Rok szkolny 2011/2012


OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH MIĘDZYSZKOLNYCH



1. Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych



Wyróżnienie dla Rafała Boronia z kl. 3b w XVIII Miejsko - Gminnym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas III Szkół Podstawowych


Małopolski Konkurs Biblijny – w wyniku eliminacji szkolnych w etapie rejonowym uczestniczyli:
Katarzyna Figiel 6a;
Marta Pałka 6a;
Jakub Żak 6b;
Michał Kowalczyk 6a;
Katarzyna Skałka 5b;
Paulina Wesołowska 6b;


Małopolski Konkurs Biblijny – w wyniku eliminacji rejonowej do etapu wojewódzkiego awansowały:
Katarzyna Figiel 6a i Marta Pałka 6a, które zostały finalistkami tego konkursu.


2. Osiągnięcia uczniów w konkursach artystycznych



Wyróżnienie Marceliny Hanuli z kl. 5a w Eliminacjach Powiatowych 57 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w kategorii: „Wywiedzione ze słowa”, szkoły podstawowe kl.IV-VI


I miejsce Marceliny Hanuli z kl. 5a w Eliminacjach Gminnych 57 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w kategorii: „Wywiedzione ze słowa”, szkoły podstawowe kl.IV-VI


Wyróżnienie Jana Jaśkowca z kl. 2a w II Konkursie Gminnym „W kręgu twórców literackich” organizowanym przez bibliotekę Publicznego Gimnazjum w Jaworniku


Wyróżnienie Weroniki Kęsek z kl. 5a w II Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek Sułkowice 2012, w kategorii – szkoła podstawowa – soliści


III miejsce Marii Górki z kl. 3a w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Anioły, Aniołki Bożonarodzeniowe"


II miejsce Gabrieli Górki z kl. 5a w Konkursie Zawitały Anioły w kategorii - praca przestrzenna zorganizowanym w Lipniku


III miejsce Gabrieli Cienkosz z kl. 5a w Konkursie Zawitały Anioły w kategorii - praca przestrzenna zorganizowanym w Lipniku


Wyróżnienie Gabrieli Cienkosz z kl. 5a w VIII Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej w Głogoczowie


Wyróżnienie Weroniki Kęsek z kl. 5a w VIII Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej w Głogoczowie



3. Osiągnięcia uczniów w zawodach sportowych, turniejach, konkursach i innych


VI miejsce chłopców klas V - VI w etapie wojewódzkim Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego w kategorii Szkół Podstawowych (Jakub Malinowski z kl. 6a, Arkadiusz Mazgaj z kl. 6b, Krzysztof Skrzeczek z kl. 5b)


II miejsce dziewcząt klas V - VI w Międzyszkolnym Turnieju w Piłce Nożnej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni (Martyna Wincenciak z kl.5a, Daria Podmokła, Magdalena Jania, Weronika Podmokła z kl. 6a, Natalia Wawro, Gabriela Żądło, Agnieszka Lenart z kl. 6b)


III miejsce chłopców klas IV i VI w Międzyszkolnym Turnieju w Piłce Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni (Grzegorz Grzesik, Michał Cienkosz, Jakub Rajca z kl.4a, Michał Kozioł, Dawid Ulman z kl. 6a, Dawid Kasprzycki, Kacper Moryc, Bartek Jawor z kl. 6b)


I miejsce chłopców klas V - VI w etapie powiatowym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego w kategorii Szkół Podstawowych (Jakub Malinowski z kl. 6a, Arkadiusz Mazgaj z kl. 6b, Krzysztof Skrzeczek)


Tytuł Najlepszego Zawodnika na Torze Przeszkód dla Arkadiusza Mazgaja z kl. 6b w etapie powiatowym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego w kategorii Szkół Podstawowych


I miejsce chłopców klas V - VI w etapie gminnym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego w kategorii Szkół Podstawowych (Jakub Malinowski z kl. 6a, Arkadiusz Mazgaj z kl. 6b, Krzysztof Skrzeczek)


