Rok szkolny 2013/2014


OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH MIĘDZYSZKOLNYCH


1. Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych


I miejsce Kamila Głodka z kl. 6a w Konkursie "Wielkie Dyktando Językowe dla klas VI" organizowanym przez Publiczne Gimnazjum w Trzemeśni


II miejsce Klaudii Ulman z kl. 6a w Konkursie "Wielkie Dyktando Językowe dla klas VI" organizowanym przez Publiczne Gimnazjum w Trzemeśni


III miejsce Damiana Skałki z kl. 6a w Konkursie "Wielkie Dyktando Językowe dla klas VI" organizowanym przez Publiczne Gimnazjum w Trzemeśni


II miejsce Tomasza Młynarczyka z kl. 6b w Konkursie dla klas VI "Mały Mistrz Matematyki" organizowanym przez Publiczne Gimnazjum w Trzemeśni


Wyróżnienie (Jerzy Marondel, Krzysztof Niepsuj z kl. 6b, Grzegorz Grzesik z kl. 6a) w Konkursie dla klas VI "Mały Mistrz Matematyki" organizowanym przez Publiczne Gimnazjum w Trzemeśni


III miejsce Kacpra Skóry z kl. 3b w XX Miejsko - Gminnym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas III Szkół Podstawowych


Udział uczniów: Mateusz Podmokły, Sebastian Jaśkowiec z kl. 4a w V Gminnym Konkursie „Śladami polskich legend”


II miejsce oraz tytuł 1. WICEMISTRZA ORTOGRAFII Jana Jaśkowca z kl. 4a w 1. Gminnym Konkursie Ortograficznym.


Udział Krzysztofa Niepsuja z kl. 6b w 1. Gminnym Konkursie Ortograficznym


Wyróżnienie Mateusza Brandysa z kl. 5b w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego 2014


Udział uczniów (Kamil Głodek, Karolina Kurek, Klaudia Ulman z kl. 6a w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego 2014


III miejsce Karoliny Kurek z kl. 6a w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego „Let`s play”w kategorii: prace indywidualne


Udział uczniów (Karolina Kurek, Kamil Głodek z kl. 6a, Tomasz Młynarczyk z kl. 6b) w III Gminnym Konkursie Historycznym „Polska pod zaborami”


Małopolski Konkurs Informatyczny – w wyniku eliminacji szkolnych w etapie rejonowym uczestniczyli: Adam Malina z kl. 5b, Jerzy Marondel z kl. 6b, Krzysztof Niepsuj z kl. 6b
– w wyniku eliminacji rejonowych do etapu wojewódzkiego awansował Jerzy Marondel z kl. 6b, który został finalistą tego konkursu.


Małopolski Konkurs Biblijny – w wyniku eliminacji szkolnych w etapie rejonowym uczestniczyły: Martyna Lenart z kl. 6b, Karolina Kurek z kl. 6a
– w wyniku eliminacji rejonowych do etapu wojewódzkiego awansowała Karolina Kurek z kl. 6a, która została finalistką tego konkursu.


Małopolski Konkurs Matematyczny – w wyniku eliminacji szkolnych w etapie rejonowym uczestniczył Jerzy Marondel z kl. 6b
– w wyniku eliminacji rejonowych do etapu wojewódzkiego awansował Jerzy Marondel z kl. 6b, który został finalistą tego konkursu


2. Osiągnięcia uczniów w konkursach artystycznych


I miejsce Marii Górki z kl. 5a w Gminnym Konkursie Multimedialnym "Rodzina - najcieplejsze miejsce pod słońcem" w kat. klas IV-VI


Wyróżnienie Anny Iwanickiej z kl. 4b w Gminnym Konkursie Plastycznym "Rodzina - najcieplejsze miejsce pod słońcem" w kat. klas IV-VI


Wyróżnienie Konrada Bochenka z kl. 3a w Gminnym Konkursie Plastycznym "Rodzina - najcieplejsze miejsce pod słońcem" w kat. klas I-III


Wyróżnienie Nikoli Nowak z kl. 4b w Gminnym Konkursie Literackim "Rodzina - najcieplejsze miejsce pod słońcem" w kat. klas IV-VI


