Rok szkolny 2010/2011


OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH MIĘDZYSZKOLNYCH


1. Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych


IV miejsce dla Jerzego Marondla z kl. 3b w XVII Miejsko - Gminnym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas III Szkół Podstawowych


Wyróżnienie dla Grzegorza Grzesika z kl. 3a w XVII Miejsko - Gminnym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas III Szkół Podstawowych


Wyróżnienie dla Jagody Skóra z kl. 3a w XVII Miejsko - Gminnym Konkursie Ortograficznym dla uczniów klas III Szkół Podstawowych


Wyróżnienie dla Tomasza Młynarczyka z kl. 3b w XVII Miejsko - Gminnym Konkursie Ortograficznym dla uczniów klas III Szkół Podstawowych


Udział uczniów: Jarosław Skóra 4a, Mikołaj Skóra 4b w Gminnym Konkursie Matematycznym "Zabawy matematyczne"


Udział uczniów: Wiktoria Mistarz 2a, Adam Malina 2b w IV Gminnym Konkursie Czytania ze Zrozumieniem "Wiem, co czytam"


Udział uczennic: Marcelina Hanula 4a, Julia Hudaszek 4a, Natalia Szymoniak 3b, Karolina Ulman 3a
w Gminnym Konkursie Recytatorskim


Udział chłopców klasy 6b: Michał Bajor, Paweł Nowak, Mateusz Skałka w Gminnym Turnieju Wiedzy i Umiejętności "Kropla do kropli"


Małopolski Konkurs Biblijny – w wyniku eliminacji szkolnych w etapie rejonowym uczestniczyli:
Skałka Mateusz 6b;
Zuzanna Kozaczyk 5b;
Katarzyna Koloch 6b;
Dariusz Marondel 6a;
Weronika Skałka 5b;
Michał Kowalczyk 5a;
Katarzyna Figiel 5a;
Martyna Podmokła 6b;
Jakub Żak 5b;
Michał Bajor 6b;


Małopolski Konkurs Biblijny – w wyniku eliminacji rejonowej do etapu wojewódzkiego awansował
Skałka Mateusz 6b, który został finalistą tego konkursu.


2. Osiągnięcia uczniów w konkursach artystycznych


II miejsce dla Sabiny Basisty, Dominiki Pytlik, Angeliki Słobody w I Powiatowym Konkursie Wiersza i Piosenki Anglojęzycznej dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych


I miejsce dla Gabrieli Cienkosz z kl. 4a w IV Powiatowym Przeglądzie Muzycznym Z piosenką przez świat "Muzyka tych, którzy odeszli"


II miejsce dla Weroniki Kęsek z kl. 4a w IV Powiatowym Przeglądzie Muzycznym Z piosenką przez świat "Muzyka tych, którzy odeszli"


II nagroda dla Gabrieli Cienkosz i Weroniki Kęsek z kl. 4a w Szkolnych Konfrontacjach Muzycznych w kategorii - szkoły podstawowe, soliści zorganizowanym dla Szkół Podstawowych Miasta i Gminy Myślenice przez WDK w Głogoczowie oraz UMiG Myślenice


I nagroda dla Weroniki Kęsek z kl. 4a w XI Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek Szkół Podstawowych i Gimnazjów "Hej kolęda" w kategorii - szkoły podstawowe, soliści


II miejsce Marii Górki z kl. 2a w konkursie plastycznym "Anioły, Aniołki Bożonarodzeniowe" w kategorii - zawieszka zorganizowanym dla klas I - III Szkół Podstawowych Gminy Myślenice i Sułkowic


3. Osiągnięcia uczniów w zawodach sportowych, turniejach i innych


IV miejsce chłopców klas V - VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej Chłopców (Kamil Górka, Jan Jaśkowiec, Filip Klemensiewicz, Mateusz Górka, Paweł Mistarz, Michał Suder, Jakub Malinowski, Michał Kozioł, Dawid Ulman, Arkadiusz Mazgaj)


II miejsce dziewcząt klas VI w Międzyszkolnym Turnieju w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni (Martyna Podmokła, Katarzyna Koloch, Aleksandra Malina, Małgorzata Szydlak, Agnieszka Bobowska, Magdalena Skałka, Dominika Pytlik)