Udział chłopców klas IV - VI w XXI Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice (Grzegorz Grzesik, Michał Cienkosz, Jakub Rajca z kl.4a, Michał Kozioł, Szymon Jasek, Jakub Malinowski, Dawid Ulman z kl. 6a, Karol Kasprzycki, Mikołaj Skóra z kl. 5b, Bartek Jawor z kl. 6b)


I miejsce dziewcząt klas V - VI w Międzyszkolnym Turnieju Mini Siatkówki o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni (Magdalena Jania z kl. 6a, Natalia Wawro, Agnieszka Lenart, Gabriela Żądło, Natalia Jarosz z kl. 6b, Martyna Wincenciak z kl. 5a)


II miejsce dziewcząt klas V - VI w Międzyszkolnym Turnieju Mini Koszykówki o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni (Magdalena Jania z kl. 6a, Natalia Wawro, Agnieszka Lenart, Gabriela Żądło, Natalia Jarosz z kl. 6b, Martyna Wincenciak z kl. 5a)


II miejsce chłopców klas V - VI w Międzyszkolnym Turnieju Mini Koszykówki o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni (Szymon Jasek, Michał Kozioł, Jakub Malinowski, Dawid Ulman z kl. 6a, Dawid Kasprzycki, Kacper Moryc, Paweł Skałka z kl. 6b, Jarosław Skóra z kl. 5a)


II miejsce chłopców klas V - VI w Międzyszkolnym Turnieju Mini Siatkówki o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni (Szymon Jasek, Michał Kozioł, Jakub Malinowski, Dawid Jania z kl. 6a, Dawid Kasprzycki, Kacper Moryc, Paweł Skałka z kl. 6b, Jarosław Skóra z kl. 5a)


II miejsce dziewcząt klas V-VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce ręcznej Dziewcząt (Natalia Wawro, Gabriela Żądło, Weronika Skałka, Oliwia Kałat, Natalia Jarosz, Agnieszka Lenart, Zuzanna Kozaczyk z kl. 6b, Daria Podmokła, Magdalena Jania, Weronika Podmokła z kl. 6a, Martyna Wincenciak, Gabriela Górka, Gabriela Cienkosz z kl.5a)


III miejsce dziewcząt klas V-VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Koszykówce Dziewcząt (Natalia Wawro, Gabriela Żądło, Weronika Skałka, Oliwia Kałat, Natalia Jarosz, Agnieszka Lenart, Zuzanna Kozaczyk z kl. 6b, Magdalena Jania, Weronika Podmokła z kl. 6a, Gabriela Górka, Gabriela Cienkosz, Martyna Wincenciak z kl.5a)


IV miejsce chłopców klas V-VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Koszykówce Chłopców (Norbert Bała, Szymon Jasek, Michał Kozioł, Jakub Malinowski, Dawid Ulman z kl. 6a, Bartłomiej Jawor, Miłosz Budek, Dawid Kasprzycki, Kacper Moryc, Arkadiusz Mazgaj, Paweł Skałka z kl.6b, Jarosław Skóra z kl.5a, Karol Kasprzycki z kl.5b)


V miejsce dziewcząt klas V-VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Siatkówce Dziewcząt (Natalia Wawro, Gabriela Żądło, Weronika Skałka, Oliwia Kałat, Natalia Jarosz, Agnieszka Lenart z kl.6b, Magdalena Janiaz kl.6a, Gabriela Górka, Gabriela Cienkosz, Martyna Wincenciak z kl.5a)


Udział chłopców klas V-VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Siatkówce Chłopców (Norbert Bała, Szymon Jasek, Michał Kozioł, Jakub Malinowski, Dawid Ulman z kl. 6a, Bartłomiej Jawor, Miłosz Budek, Dawid Kasprzycki, Kacper Moryc, Arkadiusz Mazgaj, Paweł Skałka z kl.6b, Jarosław Skóra z kl.5a, Karol Kasprzycki z kl.5b)