Wyróżnienie Julii Lenart z kl. 3a w IX edycji Konkursu Plastycznego „Zwierciadło” pt. „Podróż...” w kategorii: Szkoła Podstawowa - kl.I-III


I miejsce Mileny Feliks z kl. 2a w Konkursie Plastycznym „Żółwie” organizowanym w Krakowie z okazji obchodów „Światowego Dnia Żółwia”


I nagroda dla uczniów: Jakub Górka z kl. 1b, Zuzanna Wójcik z kl. 2a, Agnieszka Wincenciak z kl. 3a, Dawid Górka, Julia Jaśkowiec z kl. 3b, Michał Fila z kl. 6b w Konkursie Plastycznym „Święty Uśmiechnięty”


Wyróżnienie dla Kacpra Leśniaka z kl. 2b w Konkursie Plastycznym „Święty Uśmiechnięty”


Wyróżnienie Wiktorii Wawro z kl. 3a w XI Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim dla Najmłodzsych „Entliczek - Pentliczek” organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie


Wyróżnienie Martyny Kozaczyk z kl. 5b w kategorii klas IV-VI szkoły podstawowej, w konkursie plastycznym „Taki duży, taki mały... święty Jan Paweł II i ja. Papież Polak w oczach dzieci i młodzieży” organizowanym przez Bibliotekę Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie


III nagroda Wiktorii Wawro z kl. 3a w Eliminacjach miejsko-gminnych 59 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w kategorii: Turniej recytatorski, szkoły podstawowe kl.I-III


Wyróżnienie Natalii Iwanickiej z kl. 3a w Eliminacjach miejsko-gminnych 59 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w kategorii: Turniej recytatorski, szkoły podstawowe kl.I-III


Wyróżnienie Jakuba Iwanickiego z kl. 1a w Eliminacjach miejsko-gminnych 59 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w kategorii: Turniej recytatorski, szkoły podstawowe kl.I-III


Wyróżnienie Agnieszki Szymoniak z kl. 2b w Eliminacjach miejsko-gminnych 59 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w kategorii: Turniej recytatorski, szkoły podstawowe kl.I-III


Wyróżnienie Anny Iwanickiej z kl. 4b w Eliminacjach miejsko-gminnych 59 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w kategorii: Turniej recytatorski, szkoły podstawowe kl.IV-VI


Wyróżnienie Natalii Iwanickiej z kl. 3a w XIV Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek Szkół Podstawowych i Gimnazjów „Hej, kolęda” w Głogoczowie


I miejsce Natalii Iwanickiej z kl. 3a w Gminnym Konkursie Kolęd Tradycyjnych - Droginia 2013


Wyróżnienie Tomasza Mazura z kl. 3a w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Anioły, Aniołki Bożonarodzeniowe” w kategorii forma przestrzenna


II nagroda dla Natalii Iwanickiej z kl. 3a w X Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej - Głogoczów 2013


Udział Anny Iwanickiej z kl. 4b w II Gminnym Konkursie Sztuki Opowiadania „Jest takie miejsce...”


Wyróżnienie Dawida Górki z kl. 3b w Gminnym Konkursie Plastycznym w kategorii klas młodszych „Bądź widoczny na drodze”


Wyróżnienie Agnieszki Szymoniak z kl. 2b w Gminnym Konkursie Plastycznym w kategorii klas młodszych „Bądź widoczny na drodze”



3. Osiągnięcia uczniów w zawodach sportowych


II miejsce chłopców klas V - VI w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Senatora Stanisława Bisztygi (Basista Adam, Cienkosz Michał, Grzesik Grzegorz, Jasek Kamil, Rajca Jakub z kl.6a, Jania Dawid, Olesek Sebastian, Siatka Tomasz z kl. 6b, Kęsek Maciej z kl. 5b)


Michał Cienkosz z kl. 6a - WYRÓŻNIAJĄCY ZAWODNIK w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Senatora Stanisława Bisztygi


I miejsce chłopców klas V - VI w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni (Basista Adam, Cienkosz Michał, Grzesik Grzegorz, Jasek Kamil z kl.6a, Olesek Sebastian, Siatka Tomasz z kl. 6b, Kęsek Maciej z kl. 5b)


Grzegorz Grzesik z kl. 6a - NAJLEPSZY ZAWODNIK w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni


