Rok szkolny 2012/2013


OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH MIĘDZYSZKOLNYCH


1. Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych


I miejsce Jarosława Skóry z kl. 6a w Konkursie dla klas VI "Mały Mistrz Matematyki" organizowanym przez Publiczne Gimnazjum w Trzemeśni


II miejsce Weroniki Kęsek z kl. 6a w Konkursie dla klas VI "Mały Mistrz Matematyki" organizowanym przez Publiczne Gimnazjum w Trzemeśni


III miejsce Barbary Marondel z kl. 6b w Konkursie dla klas VI "Mały Mistrz Matematyki" organizowanym przez Publiczne Gimnazjum w Trzemeśni


Wyróżnienie Krzysztofa Bandyka z kl. 6a w Konkursie dla klas VI "Mały Mistrz Matematyki" organizowanym przez Publiczne Gimnazjum w Trzemeśni


Udział Rafała Cygana z kl. 6b w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego 2013


II miejsce Rafała Cygana z kl. 6b w Konkursie "Wielkie Dyktando Językowe dla klas VI" organizowanym przez Publiczne Gimnazjum w Trzemeśni


III miejsce Jarosława Skóry z kl. 6a w Konkursie "Wielkie Dyktando Językowe dla klas VI" organizowanym przez Publiczne Gimnazjum w Trzemeśni


Wyróżnienie Mikołaja Skóry z kl. 6b w Konkursie "Wielkie Dyktando Językowe dla klas VI" organizowanym przez Publiczne Gimnazjum w Trzemeśni


II miejsce Nikoli Nowak z kl. 3b w XIX Miejsko - Gminnym Konkursie Ortograficznym dla uczniów klas III Szkół Podstawowych


II miejsce Jana Jaśkowca z kl. 3a w XIX Miejsko - Gminnym Konkursie Ortograficznym dla uczniów klas III Szkół Podstawowych


III miejsce Mikołaja Grzesika z kl. 3a w XIX Miejsko - Gminnym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas III Szkół Podstawowych


VI miejsce Szymona Jaśkowca z kl. 3b w XIX Miejsko - Gminnym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas III Szkół Podstawowych


Wyróżnienie Rafała Cygana z kl. 6b w II Gminnym Konkursie Historycznym "Królowie elekcyjni na polskim tronie"


Udział uczniów (Karol Batko, Damian Skałka z kl.5a, Krzysztof Bandyk z kl.6a) w II Gminnym Konkursie Historycznym "Królowie elekcyjni na polskim tronie"


Małopolski Konkurs Humanistyczny – w wyniku eliminacji szkolnych w etapie rejonowym uczestniczył Mikołaj Skóra z kl. 6b


2. Osiągnięcia uczniów w konkursach artystycznych


Wyróżnienie Moniki Grzesik z kl. 6a w Gminnych Szkolnych Konfrontacjach Plastycznych w kategorii szkół podstawowych


Udział Kingi Horeckiej z kl. 4b w Gminnych Szkolnych Konfrontacjach Plastycznych w kategorii szkół podstawowych


Udział Weroniki Kęsek z kl. 6a w Gminnych Szkolnych Konfrontacjach Plastycznych w kategorii szkół podstawowych


III miejsce Agnieszki Szymoniak z kl. 1b w Eliminacjach Gminnych 58 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w kategorii: Turniej recytatorski, szkoły podstawowe kl.I-III


Wyróżnienie Dominika Mazgaja z kl. 2a w Gminnym Konkursie Plastycznym "Najpiękniejsza kartka Wielkanocna" w kategorii klas I-III


Wyróżnienie Jakuba Maliny z kl. 1a w Gminnym Konkursie Plastycznym "Najpiękniejsza kartka Wielkanocna" w kategorii klas I-III


III miejsce Magdaleny Korduli z kl. 2b w III Gminnym Konkursie Bibliotecznym"W świecie książek"


III miejsce Jagody Skóry z kl. 5a w III Gminnym Konkursie Bibliotecznym"W świecie książek"


Udział Gabrieli Stasiak z kl. 3a w III Gminnym Konkursie Bibliotecznym"W świecie książek"


III nagroda dla Zuzanny Skóry i Gabrieli Cienkosz z kl. 6a w XIII Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek Szkół Podstawowych i Gimnazjów "Hej kolęda..."