VI miejsce chłopców klas IV i VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Chłopców (Szymon Jasek, Jakub Malinowski, Dawid Ulman, Sebastian Zborowski z kl.6a, Dawid Kasprzycki, Kacper Moryc z kl.6b, Michał Cienkosz, Grzegorz Grzesik, Jakub Rajca z kl.4a)


VI miejsce chłopców klas IV, V i VI - tych w IV Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Senatora Ziemi Myślenickiej Stanisława Bisztygi (Norbert Bała, Michał Kozioł, Jakub Malinowski, Dawid Ulman, Bartłomiej Jawor, Dawid Kasprzycki, Kacper Moryc, Szymon Jasek, Rafał Bochniak, Jarosław Skóra, Michał Cienkosz, Grzegorz Grzesik)


Udział chłopców klas IV i V - tych w etapie gminnym Turnieju ORLIKA o Puchar Premiera Donalda Tuska (Michał Cienkosz, Grzegorz Grzesik, Kamil Jasek, Jakub Rajca z kl.4a, Dawid Jania, Witek Solis z kl.4b, Jarosław Skóra z kl.5a, Mikołaj Skóra, Patryk Burkat, Karol Kasprzycki z kl.5b)


VII miejsce chłopców klas VI - tych w etapie gminnym Turnieju ORLIKA o Puchar Premiera Donalda Tuska (Norbert Bała, Michał Kozioł, Jakub Malinowski, Dawid Ulman, Szymon Jasek, Rafał Bochniak z kl.6a, Bartłomiej Jawor, Dawid Kasprzycki, Arek Mazgaj, Kacper Moryc z kl.6b)




OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH SZKOLNYCH



Konkurs SZKOLNA SEGREGACJA ODPADÓW dla klas I - VI (V edycja)


Wyniki zespołowe:
Klasa V B – 3700 pkt. Karol Kasprzycki - 1060 pkt.
Klasa VI A – 3445 pkt. Michał Kowalczyk – 1200 pkt.
Klasa III A – 2100 pkt. Karolina Skałka - 760 pkt.
Klasa I A – 1870 pkt. Ćwierz Szymon - 635 pkt.
Klasa II A – 1150 pkt. Jan Jaśkowiec 780 pkt.
Klasa III B – 1130 pkt. Adam Malina – 350 pkt.
Klasa IV A – 990 pkt. Karol Batko - 480 pkt.
Klasa IV B – 930 pkt Podmokła Daria - 460 pkt.
Klasa V A – 760 pkt. Bobowska Julia – 300 pkt.
Klasa I B – 590 pkt. Joanna Jaśkowiec - 240 pkt.
Klasa II B – 460 pkt. Gawlak Julia - 200 pkt.
Klasa VI B – 350 pkt. Dawid Kasprzycki – 250 pkt.

Wyniki indywidualne :
Michał Kowalczyk – 1200 pkt.
Karol Kasprzycki - 1060 pkt.
Jan Jaśkowiec – 780 pkt.
Karolina Skałka – 760 pkt.
Ćwierz Szymon – 635 pkt.

klasy I - III



Konkurs CICHEGO CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM dla klas II

I miejsce: Anna Iwanicka 2b; Nikola Nowak 2b;
II miejsce: Natalia Gogol 2a; Anna Skałka 2b; Szymon Jaśkowiec 2b;
III miejsce: Jan Jaśkowiec 2a; Jakub Kurek 2a; Piotr Podmokły 2b;
Nikola Nowak 2b, Natalia Gogol 2a - udział w Międzyszkolnym Konkursie cichego czytania ze zrozumieniem w Szkole Podstawowej w Droginii.