II miejsce dziewcząt klas V - VI w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni (Górniak Wiktoria, Ulman Karolina z kl. 6a, Hujdus Aleksandra, Jaśkowiec Mariola, Niżnik Gabriela z kl. 6b, Kozaczyk Martyna, Zięba Zuzanna z kl. 5b)


I miejsce dziewcząt klas VI w Wiosennym Turnieju Piłki Siatkowej Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2 w Myślenicach (Górniak Wiktoria, Ulman Karolina z kl. 6a, Niżnik Gabriela, Jaśkowiec Mariola, Hujdus Aleksandra z kl. 6b)


I miejsce chłopców klas VI w Międzyszkolnym Turnieju Siatkówki o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni (Basista Adam, Cienkosz Michał, Grzesik Grzegorz, Jasek Kamil, Niemiec Szymon, z kl.6a, Marondel Jerzy z kl. 6b)


I miejsce chłopców klas VI w Międzyszkolnym Turnieju Koszykówki o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni (Basista Adam, Cienkosz Michał, Grzesik Grzegorz, Jasek Kamil z kl.6a, Olesek Sebastian, Siatka Tomasz z kl. 6b)


I miejsce dziewcząt klas V - VI w Międzyszkolnym Turnieju Siatkówki o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni (Górniak Wiktoria, Ulman Karolina z kl. 6a, Hujdus Aleksandra, Niżnik Gabriela, Szymoniak Natalia z kl. 6b, Kozaczyk Martyna, Zięba Zuzanna z kl. 5b)


II miejsce dziewcząt klas V - VI w Międzyszkolnym Turnieju Koszykówki o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni (Górniak Wiktoria, Ulman Karolina z kl. 6a, Hujdus Aleksandra, Niżnik Gabriela, Szymoniak Natalia z kl. 6b, Kozaczyk Martyna, Zięba Zuzanna z kl. 5b)


III miejsce dziewcząt klas V-VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt (Gorczyca Gabriela, Górniak Wiktoria, Ulman Karolina z kl. 6a, Hujdus Aleksandra, Niżnik Gabriela, Szymoniak Natalia z kl. 6b, Górka Maria, Skałka Amelia, Śmigla Karolina z kl. 5a, Filus Julia, Kozaczyk Martyna, Zięba Zuzanna z kl. 5b)


II miejsce chłopców klas V-VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców (Basista Adam, Cienkosz Michał, Grzesik Grzegorz, Jasek Kamil, Niemiec Szymon, Rajca Jakub, Szymski Dominik z kl.6a, Jania Dawid, Krzystek Szymon, Malina Marcin, Olesek Sebastian, Siatka Tomasz z kl. 6b, Kęsek Maciej z kl. 5b)


IV miejsce dziewcząt klas V-VI w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt (Gorczyca Gabriela, Górniak Wiktoria, Ulman Karolina z kl. 6a, Hujdus Aleksandra, Niżnik Gabriela, Szymoniak Natalia z kl. 6b, Górka Maria, Skałka Amelia, Śmigla Karolina z kl. 5a, Filus Julia, Kozaczyk Martyna, Zięba Zuzanna z kl. 5b)


II miejsce chłopców klas V-VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Chłopców (Basista Adam, Cienkosz Michał, Głodek Kamil, Grzesik Grzegorz, Jasek Kamil, Niemiec Szymon, Skałka Damian z kl.6a, Jania Dawid, Marondel Jerzy, Olesek Sebastian, Siatka Tomasz z kl. 6b, Kęsek Maciej z kl. 5b)


I miejsce dziewcząt klas V-VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt (Górniak Wiktoria, Ulman Karolina z kl. 6a, Hujdus Aleksandra, Jaśkowiec Mariola, Niżnik Gabriela, Szymoniak Natalia z kl. 6b, Śmigla Karolina z kl. 5a, Filus Julia, Kozaczyk Martyna, Zięba Zuzanna, Mazur Klaudia, Szymoniak Alicja z kl. 5b)


II miejsce chłopców klas VI w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej Chłopców (Batko Karol, Basista Adam, Cienkosz Michał, Grzesik Grzegorz, Jasek Kamil, Niemiec Szymon, Rajca Jakub z kl.6a, Jania Dawid, Marondel Jerzy, Olesek Sebastian, Siatka Tomasz z kl. 6b)