Udział Zuzanny Skóry, Gabrieli Cienkosz, Weroniki Kęsek, Marceliny Hanuli, Julii Dyczkowskiej z kl. 6a w XIII Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek Szkół Podstawowych i Gimnazjów "Hej kolęda..."


Wyróżnienie Wiktorii Wawro z kl. 2a w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Anioły, Aniołki Bożonarodzeniowe"


Udział Gabrieli Cienkosz z kl. 6a w IX Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej - Głogoczów 2012


Udział Weroniki Kęsek z kl. 6a w IX Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej - Głogoczów 2012


Wyróżnienie Julii Szczepanik z kl. 6b w Gminnym Konkursie Plastycznym "Rodzina - najcieplejsze miejsce pod słońcem"


Wyróżnienie Klaudii Szymoniak z kl. 4a w Gminnym Konkursie Plastycznym "Rodzina - najcieplejsze miejsce pod słońcem"



3. Osiągnięcia uczniów w zawodach sportowych


I miejsce uczniów klas V - VI w II Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa LKS Skalnik Trzemeśnia (Cienkosz Michał, Grzesik Grzegorz, Jasek Kamil z kl. 5a, Skóra Jarosław, Twardosz Jan, Wincenciak Martyna z kl. 6a, Burkat Patryk z kl. 6b)


III miejsce chłopców klas IV - VI w II Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa LKS Skalnik Trzemeśnia (Łabędź Miłosz z kl. 4a, Kęsek Maciek z kl. 4b, Basista Adam, Rajca Jakub z kl. 5a, Kasprzycki Mateusz z kl. 6a, Najman Bartek, Skóra Mikołaj, Szafrański Michał z kl. 6b)


IV miejsce chłopców klas V - VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej Chłopców (Cienkosz Michał, Grzesik Grzegorz, Rajca Jakub z kl. 5a, Skóra Jarosław, Twardosz Jan z kl. 6a, Burkat Patryk, Kasprzycki Karol, Skóra Mikołaj, Skrzeczek Krzysztof, Szafrański Michał z kl. 6b)


VI miejsce dziewcząt klas V - VI w Wiosennym Turnieju Piłki Siatkowej Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2 w Myślenicach (Górniak Wiktoria z kl. 5a, Niżnik Gabriela z kl. 5b, Cienkosz Gabriela, Górka Gabriela, Wincenciak Martyna z kl. 6a)


II miejsce dziewcząt klas V - VI w Międzyszkolnym Turnieju Mini Siatkówki o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni (Górniak Wiktoria z kl. 5a, Niżnik Gabriela z kl. 5b, Cienkosz Gabriela, Górka Gabriela, Hanula Marcelina, Wincenciak Martyna z kl. 6a, Kozaczyk Aleksandra z kl. 6b)


II miejsce dziewcząt klas V - VI w Międzyszkolnym Turnieju Mini Koszykówki o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni (Górniak Wiktoria z kl. 5a, Niżnik Gabriela z kl. 5b, Cienkosz Gabriela, Górka Gabriela, Hanula Marcelina, Wincenciak Martyna z kl. 6a, Kozaczyk Aleksandra z kl. 6b)


I miejsce chłopców klas V - VI w Międzyszkolnym Turnieju Mini Koszykówki o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni (Basista Adam, Cienkosz Michał, Grzesik Grzegorz, Jasek Kamil, Niemiec Szymon z kl. 5a, Kasprzycki Mateusz, Konieczny Dawid, Skóra Jarosław z kl. 6a, Burkat Patryk, Cygan Rafał, Kasprzycki Karol, Szafrański Michał z kl. 6b)


III miejsce chłopców klas V - VI w Międzyszkolnym Turnieju Mini Siatkówki o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni (Cienkosz Michał, Grzesik Grzegorz, Jasek Kamil, Niemiec Szymon z kl. 5a, Skóra Jarosław, Twardosz Jan, Wieczorek Krzysztof z kl. 6a)