Konkurs dla klas I-III „NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA WIELKANOCNA”

Wyróżnieni uczniowie:
Kinga Kasprzycka; Stanisław Suder; Wiktoria Dominiak; Wiktoria Wawro; Konrad Bochenek; Agnieszka Wincenciak; Mikołaj Skałka; Natalia Iwanicka; Dominik Mazgaj 1 a;
Magdalena Kordula; Joanna Jaśkowiec; Klaudia Szymoniak; Iwo Faracik; Julia Jaśkowiec 1 b;
Emilia Dudzik; Antoni Kopera; Weronika Urbanik; Zuzanna Ulman; Jan Jaśkowiec 2 a;
Anna Skałka; Oliwia Horecka; Anna Iwanicka; Norbert Moryc 2 b;
Maria Górka; Zuzanna Grzesik; Daniel Oleksy; Karolina Skałka; Jakub Kęsek 3 a;
Kinga Horecka; Martyna Kozaczyk; Rafał Boroń; Ewelina Malina; Adam Malina; Maciej Kęsek; Szymon Dąbrowski; Klaudia Mazur 3 b;

Konkurs RECYTATORSKI dla klas I-III

I miejsce: Miłosz Łabędź 3 a;
II miejsce: Alicja Szymoniak 3 b;
III miejsce: Amelia Skałka 3 a;
Wyróżnienie: Natalia Iwanicka 1 a; Konrad Bochenek 1 a; Jagoda Bała 1 b; Zuzanna Ulman 2 a; Anna Iwanicka 2 b; Maria Górka 3 a; Kinga Horecka 3 b;

Konkurs dla klas I-III „NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA”

I miejsce: Natalia Iwanicka 1 a; Wiktoria Wawro 1 a; Magdalena Kordula 1 b; Mikołaj Grzesik 2 a; Katarzyna Szydlak 2 b; Sylwia Górka 3 a; Kinga Horecka 3 b;
II miejsce: Agnieszka Wincenciak 1 a; Kacper Skóra 1 b; Weronika Urbanik 2 a; Piotr Podmokły 2 b; Zuzanna Grzesik 3 a; Maciej Kęsek 3 b;
III miejsce: Mikołaj Skałka 1 a; Jakub Leśniak 1 a; Jan Jaśkowiec 2 a; Weronika Szydlak 2 a;

Konkurs o PATRONIE SZKOŁY

I miejsce: Mikołaj Skałka 1a; Antoni Kopera 2a; Wiktoria Wawro 1a;
II miejsce: Sandra Pachacz 2b; Ewelina Malina 3b; Zuzanna Grzesik 3a;
III miejsce: Maria Górka 3a; Kinga Horecka 3b; Natalia Gogol 2a; Weronika Urbanik 2a;
WYRÓŻNIENIE: Karolina Skałka 3a; Dawid Górka 1b; Natasza Adamaszek 3a;

klasy IV - VI



Konkurs dla klas IV-VI „NAJPIĘKNIEJSZA PISANKA 2012”

Nagrodzeni uczniowie :
Grzesik Grzegorz; Kurek Karolina; Batko Karol 4a;
Hujdus Aleksandra; Niżnik Gabriela 4b;
Górka Gabriela; Grzesik Monika; Cienkosz Gabriela; Kęsek Weronika 5a;
Podmokła Edyta; Szczepanik Julia 5b;

Konkurs dla klas IV-VI „NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA WIELKANOCNA 2012”

Nagrodzeni uczniowie :
Ulman Karolina; Batko Karol; Kurek Karolina; Jarosz Kuba 4a;
Lenart Martyna 4b;
Górka Gabriela; Cienkosz Gabriela; Wincenciak Martyna; Bobowska Julia; Kijania Roksana 5a;
Skóra Mikołaj; Szczepanik Julia; Pasiowiec Paulina; Kozaczyk Aleksandra; Kasprzycki Karol; Podmokła Edyta 5b;