I miejsce Mileny Młynarczyk z kl. 1b w Gminnych Zawodach Pływackich - styl dowolny


II miejsce Witolda Młynarczyka z kl. 3b w Gminnych Zawodach Pływackich - styl dowolny


IV miejsce dziewcząt klas V-VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt (Gorczyca Gabriela, Górniak Wiktoria, Ulman Karolina z kl. 6a, Hujdus Aleksandra, Jaśkowiec Mariola, Lenart Martyna, Niżnik Gabriela, Szymoniak Natalia z kl. 6b, Kozaczyk Martyna, Szymoniak Alicja z kl. 5b)


I miejsce chłopców klas VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej Chłopców (Batko Karol, Basista Adam, Cienkosz Michał, Grzesik Grzegorz, Jasek Kamil, Niemiec Szymon, Marondel Jerzy, Olesek Sebastian, Siatka Tomasz z kl. 6b)


II miejsce dziewcząt klas V-VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej (Gorczyca Gabriela, Górniak Wiktoria, Ulman Karolina z kl. 6a, Hujdus Aleksandra, Jaśkowiec Mariola, Niżnik Gabriela, Szymoniak Natalia z kl. 6b, Skałka Amelia z kl. 5a, Kozaczyk Martyna, Zięba Zuzanna z kl. 5b)


II miejsce chłopców klas V-VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej (Łabędź Miłosz z kl. 5a, Kęsek Maciej z kl. 5b, Cienkosz Michał, Grzesik Grzegorz, Jasek Kamil, Rajca Jakub z kl. 6a, Olesek Sebastian, Siatka Krzysztof z kl. 6b)


III miejsce dziewcząt klas IV-V - tych w eliminacjach wojewódzkich IV Turnieju ORLIKA o Puchar Premiera Donalda Tuska (Urbanik Weronika z kl.4a, Iwanicka Anna, Kęsek Anna z kl. 4b, Skałka Amelia z kl. 5a, Filus Julia, Chorwat Weronika, Kozaczyk Martyna, Skóra Nikola, Szymoniak Alicja, Zięba Zuzanna z kl. 5b)


III miejsce chłopców klas VI - tych w etapie gminnym IV Turnieju ORLIKA o Puchar Premiera Donalda Tuska(Basista Adam, Cienkosz Michał, Grzesik Grzegorz, Niemiec Szymon, Rajca Jakub z kl. 6a, Jania Dawid, Marondel Jerzy, Olesek Sebastian, Siatka Krzysztof, Solis Witold z kl. 6b)


II miejsce chłopców klas IV-V - tych w etapie gminnym IV Turnieju ORLIKA o Puchar Premiera Donalda Tuska (Górka Mateusz, Kurek Jakub z kl.4a, Moryc Norbert z kl. 4b, Górka Marcin, Gogól Łukasz, Kęsek Jakub, Łabędź Miłosz z kl. 5a, Dąbrowski Szymon, Kęsek Maciej, Koloch Bartłomiej z kl. 5b)


I miejsce dziewcząt klas IV-V - tych w etapie gminnym IV Turnieju ORLIKA o Puchar Premiera Donalda Tuska (Urbanik Weronika, Stasiak Gabriela z kl.4a, Iwanicka Anna, Kęsek Anna z kl. 4b, Skałka Amelia z kl. 5a, Filus Julia, Kozaczyk Martyna, Skóra Nikola, Szymoniak Alicja, Zięba Zuzanna z kl. 5b)



4. Osiągnięcia uczniów w turniejach, konkursach i innych




Udział uczniów klas IV-V - tych w Turnieju Wojewódzkim BRD w kategorii Szkół Podstawowych (Anna Kęsek, Anna Iwanicka, Szymon Jaśkowiec z kl. 4b, Jakub Kęsek z kl. 5a, Maciej Kęsek z kl. 5b)


I miejsce uczniów klas IV-V - tych w Turnieju Powiatowym BRD w kategorii Szkół Podstawowych (Anna Kęsek, Anna Iwanicka, Szymon Jaśkowiec z kl. 4b, Jakub Kęsek z kl. 5a, Maciej Kęsek z kl. 5b)