Udział chłopców klas V-VI w XXII Halowym Turnieju Piłki Nożnej Trampkarzy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice (Basista Adam, Cienkosz Michał, Grzesik Grzegorz, Rajca Jakub z kl. 5a, Kasprzycki Mateusz, Twardosz Jan z kl. 6a, Burkat Patryk, Kasprzycki Karol, Skóra Mikołaj, Szafrański Michał z kl. 6b)


III miejsce dziewcząt klas V-VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt (Górniak Wiktoria, Ulman Karolina z kl. 5a, Niżnik Gabriela z kl. 5b, Cienkosz Gabriela, Górka Gabriela, Hanula Marcelina, Wincenciak Martyna z kl. 6a, Biel Aleksandra, Kozaczyk Aleksandra, Malina Dominika, Pasiowiec Paulina z kl. 6b)


IV miejsce chłopców klas V-VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców (Cienkosz Michał, Grzesik Grzegorz z kl. 5a, Kasprzycki Mateusz, Konieczny Dawid, Twardosz Jan, Wieczorek Krzysztof z kl. 6a, Burkat Patryk, Kasprzycki Karol, Koloch Jakub, Najman Bartłomiej, Szafrański Michał z kl. 6b)


III miejsce chłopców klas V-VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Koszykowej Chłopców (Basista Adam, Cienkosz Michał, Grzesik Grzegorz, Jasek Kamil, Niemiec Szymon z kl. 5a, Kasprzycki Mateusz, Konieczny Dawid, Skóra Jarosław z kl. 6a, Burkat Patryk, Cygan Rafał, Kasprzycki Karol, Szafrański Michał z kl. 6b)


II miejsce dziewcząt klas V-VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Koszykowej Dziewcząt (Ulman Karolina z kl. 5a, Niżnik Gabriela z kl. 5b, Cienkosz Gabriela, Dąbrowska Natalia, Górka Gabriela, Hanula Marcelina, Kijania Roksana, Wincenciak Martyna z kl. 6a, Biel Aleksandra, Kozaczyk Aleksandra, Pasiowiec Paulina, Skałka Katarzyna z kl. 6b)


Udział dziewcząt klas V-VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Siatkówce (Górniak Wiktoria, Ulman Karolina z kl. 5a, Niżnik Gabriela z kl. 5b, Cienkosz Gabriela, Górka Gabriela, Hanula Marcelina, Kijania Roksana, Wincenciak Martyna z kl. 6a, Kozaczyk Aleksandra, Pasiowiec Paulina z kl. 6b)


Udział chłopców klas V-VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Siatkówce (Basista Adam, Cienkosz Michał, Grzesik Grzegorz, Jasek Kamil, Niemiec Szymon z kl. 5a, Gogól Szymon, Kasprzycki Mateusz, Konieczny Dawid, Skóra Jarosław, Wieczorek Krzysztof z kl. 6a)


III miejsce dziewcząt klas IV-VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej (Filus Julia, Zięba Zuzanna z kl. 4b, Górniak Wiktoria, Ulman Karolina z kl. 5a, Niżnik Gabriela z kl. 5b, Cienkosz Gabriela, Górka Gabriela, Wincenciak Martyna z kl. 6a, Kozaczyk Aleksandra, Pasiowiec Paulina z kl. 6b)


Udział chłopców klas V-VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej (Basista Adam, Cienkosz Michał, Grzesik Grzegorz, Jasek Kamil z kl. 5a, Skóra Jarosław z kl. 6a, Burkat Patryk, Koloch Jakub, Kasprzycki Karol, Skóra Mikołaj, Szafrański Michał z kl. 6b )


II miejsce dziewcząt klas IV-V - tych w etapie gminnym Turnieju ORLIKA o Puchar Premiera Donalda Tuska (Górka Maria, Skałka Amelia z kl.4a, Filus Julia, Kozaczyk Martyna, Skóra Nikola, Zięba Zuzanna z kl. 4b, Ulman Karolina z kl. 5a, Hujdus Aleksandra, Jaśkowiec Mariola, Niżnik Gabriela z kl. 5b)