IV miejsce chłopców klas VI w Międzyszkolnym Turnieju w Halowej Piłce Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni (Kamil Górka, Jan Jaśkowiec, Filip Klemensiewicz, Mateusz Górka, Paweł Mistarz, Michał Suder)


Udział chłopców klas V w I eliminacjach gminnych Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (Norbert Bała, Jakub Malinowski, Arkadiusz Mazgaj, Paweł Skałka)


I miejsce dziewcząt klas VI w Międzyszkolnym Turnieju Siatkarsko - Koszykarskim Dziewcząt o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni (Martyna Podmokła, Gabriela Górka, Katarzyna Koloch, Aleksandra Malina, Małgorzata Szydlak, Agnieszka Bobowska, Magdalena Skałka, Dominika Pytlik)


III miejsce chłopców klas V - VI w Międzyszkolnym Turnieju Siatkarsko - Koszykarskim Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni (Kamil Górka, Jan Jaśkowiec, Filip Klemensiewicz, Jan Skałka, Mateusz Górka, Paweł Mistarz, Mikołaj Niżnik, Kacper Moryc)


Udział chłopców klas V - VI w XX Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice (Kamil Górka, Jan Jaśkowiec, Filip Klemensiewicz, Jan Skałka, Michał Suder, Mateusz Górka, Paweł Mistarz, Kacper Moryc, Arek Mazgaj, Michał Kozioł)


II miejsce dziewcząt klas VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt (Martyna Podmokła, Gabriela Górka, Sabina Basista, Katarzyna Koloch, Berenika Pieron, Aleksandra Malina, Małgorzata Szydlak, Agnieszka Bobowska, Patrycja Skałka, Magdalena Skałka, Dominika Pytlik, Katarzyna Kainka)


III miejsce chłopców klas V - VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Koszykówce Chłopców (Kamil Górka, Jan Jaśkowiec, Filip Klemensiewicz, Mikołaj Niżnik, Jan Skałka, Michał Suder, Dariusz Marondel, Mateusz Górka, Paweł Mistarz, Jakub Malinowski, Dawid Ulman)


II miejsce dziewcząt klas VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Koszykówce Dziewcząt (Martyna Podmokła, Gabriela Górka, Sabina Basista, Katarzyna Koloch, Berenika Pieron, Aleksandra Malina, Małgorzata Szydlak, Agnieszka Bobowska, Patrycja Skałka, Dominika Pytlik)


V miejsce dziewcząt klas VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Siatkówce Dziewcząt (Martyna Podmokła, Gabriela Górka, Katarzyna Koloch, Berenika Pieron, Aleksandra Malina, Małgorzata Szydlak, Agnieszka Bobowska, Magdalena Skałka, Patrycja Skałka, Dominika Pytlik)


Udział chłopców klas VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Siatkówce Chłopców (Dawid Górka, Jan Jaśkowiec, Filip Klemensiewicz, Mikołaj Niżnik, Jan Skałka, Michał Suder, Mateusz Górka, Paweł Mistarz, Kacper Moryc)


V miejsce chłopców klas V - VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Chłopców (Dawid Górka, Jan Jaśkowiec, Filip Klemensiewicz, Mikołaj Niżnik, Jan Skałka, Michał Suder, Mateusz Górka, Paweł Mistarz, Kacper Moryc)


Udział chłopców w III Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Senatora Ziemi Myślenickiej Stanisława Bisztygi (Dawid Górka, Kamil Górka, Jan Jaśkowiec, Filip Klemensiewicz, Jan Skałka, Michał Suder, Paweł Mistarz, Kacper Moryc)


V miejsce chłopców klas V - tych w etapie gminnym Turnieju ORLIKA o Puchar Premiera Donalda Tuska (Norbert Bała, Rafał Bochniak, Michał Kozioł, Kuba Malinowski, Dawid Ulman, Bartek Jawor, Dawid Kasprzycki, Arek Mazgaj, Kacper Moryc, Paweł Skałka)


X miejsce chłopców klas VI - tych w etapie gminnym Turnieju ORLIKA o Puchar Premiera Donalda Tuska (Dawid Górka, Kamil Górka, Jan Jaśkowiec, Filip Klemensiewicz, Mikołaj Niżnik, Jan Skałka, Michał Suder, Mateusz Górka, Paweł Mistarz, Dawid Tarasiuk)


V miejsce szkoły w IV edycji Konkursu Gminnego „Szkolna Segregacja Odpadów”



OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH SZKOLNYCH



Konkurs SZKOLNA SEGREGACJA ODPADÓW 2011 dla klas I- VI

WYNIKI ZESPOŁOWE:
I miejsce: kl. II A
II miejsce: kl. V A
III miejsce: kl. III B
IV miejsce: kl. I A
V miejsce: kl. II B
VI miejsce: kl. IV B
VII miejsce: kl. III A
VIII miejsce: kl. V B
IX miejsce: kl. I B
X miejsce: kl. IV A
X miejsce: kl. VI A
XII miejsce: kl. VI B

WYNIKI INDYWIDUALNE:
I miejsce: Karolina Skałka 2a
II miejsce: Michał Kowalczyk 5a
III miejsce: Karol Kasprzycki 4b
IV miejsce: Daria Podmokła 3b
V miejsce: Dawid Jania 3b
VI miejsce: Anna Wincenciak 2b; Mikołaj Grzesik 1a


klasy I - III



Konkurs Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO dla klas II-III

I miejsce: Maria Górka 2a;
II miejsce: Klaudia Szymoniak 2a; Jakub Kęsek 2a;
III miejsce: Kamil Mistarz 2a; Kinga Horecka 2b;
Wyróżnienie: Karolina Śmigla 2a;


Konkurs „NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA WIELKANOCNA” dla klas I-III

I miejsce: Urbanik Weronika 1a; Szafrański Michał 1b; Grzesik Zuzanna 2a; Kurek Karolina 3a;
II miejsce: Górka Mateusz 1a; Nowak Nikola 1b; Gogól Patrycja 2a; Malina Ewelina 2b; Jarosz Jakub 3a; Lenart Martyna 3b;
III miejsce: Stasiak Gabriela 1a; Gawlak Julia 1b; Górka Sylwia 2a; Mazur Klaudia 2b; Jażdżewska Daria 3a; Kasprzycka Nikola 3b;


Konkurs PLASTYCZNY dla klas I-III pt. „Czy znasz wiersze Juliana Tuwima”

I miejsce: Gabriela Stasiak 1b;
II miejsce: Anna Iwanicka 1b;
III miejsce: Jan Jaśkowiec 1a; Grzesik Mikołaj 1a;
Nagroda specjalna: Patryk Szymoniak 1b;


Konkurs Konkurs CZYTELNICZY dla klas II-III pt. „Czy znasz wiersze Juliana Tuwima”

I miejsce: Klaudia Mazur 2b; Ewelina Malina 2b;
II miejsce: Kinga Horecka 2b; Jakub Kęsek 2a;
III miejsce: Natalia Szymoniak 3b;


Konkurs RECYTATORSKI dla klas I - III

I miejsce: Karolina Ulman 3a
II miejsce: Natalia Szymoniak 3b
III miejsce: Wiktoria Mistarz 2a; Ewelina Malina 2b; Alicja Szymoniak 2b
Wyróżnienie: Weronika Urbanik 1a; Mikołaj Grzesik 1a; Jan Rajca 1b; Piotr Podmokły 1b


Konkurs O PATRONIE SZKOŁY dla klas I - III

I miejsce: Wiktoria Mistarz 2a
II miejsce: Karolina Skałka 2a
III miejsce: Gabriela Niżnik 3b
IV miejsce: Aleksandra Hujdus 3b


Konkurs dla klas I-III „NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA”

I miejsce: Sebastian Jaśkowiec 1a; Weronika Urbanik 1a;
II miejsce: Jagoda Skóra 3a; Karolina Kurek 3a;
III miejsce: Karol Batko 3a; Ewelina Malina 2b;
Wyróżnienie: Anna Dudzik 3a; Klaudia Szymoniak 2a; Anna Skałka 1b; Martyna Lenart 3b; Antoni Kopera 1a; Jakub Kurek 1a;


klasy IV - VI



Konkurs „ BŁOGOSŁAWIONY JAN PAWEŁ II ” dla klas IV-VI

Rozstrzygnięcie tego konkursu wygląda następująco:
I miejsce: kl. 6 b – S. Basista; A. Malina; P.Nowak; E. Olesek; M. Szydlak;
ex aequo II miejsce:
kl. 4 b – P. Burkat; R. Cygan; B. Najman; E. Podmokła; K. Skałka;
kl. 5 b – Z. Kozaczyk; A. Kwinta; N. Wawro; P. Wesołowska; J. Żak;
III miejsce: kl. 6 a – A. Bobowska; J. Jaśkowiec; K. Kainka; D. Marondel; M. Suder;
IV miejsce: kl. 5 a – I. Betańska; K. Figiel; O. Król; I. Nowak; M. Pałka;
V miejsce: kl. 4 a – G. Cienkosz; G. Górka; Sz. Gogól; M. Hanula; M. Wincenciak;