I miejsce Jakuba Kęska z kl. 5a w kategorii Najlepszy Zawodnik Turnieju w etapie powiatowym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego w kategorii Szkół Podstawowych


I miejsce Jakuba Kęska z kl. 5a w kategorii Najlepszy Zawodnik w Testach w etapie powiatowym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego w kategorii Szkół Podstawowych


I miejsce uczniów klas IV-V - tych w klasyfikacji drużynowej szkół podstawowych Eliminacji Gminnych XXXVII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (Anna Kęsek, Anna Iwanicka, Szymon Jaśkowiec z kl. 4b, Jakub Kęsek z kl. 5a, Maciej Kęsek z kl. 5b)




OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH SZKOLNYCH



Konkurs Języka Angielskiego dla klas III-IV „ALL ABOUT ME”.

I miejsce – Nikola Nowak kl.IVb
II miejsce – Agnieszka Wincenciak kl. IIIa
III miejsce – Konrad Bochenek kl. IIIa


klasy I - III



Konkurs plastyczny dla klas I-III „NA KARTKĘ WIELKANOCNĄ”.

I miejsce:
Lenart Piotr Ib
Skóra Kacper IIa
Szuba Łukasz IIb

II miejsce:
Jaśkowiec Aleksandra Ia
Urbanik Julia IIa

III miejsce:
Gładysz Jakub IIb
Wincenciak Agnieszka III a
Kasprzycka Olga III b

Wyróżnienia:
I a
Podmokły Dominika
Kasprzycka Joanna
Jaśkowiec Piotr
Drozd Gabriela
I b
Bargiel Zuzanna
Salawa Julia
Dominiak Mateusz
Firek Julia
II a
Malina Oliwia
Nowak Hubert
Szymoniak Martyna
II b
Gogól Mateusz
Oleksy Dominika
Twardosz Nikodem
III a
Biela Judyta
Dominiak Wiktoria
Iwanicka Natalia
Mazgaj Dominik
III b
Cyganek Klaudia
Kordula Magdalena
Oleksy Weronika
Skóra Szymon

Konkurs „NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA 2013”

Wyróżnienia:

I a
1. Aleksandra Jaśkowiec
2. Szymon Cygan
3. Edyta Szymoniak
4. Aleksandra Pytlik
5. Jakub Iwanicki
I b
1. Piotr Lenart
2. Milena Młynarczyk
3. Julia Salawa
4. Zuzanna Bargiel
5. Mateusz Dominiak
II a
1. Martyna Szymoniak
2. Julia Urbanik
3. Kacper Skóra
4. Milena Feliks
5. Hubert Nowak
II b
1. Wiktor Jania
2. Kacper Leśniak
3. Dominika Gogól
4. Kacper Śmigla
5. Agnieszka Szymoniak
III a
1. Krzysztof Stasiak
2. Judyta Biela
3. Jakub Leśniak
4. Piotr Wieczorek
5. Julia Lenart
III b
1. Magdalena Kordula
2. Joanna Jaśkowiec
3. Olga Kasprzycka
4. Weronika Oleksy
5. Witold Młynarczyk

Konkurs o PATRONIE SZKOŁY

Miejsce I:
Julia Malina kl. I b
Konrad Dudzik kl. IIa
Jakub Gładysz kl. IIb
Wiktoria Dominiak kl. IIIa

Miejsce II:
Hubert Nowak kl. II a
Martyna Szymoniak kl. IIa
Zuzanna Wójcik kl. IIa
Wiktoria Wawro kl. IIIa

Miejsce III:
Jakub Górka kl. Ia
Szymon Cygan kl. Ia
Martyna Gogól kl. IIa
Fabian Tobowski kl. IIb

Wyróżnieni:
Jakub Górka kl. Ia
Piotr Jaśkowiec kl. Ia
Krzysztof Kasprzycki kl. Ia
Dominika Podmokły kl. Ia
Maksymilian Skóra kl. Ia
Tomasz Górka kl. Ib
Klemens Kopera kl. IIa
Oliwia Malina kl. IIa
Patrycja Skałka kl. IIa
Kacper Skóra kl. IIa
Dominika Gogól kl. IIb
Mateusz Gogól kl. IIb
Zuzanna Kozaczyk kl. IIb
Kacper Leśniak kl. IIb
Agnieszka Szymoniak kl. IIb
Łukasz Szuba kl. IIb
Kacper Śmigla kl. IIb
Tomasz Mazur kl. IIIa
Dawid Górka kl. IIIb
Krystian Górka kl. IIIb
Joanna Jaśkowiec kl. IIIb
Jakub Skóra kl. IIIb

klasy IV - VI



Konkurs „NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA WIELKANOCNA 2014”.

