych Województwa Małopolskiego.


Udział uczniów: Krzysztof Kasprzycki z kl. 4a, Hubert Nowak z kl. 5a w etapie finałowym Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Pangea”.


Biblijny Konkurs Tematyczny „Z DOBRĄ NOWINĄ PRZEZ ŻYCIE” – w wyniku eliminacji szkolnych w etapie rejonowym uczestniczyli: Magdalena Kordula, Witold Młynarczyk z kl. 6b.
W wyniku eliminacji rejonowych w etapie wojewódzkim uczestniczyła Magdalena Kordula z kl. 6b, która uzyskała tytuł Laureata tego konkursu.


Wyróżnienie Witolda Młynarczyka z kl. 6b za zajęcie 6. miejsca w ogólnopolskim konkursie „Biblia i Przypowieści biblijne".


Wyróżnienie Joanny Jaśkowiec z kl. 6b za zajęcie 9. miejsca w ogólnopolskim konkursie „Biblia i Przypowieści biblijne".


Wyróżnienie Magdaleny Korduli z kl. 6b za zajęcie 10. miejsca w ogólnopolskim konkursie „Biblia i Przypowieści biblijne".


Małopolski Konkurs Języka Angielskiego – w wyniku eliminacji szkolnych w etapie rejonowym uczestniczyli: Jakub Malina z kl. 5a i Kacper Skóra z kl. 6b..


Udział Witolda Młynarczyka z kl. 6b i Zuzanny Kozaczyk z kl. 5b w VI Gminnym Konkursie Historycznym „Wybitni Polacy w naszych dziejach”.



2. Osiągnięcia uczniów w konkursach artystycznych



Wyróżnienie Krystiana Górki z kl. 6b w VII Gminnym Konkursie Bibliotecznym W świecie książek pod hasłem
Kiedy historia staje się legendą


III miejsce Anny Ciesielczyk z kl. 1a w VII Gminnym Konkursie Bibliotecznym W świecie książek pod hasłem
Kiedy historia staje się legendą


Tytuł Finalisty dla uczennic: Alicji Batko z kl. 3a, Joanny Jaśkowiec z kl. 6b, w VII Gminnym Konkursie Bibliotecznym W świecie książek pod hasłem Kiedy historia staje się legendą


Udział Zespołu Teatralnego z SP w Trzemeśni w eliminacjach powiatowych 32. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży „BAJDUREK"


II miejsce Joanny Jaśkowiec z kl. 6b w Finale IX Ogólnopolskiego Konkursu Multimedialnego o Św. Janie Pawle II w kategorii - szkoły podstawowe


Udział uczniów: Krzysztof Pitala z kl. 3a, Jakub Iwanicki z kl. 4a, Witold Młynarczyk z kl. 6b w etapie finałowym Miejsko-Gminnego Konkursu Recytatorskiego „MYŚLENICKI LAUR RECYTACJI 2017" w kategorii - szkoły podstawowe


II miejsce Weroniki Oleksy z kl. 6b w Konkursie na Najpiękniejszą Pisankę Gminy Myślenice 2017 w kategorii - szkoły podstawowe, klasy IV-VI


Wyróżnienie Amelii Szydlak z kl. 2a w Konkursie na Najpiękniejszą Pisankę Gminy Myślenice 2017 w kategorii - szkoły podstawowe, klasy I-III


III miejsce Bartosza Szuby z kl. 2b w Konkursie na Najpiękniejszą Pisankę Gminy Myślenice 2017 w kategorii - szkoły podstawowe, klasy I-III


III nagroda dla Agnieszki Cienkosz z kl. 3a w XVII Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek Szkół Podstawowych i Gimnazjów „Hej kolęda" w kategorii - szkoły podstawowe, soliści


Udział Julii Maliny z kl. 4b w XVII Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek Szkół Podstawowych i Gimnazjów „Hej kolęda" w kategorii - szkoły podstawowe, soliści


Udział Julii Maliny z kl. 4b i Agnieszki Cienkosz z kl. 3a w VII Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Sułkowicach w kategorii - szkoły podstawowe, soliści


II miejsce Julii Jaśkowiec z kl. 6b w IV Gminnym Konkursie Angielskich Kolęd i Piosenek Świątecznych „Merry Christmas" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Borzęcie


I miejsce dla zespołu „Wesołe nutki" z kl. 1-3 (Martyna Bała, Agnieszka Cienkosz, Hanna Górka, Zuzanna Kasprzycka, Marcelina Mistarz, Katarzyna Moryc, Gabriela Szablowska) w IV Gminnym Konkursie Kolęd Tradycyjnych - Droginia 2016