Konkurs „ NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA WIELKANOCNA 2011”

Nagrodzono następujących uczniów:
Paulina Pasiowiec 4 b
Gabriela Cienkosz 4 a
Julia Hudaszek 4 a
Gabriela Górka 4 a
Natalia Jarosz 5 b
Rafał Bochniak 5 a
Zuzanna Kozaczyk 6 b
Dawid Górka 6 a
Oliwia Król 5 a
Edyta Podmokła 4 b
Katarzyna Kainka 6 a
Monika Grzesik 4 a
Sebastian Skałka 4 a
Karol Kasprzycki 4 b
Weronika Skałka 5 b
Anna Gładysz 4 a
Barbara Marondel 4 b
Dominika Malina 4 b


Konkurs ORTOGRAFICZNY dla klas IV - VI

I miejsce i tytuł Mistrza Ortografii: Oliwia Król 5a
II miejsce: Marta Pałka 5a
III miejsce: Dariusz Marondel 6a


Etap szkolny Gminnego Konkursu Języka Angielskiego dla klas VI

I miejsce: Berenika Pieron 6b
II miejsce: Michał Bajor 6b
III miejsce: Michał Suder 6a
Do etapu gminnego awansowali: Berenika Pieron i Michał Bajor.


Konkurs RECYTATORSKI dla klas IV - VI

I miejsce: Marcelina Hanula 4a
II miejsce: Julia Hudaszek 4a
III miejsce: Weronika Kęsek 4a
Wyróżnienie: Martyna Podmokła 6b; Michał Suder 6a; Małgorzata Szydlak 6b


Konkurs O PATRONIE SZKOŁY dla klas IV - VI

I miejsce: Emil Olesek 6b
II miejsce: Paulina Pasiowiec 4b
III miejsce: Małgorzata Szydlak 6b; Barbara Marondel 4b; Iza Nowak 5a


Konkurs CICHEGO CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM dla klas IV-VI

I miejsce: Dariusz Marondel 6a;
II miejsce: Oliwia Król 5a;
III miejsce: Katarzyna Figiel 5a;


Konkurs „ NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA”

Wyróżnienie:
Gabriela Górka 4a
Krzysztof Wieczorek 4a
Barbara Marondel 4b
Karol Kasprzycki 4b
Aleksandra Kozaczyk 4b
Paulina Pasiowiec 4b
Rafał Bochniak 5a
Mateusz Dąbrowski 5a
Michał Kozioł 5a
Michał Kowalczyk 5a
Jakub Malinowski 5a
Weronika Skałka 5b
Dawid Górka 6a
Katarzyna Kainka 6a
Magdalena Skałka 6a
Paweł Nowak 6b


Etap szkolny Małopolskiego Konkursu Humanistycznego

I miejsce: Mikołaj Niżnik 6a;
II miejsce: Katarzyna Koloch 6b; Oliwia Król 5a;
III miejsce: Agnieszka Bobowska 6a;


Etap szkolny Małopolskiego Konkursu Biblijnego

I miejsce: Skałka Mateusz 6b; Zuzanna Kozaczyk 5b;
II miejsce: Katarzyna Koloch; Dariusz Marondel 6a;
III miejsce: Weronika Skałka 5b; Michał Kowalczyk 5a;


Etap szkolny Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego

I miejsce: Skałka Mateusz 6b;
II miejsce: Michał Bajor 6b; Paweł Nowak 6b;
III miejsce: Berenika Pieron 6b;


Etap szkolny Małopolskiego Konkursu Matematycznego

I miejsce: Dariusz Marondel 6a;
II miejsce: Magdalena Jania 5a; Martyna Podmokła 6b;
III miejsce: Arkadiusz Mazgaj 5b; Paweł Nowak 6b; Dominika Pytlik 6a; Michał Suder 6a;





Osiagnięcia w roku szkolnym 2009-2010

Osiagnięcia w roku szkolnym 2008-2009