II miejsce chłopców klas IV-V - tych w etapie gminnym Turnieju ORLIKA o Puchar Premiera Donalda Tuska (Kęsek Jakub, Łabędź Miłosz, Żak Michał z kl. 4a, Kęsek Maciej z kl. 4 b, Basista Adam, Cienkosz Michał, Grzesik Grzegorz, Jasek Kamil z kl. 5a, Jania Dawid, Siatka Tomasz z kl. 5b)


Udział chłopców klas VI - tych w etapie gminnym Turnieju ORLIKA o Puchar Premiera Donalda Tuska (Kasprzycki Mateusz, Konieczny Dawid, Skóra Jarosław z kl. 6a, Burkat Patryk, Kasprzycki Karol, Koloch Jakub, Skóra Mikołaj, Skrzeczek Krzysztof, Szafrański Michał z kl. 6b)



4. Osiągnięcia uczniów turniejach, konkursach i innych


II miejsce chłopców klas IV, VI w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego w kategorii Szkół Podstawowych (Rafał Cygan, Krzysztof Skrzeczek z kl. 6b, Marcin Górka, Jakub Kęsek z kl. 4a - rezerwowy)


I miejsce Marcina Górki z kl. 4a w kategorii Rowerowy Tor Przeszkód w etapie powiatowym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego w kategorii Szkół Podstawowych


III miejsce Marcina Górki z kl. 4a w kategorii Najlepszy uczestnik turnieju w etapie powiatowym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego w kategorii Szkół Podstawowych


I miejsce Krzysztofa Skrzeczka z kl. 6b w kategorii Najlepiej napisany test z przepisów ruchu drogowego w etapie powiatowym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego w kategorii Szkół Podstawowych


I miejsce chłopców klas IV, VI w etapie gminnym Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego w kategorii Szkół Podstawowych (Rafał Cygan, Krzysztof Skrzeczek z kl. 6b, Marcin Górka, Jakub Kęsek z kl. 4a - rezerwowy)




OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH SZKOLNYCH



Konkurs SZKOLNA SEGREGACJA ODPADÓW dla klas I - VI (VI edycja)


Klasy I-III
I miejsce: Kinga Kasprzycka kl. II a
II miejsce: Szymon Ćwierz kl. II a
III miejsce: Olga Kasprzycka kl. II b, Agnieszka Szymoniak kl. I b

Klasy IV-VI
I miejsce: Karolina Skałka kl. IV a
II miejsce: Dawid Jania kl. V b
III miejsce: Jagoda Skóra kl. V a

Najlepsza klasa: IV a

klasy I - III



Etap szkolny Gminnego Konkursu Plastycznego „Ja i moja rodzina”.


I miejsce: Natalia Gogol kl. III a
II miejsce: Krzysztof Górka kl. II b
III miejsce: Kacper Skóra kl. I a

Wyróżnienia:
1. Julia Urbanik kl. I a
2. Krystian Górka kl. II b
3. Marcin Szafrański kl. III b
4. Wiktoria Wawro kl. II a
5. Agnieszka Wincenciak kl. II a
6. Nicola Nowak kl. III b
7. Julia Jaśkowiec kl. II b
8. Hubert Nowak kl. I a
9. Amelia Moryc kl. II a
10. Dawid Górka kl. II b
11. Dominik Mazgaj kl. II a
12. Piotr Jaśkowiec kl. II a
13. Weronika Urbanik kl. III a

Udział w konkursie:
1. Julia Gawlak kl. III b
2. Bartłomiej Skałka kl. III b
3. Weronika Oleksy kl. II b

Konkurs dla klas I-III „NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA ŚWIĄTECZNA”.

Wyróżnieni:

Klasa I A:
Malina Jakub
Nowak Hubert
Urbanik Julia

Klasa I B:
Kozaczyk Zuzanna
Oleksy Dominika
Gładysz Jakub

Klasa II A:
Wincenciak Agnieszka
Biela Judyta
Jaśkowiec Piotr

Klasa II B:
Jaśkowiec Joanna
Kasprzycka Olga
Oleksy Weronika

Klasa III A:
Urbanik Weronika
Grzesik Mikołaj
Gogól Karolina

Klasa III B:
Iwanicka Anna
Gawlak Julia
Skałka Bartłomiej

Konkurs RECYTATORSKI klas I-III

I miejsce – Agnieszka Szymoniak kl. Ib
II miejsce – Witold Młynarczyk kl. IIb
III miejsce - Konrad Bochenek kl. IIa
Wyróżnienie - Natalia Iwanicka kl. IIa