II miejsce dla Gabrieli Szablowskiej z kl. 3b w IV Gminnym Konkursie Kolęd Tradycyjnych - Droginia 2016


I nagroda dla zespołu (Jagoda Bała, Joanna Jaśkowiec, Julia Jaśkowiec, Weronika Oleksy, Alicja Rajca, Katarzyna Skałka z kl. 6b) w XIII Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej - Głogoczów 2016


III nagroda dla zespołu (Zuzanna Bargiel, Julia Malina, Milena Młynarczyk z kl. 4b) w XIII Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej - Głogoczów 2016


Wyróżnienie dla Wiktorii Wawro z kl. 6a w XIII Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej - Głogoczów 2016


Wyróżnienie dla Witolda Młynarczyka z kl. 6b w XIII Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej - Głogoczów 2016


Udział zespołu (Wiktoria Dominiak, Natalia Iwanicka, Agnieszka Wincenciak z kl. 6a) w XIII Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej - Głogoczów 2016




3. Osiągnięcia uczniów w zawodach sportowych



Udział chłopców klas IV,VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej (Górka Jakub, Górka-Khafaga Szymon z kl. 4a, Jaśkowiec Piotr z kl. 6a, Górka Dawid, Górka Krystian, Górka Krzysztof, Rajca Jarosław, Skóra Jakub, Skóra Kacper, Skóra Szymon, Sroka Sebastian, Zięba Maciej z kl. 6b)


V miejsce chłopców klas IV,VI w XXV Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice (Górka Jakub, Grzesik Jakub z kl. 4a, Jaśkowiec Piotr z kl. 6a, Górka Dawid, Górka Krystian, Górka Krzysztof, Rajca Jarosław, Skóra Jakub, Skóra Kacper, Sroka Sebastian, Zięba Maciej z kl. 6b)


IV miejsce chłopców klas VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Chłopców (Jaśkowiec Piotr, Olesek Dawid z kl. 6a, Faracik Iwo, Górka Dawid, Górka Krystian, Górka Krzysztof, Rajca Jarosław, Skóra Jakub, Skóra Kacper, Skóra Szymon, Sroka Sebastian, Jakub Tułacz z kl. 6b)


III miejsce dziewcząt klas VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt (Dominiak Wiktoria, Iwanicka Natalia, Kasprzycka Kinga z kl. 6a, Cyganek Klaudia, Górka Zuzanna, Jaśkowiec Joanna, Jaśkowiec Julia, Kasprzycka Olga, Rajca Alicja, Skałka Katarzyna z kl. 6b, Oleksy Dominika z kl. 5b)


II miejsce Witolda Młynarczyka z kl. 6b w Gminnych Zawodach Pływackich w kategorii 50 m stylem grzbietowym


III miejsce Mileny Młynarczyk z kl. 4b w Gminnych Zawodach Pływackich w kategorii 50 m stylem klasycznym


IV miejsce dziewcząt klas VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Koszykówce Dziewcząt (Dominiak Wiktoria, Iwanicka Natalia, Kasprzycka Kinga, Lenart Julia z kl. 6a, Cyganek Klaudia, Górka Zuzanna, Jaśkowiec Joanna, Jaśkowiec Julia, Kasprzycka Olga, Kordula Magdalena, Oleksy Weronika, Skałka Katarzyna z kl. 6b)


IV miejsce chłopców klas VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Koszykówce Chłopców (Ćwierz Szymon, Jaśkowiec Piotr, Olesek Dawid, Suder Stanisław z kl. 6a, Górka Dawid, Górka Krystian, Górka Krzysztof, Rajca Jarosław, Skóra Kacper, Skóra Szymon, Sroka Sebastian, Jakub Tułacz z kl. 6b)


Udział chłopców klas VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini siatkówce - czwórki (Ćwierz Szymon, Jaśkowiec Piotr, Olesek Dawid z kl. 6a, Górka Dawid, Górka Krystian, Górka Krzysztof, Skóra Kacper, Skóra Szymon, Sroka Sebastian, Jakub Tułacz z kl. 6b)


II miejsce dziewcząt klas V-VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej (Szymoniak Martyna z kl. 5a, Kozaczyk Zuzanna, Oleksy Dominika z kl. 5b, Dominiak Wiktoria, Iwanicka Natalia, Lenart Julia z kl. 6a, Cyganek Klaudia, Górka Zuzanna, Kasprzycka Olga, Skałka Katarzyna z kl. 6b)