Wyróżnieni uczniowie:
Basista Adam; Grzesik Grzegorz; Skóra Jagoda 4a;
Kasprzycka Nikola 4b;
Kęsek Weronika 5a;

Konkurs ORTOGRAFICZNY dla klas IV-VI

I miejsce i honorowy tytuł Mistrza Ortografii naszej szkoły otrzymała Oliwia Król 6a;
II miejsce: Grzegorz Grzesik 4a;
III miejsce: Marta Pałka 6a;

Etap szkolny Gminnego Konkursu Języka Angielskiego 2012

I miejsce: Paulina Wesołowska 6b;
II miejsce: Michał Kozioł 6a;
III miejsce: Oliwia Król 6a;

Konkurs RECYTATORSKI dla klas IV-VI

A. w turnieju recytatorskim
I miejsce: Julia Hudaszek 5 a;
II miejsce: Klaudia Ulman 4 a; Karolina Ulman 4 a;
III miejsce: Kamil Jasek 4 a;
Wyróżnienie: Aleksandra Kwinta 6 b; Martyna Lenart 4 b;

B. w turnieju „wywiedzione ze słowa”
I miejsce: Marcelina Hanula 5 a;

Konkurs dla klas IV-VI „NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA”

Wyróżnienia:
Klasa IV a
Adam Basista; Karol Batko; Jakub Jarosz; Karolina Kurek; Karolina Ulman;
Klasa IV b
Michał Fila; Martyna Lenart;
Klasa V a
Natalia Dąbrowska; Anna Gładysz; Gabriela Górka; Monika Grzesik; Elżbieta Jasek; Gabriela Cienkosz;
Klasa V b
Weronika Hanusiak; Karol Kasprzycki; Iwona Malina; Paulina Pasiowiec; Edyta Podmokła; Katarzyna Skałka; Julia Szczepanik;
Klasa VI b
Natalia Jarosz; Zuzanna Kozaczyk;

Konkurs CICHEGO CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM dla klas IV-V - tych

I miejsce: Elżbieta Jasek 5a; Rafał Cygan 5b;
II miejsce: Jagoda Skóra 4a; Kamil Głodek 4a;
III miejsce: Gabriela Górka 5a; Gabriela Cienkosz 5a; Mikołaj Skóra 5b;

Konkurs o PATRONIE SZKOŁY

I miejsce: Mateusz Dąbrowski 6a; Oliwia Król 6a; Paulina Wesołowska 6b;
II miejsce: Gabriela Górka 5a; Grzegorz Grzesik 4a; Darek Kasprzycki 5a; Karolina Kurek 4a; Krzysztof Niepsuj 4b; Izabella Nowak 6a; Marta Pałka 6a; Natalia Szymoniak 4b; Jan Twardosz 5a;
III miejsce: Izabela Betańska 6a; Katarzyna Figiel 6a; Aleksandra Kwinta 6b;

Etap szkolny Małopolskiego Konkursu Humanistycznego

I miejsce: Pałka Marta 6a; Oliwia Król
II miejsce: Katarzyna Figiel 6a;


Etap szkolny Małopolskiego Konkursu Biblijnego

I miejsce: Katarzyna Figiel 6a;
II miejsce: Pałka Marta 6a;
III miejsce: Jakub Żak 6b;


Etap szkolny Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego

I miejsce: Jarosław Skóra 5a; Izabela Nowak 6a;
II miejsce: Dominika Malina 5b;
III miejsce: Rafał Cygan 5b;


Etap szkolny Małopolskiego Konkursu Matematycznego

I miejsce: Jakub Malinowski 6a; Barbara Marondel 5b;
II miejsce: Mikołaj Skóra 5b; Katarzyna Figiel 6a;
III miejsce: Gabriela Cienkosz 5a; Magdalena Jania 6a; Weronika Kęsek 5a;





Osiagnięcia w roku szkolnym 2010-2011

Osiagnięcia w roku szkolnym 2009-2010

Osiagnięcia w roku szkolnym 2008-2009