Konkurs dla klas I-III „NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA”

Laureaci:

1. Martyna Szymoniak kl. I a
2. Kamil Malina kl. I a
3. Hubert Nowak kl. I a
4. Kacper Skóra kl. I a
5. Jakub Gładysz kl. I b
6. Dominika Oleksy kl. I b
7. Kacper Leśniak kl. I b
8. Mateusz Gogól kl. I b
9. Judyta Biela kl. II a
10. Natalia Iwanicka kl. II a
11. Julia Lenart kl. II a
12. Agnieszka Wincenciak kl. II a
13. Magdalena Kordula kl. II b
14. Joanna Jaśkowiec kl. II b
15. Weronika Oleksy kl. II b
16. Olga Kasprzycka kl. II b
17. Natalia Gogol kl. III a
18. Karolina Gogol kl. III a
19. Zuzanna Ulman kl. III a
20. Weronika Urbanik kl. III a
21. Anna Iwanicka kl. III b
22. Anna Skałka kl. III b
23. Szymon Jaśkowiec kl. III b
24. Patryk Szymoniak kl. III b

Konkurs o PATRONIE SZKOŁY

I miejsce: Zuzanna Kozaczyk kl.Ib;
II miejsce: Julia Skałka kl.Ib;
III miejsce: Kacper Leśniak kl.Ib;
Wyróżnieni: Jakub Gładysz kl.Ib; Dominika Gogól kl.Ib; Agnieszka Szymoniak kl.Ib; Małgorzata Pilch kl.Ib;

klasy IV - VI



Etap szkolny Gminnego Konkursu Plastycznego „Ja i moja rodzina”.


I miejsce: Karolina Śmigla kl. IV a
II miejsce: Dominika Malina kl. VI b
III miejsce: Edyta Podmokła kl. VI b

Wyróżnienia
1. Mariola Jaśkowiec kl. V b
2. Klaudia Szymoniak kl. IV a
3. Jagoda Skóra kl. V a
4. Natalia Szymoniak kl. V b
5. Alicja Szymoniak kl. IV b

Etap szkolny Gminnego Konkursu Literackiego „Ja i moja rodzina”.


I miejsce: Mikołaj Skóra kl. VI b
II miejsce: Kinga Horecka kl. IV b
III miejsce: Karolina Kurek kl. V a; Zuzanna Grzesik kl. IV a

Wyróżnienie: Amelia Skałka kl. IV a

Udział w konkursie:
1. Weronika Hanusiak kl. VI b
2. Dominika Malina kl. VI b
3. Klaudia Mazur kl. IV b

Konkurs ORTOGRAFICZNY dla klas IV-VI.

I miejsce: Mikołaj Skóra 6b;
II miejsce: Natalia Dąbrowska 6a;
III miejsce: Jagoda Skóra 5a;

Konkurs dla klas IV-VI „PISANKI WIELKANOCNE 2013”.

NAGRODZENI:
1. Szymon Niemiec kl. Va
2. Karolina Kurek kl. Va
3. Julia Szczepanik kl. VIb
4. Aleksandra Hujdus kl. Vb
5. Martyna Lenart kl. Vb
6. Krzysztof Wieczorek kl. VIa
7. Wiktoria Górniak kl. Va
8. Iwona Malina kl. VIb
9. Andrzej Kasprzycki kl. IVa
10. Gabriela Niżnik kl. Vb
11. Maria Górka kl. IVa
12. Gabriela Górka kl. VIa
13. Gabriela Gorczyca kl. Va

WYRÓŻNIENI:
1. Klaudia Szymoniak kl. IVa
2. Grzegorz Grzesik kl. Va
3. Zuzanna Zięba kl. IVb
4. Martyna Kozaczyk kl. IVb
5. Karol Batko kl. Va
6. Kinga Horecka kl. IVb
7. Karolina Śmigla kl. IVa

Konkurs dla klas IV-VI „NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA WIELKANOCNA 2013”.