II miejsce chłopców klas IV-VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej (Górka Jakub z kl. 4a, Nowak Hubert z kl. 5a, Górka Dawid, Górka Krystian, Górka Krzysztof, Rajca Jarosław, Skóra Jakub, Skóra Kacper, Skóra Szymon, Sroka Sebastian, Zięba Maciej z kl. 6b)



4. Osiągnięcia uczniów w turniejach, zawodach, konkursach i innych



II miejsce uczniów klas VI - tych w klasyfikacji drużynowej w Eliminacjach Gminnych XL Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w kategorii szkół podstawowych (Natalia Iwanicka, Kinga Kasprzycka, Krzysztof Stasiak, Dawid Olesek z kl. 6a)


III miejsce Bartłomieja Jaśkowca z kl. 3b w XIII Turnieju Szachowym Służb Mundurowych Powiatu Myślenice o Puchar Starosty Myślenickiego


I miejsce Weroniki Oleksy z kl. 6b w w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej w kategorii szkół podstawowych


I miejsce Weroniki Oleksy z kl. 6b w w Etapie Gminnym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej w kategorii szkół podstawowych


VI miejsce zespołu (Katarzyna Skałka 6b, Iwanicka Natalia, Stasiak Krzysztof 6a, Julia Jaśkowiec 6b-rezerwowa) w Gminnych Zawodach Udzielania Pierwszej Pomocy w kategorii szkół podstawowych


I miejsce Bartłomieja Jaśkowca z kl. 3b w IV Turnieju z cyklu IV Grand Prix Dobczyc w Szachach



OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH SZKOLNYCH



klasy I - III



Konkurs RECYTATORSKI klas I-III.

I miejsce: Sergiusz Hajdus kl.Ib, Katarzyna Moryc kl.IIa, Krzysztof Pitala kl. IIIa

I SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK.

W kategorii soliści:
Miejsce 1: Agnieszka Cienkosz III a
Miejsce 2: Marcin Kasprzycki III a, Zuzanna Kasprzycka II b
Miejsce 3: Gabriela Szablowska III b
Wyróżnienie: Liliana Górka II b, Oliwia Stasiak II b

W kategorii grupa do 8 osób:
Wyróżnienie: Damian Czepiel i Hubert Kasprzycki III b

W kategorii zespół klasowy:
Miejsce 1: III b
Miejsce 2: II a
Miejsce 3: I a

Konkurs dla klas I-III „KARTKA BOŻONARODZENIOWA”.

Nagrodzeni:
Ia:
1. Tomasz Grzegórzko
2. Maksymilian Figiel
3. Tomasz Lenart
4. Martyna Bała
5. Dawid Kęsek

Ib:
1. Mateusz Kanderski
2. Karol Jaśków
3. Aleksandra Dąbrowska
4. Maria Mistarz
5. Franciszek Skałka

IIa:
1. Amelia Szydlak
2. Julia Kus
3. Anna Leśniak
4. Paweł Szydlak
5. Karol Salawa

IIb:
1. Wit Faracik
2. Kacper Woźnica
3. Bartosz Szyba
4. Liliana Górka
5. Kacper Górka

IIIa:
1. Natalia Figiel
2. Alicja Batko
3. Kinga Mazur
4. Tomasz Pitala
5. Michał Leśniak

IIIb:
1. Bartłomiej Jaśkowiec
2. Wiktoria Zborowska
3. Gabriela Szablowska
4. Emilia Szymska
5. Gabriela Stasiak

Konkurs „O PATRONIE I HISTORII SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. 6 POMORSKIEJ DYWIZJI POWIETRZNO-DESANTOWEJ W TRZEMEŚNI”.

Konkurs plastyczny dla klas I-III

Klasa II
Miejsce 1: Liliana Górka kl. II b
Miejsce 2: Filip Kęsek kl. II a
Miejsce 3: Dawid Jaśkowiec kl. II b
Wyróżnienie: Katarzyna Ziemba kl. II b; Kacper Woźnica kl. II b; Witold Bała kl. II a; Jessica Hajduk kl. II b; Amelia Swachta kl. II a;

Klasa III
Miejsce 1: Natalia Figiel kl. III a
Miejsce 2: Alicja Batko kl. III a
Miejsce 3: Klaudia Stalmach kl. III a
Wyróżnienie: Agnieszka Cienkosz kl. III a; Zuzanna Wasilewska kl. III a; Marcin Kasprzycki kl. III a; Tomasz Kozak kl. III a; Kinga Mazur kl. III a;

klasy IV - VI



Szkolny Konkurs Plastyczny „ABC dobrego wychowania” dla klas IV-VI.