Wyróżnieni:

1. Klaudia Szymoniak kl. IVa
2. Karolina Śmigla kl. IVa
3. Zuzanna Grzesik kl. IVa
4. Jagoda Skóra kl. Va
5. Michał Cienkosz kl. Va
6. Klaudia Ulman kl. Va
7. Gabriela Gorczyca kl. Va
8. Jakub Jarosz kl. Va
9. Karolina Kurek kl. Va
10. Gabriela Niżnik kl. Vb
11. Nikola Kasprzycka kl. Vb
12. Martyna Lenart kl. Vb
13. Aleksandra Hujdus kl. Vb
14. Gabriela Cienkosz kl. VIa
15. Aleksandra Kozaczyk kl. VIb
16. Paulina Pasiowiec kl. VIb
17. Julia Szczepanik kl. VIb

Etap szkolny Gminnego Konkursu Języka Angielskiego 2013

I miejsce: Rafał Cygan 6b;
II miejsce: Mikołaj Skóra 6b;
III miejsce: Krzysztof Bandyk; Weronika Kęsek 6a;

Konkurs RECYTATORSKI dla klas IV - VI

I miejsce – Kinga Horecka kl. IV b
I miejsce – Miłosz Łabędź kl. IV a
I miejsce – Karolina Ulman kl. V a
II miejsce – Natalia Szymoniak kl. V b
III miejsce - Wiktoria Mistarz kl. IV a

Konkurs o PATRONIE SZKOŁY

I miejsce: kl. Va w składzie: Jagoda Skóra, Kamil Jasek, Kamil Głodek;
II miejsce: kl. VIa w składzie: Martyna Wincenciak, Gabriela Górka, Weronika Kęsek;
III miejsce zajęły dwie klasy:
kl. IVb w składzie: Alicja Szymoniak, Barbara Moryc, Szymon Dąbrowski;
kl. VIb w składzie: Iwona Malina, Karol Kasprzycki, Rafał Cygan;

Konkurs „NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA”

WYRÓŻNIENI:

Klasa IV a
Sylwia Górka
Jakub Kęsek
Wiktoria Mistarz
Daniel Oleksy
Klaudia Szymoniak
Karolina Śmigla

Klasa IV b
Ewelina Malina

Klasa V a
Adam Basista
Karol Batko
Gabriela Gorczyca
Wiktoria Górniak
Grzegorz Grzesik
Jakub Jarosz
Kamil Jasek

Klasa V b
Mariola Jaśkowiec
Martyna Lenart
Gabriela Niżnik
Tomasz Siatka

Klasa VI a
Gabriela Górka
Weronika Kęsek

Klasa VI b
Aleksandra Kozaczyk
Iwona Malina
Paulina Pasiowiec
Julia Szczepanik

Konkurs CICHEGO CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM dla klas IV-V - tych

I miejsce: Tomasz Młynarczyk 5b;
II miejsce: Natasza Adamaszek 4a; Grzegorz Grzesik 5a;
III miejsce: Karol Batko 5a;

Etap szkolny Małopolskiego Konkursu Humanistycznego

I miejsce: Mikołaj Skóra 6b;
II miejsce: Gabriela Górka 6a;
III miejsce: Gabriela Cienkosz 6a;


Etap szkolny Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego

I miejsce: Barbara Marondel 6b;
II miejsce: Rafał Cygan 6b;
III miejsce: Krzysztof Bandyk 6a;


Etap szkolny Małopolskiego Konkursu Matematycznego

I miejsce: Jerzy Marondel 5b;
II miejsce: Gabriela Cienkosz 6a;
III miejsce: Jarosław Skóra 6a;


Etap szkolny Małopolskiego Konkursu Biblijnego

I miejsce: Katarzyna Skałka 6b;
II miejsce: Edyta Podmokła 6b; Gabriela Górka 6a;
III miejsce: Martyna Wincenciak 6a;





Osiągnięcia w roku szkolnym 2011-2012

Osiągnięcia w roku szkolnym 2010-2011

Osiagnięcia w roku szkolnym 2009-2010

Osiągnięcia w roku szkolnym 2008-2009