Wyróżnieni:
Kl. IV a - Edyta Szymoniak, Gabriela Drozd, Aleksandra Jaśkowiec, Dominika Podmokły,
Kl. V a - Julia Urbanik, Zuzanna Wójcik, Alicja Ulman, Martyna Gogól, Patrycja Skałka,
Kl. V a - Oliwia Malina, Konrad Dudzik, Kacper Skóra, Radosław Niepsuj,
Kl. V b - Agnieszka Szymoniak, Kacper Śmigla, Julia Skałka, Małgorzata Pilch, Dominika Oleksy,
Kl. V b – Zuzanna Kozaczyk, Mateusz Gogól, Patrycja Podmokła, Dominika Gogól,
Kl. V b – Łukasz Szuba, Kacper Leśniak, Wiktor Jania, Nikodem Twardosz,
Kl. VI b – Krzysztof Górka, Szymon Skóra, Iwo Faracik.

Etap szkolny Konkursu Ortograficznego.

I miejsce: Weronika Oleksy kl. VI b;
II miejsce: Jakub Iwanicki kl. IV a;
III miejsce: Julia Lenart kl. VI a, Witold Młynarczyk kl. VI b, Hubert Nowak kl. V a;

Etap szkolny Gminnego Konkursu JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

I miejsce: Julia Lenart 6a;
II miejsce: Witold Młynarczyk 6b;
III miejsce: Joanna Jaśkowiec 6b;

Etap szkolny VIII Gminnego Konkursu „Śladami polskich legend”.

I miejsce: Hubert Nowak 5a;
II miejsce: Nikodem Twardosz 5b;
III miejsce: Patrycja Skałka 5a;

Konkurs RECYTATORSKI klas IV-VI.

I miejsce: Wiktoria Wawro VI a; Natalia Iwanicka VI a
II miejsce: Jakub Iwanicki kl. IV a
III miejsce: Witold Młynarczyk kl. VI b; Julia Urbanik kl. V a

I SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK.

W kategorii soliści:
Miejsce 1: Julia Malina IV b
Miejsce 2: Wiktoria Wawro VI a
Miejsce 3: Julia Jaśkowiec VI b

W kategorii instrumentalnej:
Miejsce 1: Witold Młynarczyk VI b
Miejsce 2: Krzysztof Piwowarczyk V b
Wyróżnienie : Flety z V b w składzie: Zuzanna Kozaczyk, Dominika Gogól, Łukasz Szuba, Kacper Śmigla, Nikodem Twardosz

W kategorii grupa do 8 osób:
Miejsce 1: klasa V a za pastorałkę Kolędnicy wędrownicy w składzie: Martyna Gogól, Alicja Ulman, Zuzanna Wójcik, Oliwia Malina, Kacper Górka, Klemens Kopera
Miejsce 2: klasa VI a za kolędę Gdy śliczna Panna w składzie: Wiktoria Wawro, Wiktoria Dominiak, Julia Lenart, Jakub Leśniak, Konrad Bochenek, Stanisław Suder
Miejsce 3: klasa VI b Muzyczne Francuzy w składzie: Joanna Jaśkowiec, Julia Jaśkowiec, Weronika Oleksy, Katarzyna Skałka, Alicja Rajca, Jagoda Bała
Wyróżnienie: Alicja Rajca i Jagoda Bała VI b za Mario czy Ty wiesz?

W kategorii zespół klasowy:
Miejsce 1: klasa V b
Miejsce 2: klasa IV b i VI b
Miejsce 3: klasa V a

Konkurs dla klas IV-VI „NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA 2016”.

Nagrodzeni:
1. Skałka Patrycja V a
2. Urbanik Julia V a
3. Ulman Alicja V a
4. Wójcik Zuzanna V a
5. Gogól Martyna V a
6. Malina Oliwia V a
7. Oleksy Weronika VI b
8. Kordula Magdalena VI b
9. Bała Jagoda VI b
10. Górka Zuzanna VI b
11. Rajca Alicja VI b
12. Jaśkowiec Joanna VI b
13. Faracik Iwo VI b
14. Młynarczyk Witold VI b
15. Skałka Katarzyna VI b
16. Podmokły Dominika IV a
17. Jaśkowiec Aleksandra IV a
18. Lenart Julia VI a
19. Moryc Amelia VI a
20. Wawro Wiktoria VI a
21. Dominiak Wiktoria VI a
22. Suder Stanisław VI a
23. Ćwierz Szymon VI a
24. Oleksy Dominika V b
25. Kozaczyk Zuzanna V b
26. Gogól Dominika V b
27. Pilch Małgorzata V b
28. Skałka Julia V b
29. Gogól Mateusz V b
30. Szuba Łukasz V b

Etap szkolny konkurs matematycznego: „Krakowska matematyka 2016/2017”.

kl. IV
I Miejsce: Jakub Iwanicki kl. IV a; Aleksandra Jaśkowiec kl. IV a
II Miejsce: Jakub Grzesik kl. IV a; Krzysztof Kasprzycki kl. IV a
kl. V
I Miejsce: Hubert Nowak kl. V a
II Miejsce: Kacper Skóra kl. V a
Klasa VI
I Miejsce: Kacper Skóra kl. VI b
II Miejsce: Jakub Tułacz kl. VI b

Konkurs „O PATRONIE I HISTORII SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. 6 POMORSKIEJ DYWIZJI POWIETRZNO-DESANTOWEJ W TRZEMEŚNI”.

Konkurs wiedzy dla klas IV-VI
I miejsce: Klasa VI b: Joanna Jaśkowiec, Magdalena Kordula, Weronika Oleksy
II miejsce: Klasa V a: Alicja Ulman, Julia Urbanik, Zuzanna Wójcik
III miejsce: Klasa IV a: Gabriela Drozd, Aleksandra Jaśkowiec, Edyta Szymoniak

Konkurs CICHEGO CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM dla klas IV-VI.

I miejsce: Julia Lenart 6a; Kacper Skóra 5a;
II miejsce: Kinga Kasprzycka 6a; Wiktoria Dominiak 6a; Witold Młynarczyk 6b;
III miejsce: Wiktoria Skałka 4b; Hubert Nowak 5a; Julia Salawa 4b;
Wyróżnienia: Jakub Iwanicki 4a; Judyta Biela 6a; Joanna Jaśkowiec 6b;

Etap szkolny Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.

I miejsce: Jakub Malina 5a; Kacper Skóra 6b;
II miejsce: Julia Lenart 6a;
III miejsce: Witold Młynarczyk 6b; Jakub Tułacz 6b;

Etap szkolny Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z DOBRĄ NOWINĄ PRZEZ ŻYCIE”.

I miejsce: Witold Młynarczyk 6b;
II miejsce: Magdalena Kordula 6b;
III miejsce: Krzysztof Stasiak 6a; Patrycja Skałka 5a;

Etap szkolny Małopolskiego Konkursu Humanistycznego

I miejsce: Joanna Jaśkowiec 6b;
II miejsce: Wiktoria Wawro 6a;
III miejsce: Julia Lenart 6a;

Etap szkolny Małopolskiego Konkursu Matematycznego.

I miejsce: Kacper Skóra 6b;
II miejsce: Hubert Nowak 5a;
III miejsce: Witold Młynarczyk 6b;

Szkolne eliminacje do VI Gminnego Konkursu Historycznego „WYBITNI POLACY W NASZYCH DZIEJACH” kl. V-VI.

I miejsce: Witold Młynarczyk kl. VI b
II miejsce: Zuzanna Kozaczyk kl. V b
III miejsce: Bartłomiej Batko kl. V b
Wyróżnienie: Weronika Oleksy kl. VI b

Szkolny Konkurs Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej.

W kategorii instrumentalnej:
I miejsce (równorzędnie): Wiktoria Wawro kl. VIA i Witold Młynarczyk kl. VIB
W kategorii wokalno – instrumentalnej:
I miejsce: Wiktoria Dominiak, Natalia Iwanicka, Agnieszka Wincenciak z kl. VIA
II miejsce: Milena Młynarczyk, Julia Malina, Zuzanna Bargiel z kl. IVB
III miejsce: Jagoda Bała, Katarzyna Skałka, Julia Jaśkowiec, Joanna Jaśkowiec, Weronika Oleksy, Alicja Rajca z kl.VIB

Osiągnięcia w roku szkolnym 2015-2016

Osiągnięcia w roku szkolnym 2014-2015

Osiągnięcia w roku szkolnym 2013-2014

Osiągnięcia w roku szkolnym 2012-2013

Osiągnięcia w roku szkolnym 2011-2012

Osiągnięcia w roku szkolnym 2010-2011

Osiagnięcia w roku szkolnym 2009-2010

Osiągnięcia w roku szkolnym 2008-2009