Wyróznienia:

Klasa IVa
1. Weronika Urbanik
2. Mateusz Podmokły
Klasa IVb
1. Nikola Nowak
2. Jan Rajca
3. Anna Skałka
4. Katarzyna Szydlak
Klasa Va
1. Daniel Oleksy
Klasa Vb
1. Rafał Boroń
2. Szymon Dąbrowski
3. Klaudia Mazur
Klasa VIa
1. Karol Batko
2. Karolina Kurek
Klasa VIb
1. Aleksandra Hujdus
2. Nikola Kasprzycka
3. Martyna Lenart
4. Gabriela Niżnik

Konkurs RECYTATORSKI klas IV-VI

I miejsce – Amelia Skałka kl. 5a;
II miejsce – Anna Iwanicka kl. 4b, Weronika Urbanik kl.4a;
III miejsce - Nikola Nowak kl. 4b, Natalia Gogol kl. 4a;
Wyróżnienia - Karolina Skałka kl. 5a, Zuzanna Ulman kl. 4a;

Konkurs ORTOGRAFICZNY dla klas IV-VI.

I miejsce: Krzysztof Niepsuj 6b;
II miejsce: Jan Jaśkowiec 4a;
III miejsce: Jagoda Skóra 6a;

Etap szkolny Gminnego Konkursu KOLĘD W JĘZYKU ANGIELSKIM.

I miejsce: Jagoda Skóra 6a;
II miejsce: Weronika Urbanik 4a;
III miejsce: Anna Iwanicka 4b;
Wyróżnienia: Wiktoria Mistarz, Karolina Skałka 5a, Nicola Nowak 4b;
W etapie gminnym udział wzięła Jagoda Skóra.

Konkurs CICHEGO CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM dla klas IV-VI.

I miejsce: Kamil Głodek 6a;
II miejsce: Jagoda Skóra 6a;
III miejsce: Natasza Adamaszek 5a i Mikołaj Grzesik 4a;

Etap szkolny Gminnego Konkursu Języka Angielskiego 2014

I miejsce: Mateusz Brandys 5b;
II miejsce: Adam Malina 5b, Klaudia Ulman, Kamil Głodek 6a;
III miejsce: Karolina Kurek 6a;

Konkurs HISTORYCZNY "POLSKA POD ZABORAMI"

I miejsce: Kamil Głodek VIa;
II miejsce: Tomasz Młynarczyk VIb;
III miejsce: Karolina Kurek VIa;

Konkurs „NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA 2013”

Wyróżnienia:

1. Skałka Anna kl. IV b
2. Iwanicka Anna kl. IV b
3. Górka Arkadiusz kl. IV b
4. Nowak Nikola kl. IV b
5. Skrzeczek Katarzyna kl. IV b
6. Podmokły Mateusz kl. IV a
7. Gogol Natalia kl. IV a
8. Urbanik Weronika kl. IV a
9. Grzesik Mikołaj kl. IV a
10. Kurek Jakub kl. IV a
11. Adamaszek Natasza kl. V a
12. Mistarz Wiktoria kl. V a
13. Śmigla Karolina kl. V a
14. Gogól Łukasz kl. V a
15. Grzesik Zuzanna kl. V a
16. Kęsek Maciej kl. V b
17. Dąbrowski Szymon kl. V b
18. Kozaczyk Martyna kl. V b
19. Niżnik Gabriela kl. VI b
20. Lenart Martyna kl. VI b

Konkurs o PATRONIE SZKOŁY

I miejsce: kl. Va w składzie: Natasza Adamaszek, Marcin Górka, Wiktoria Mistarz;
II miejsce: kl. VIb w składzie: Aleksandra Hujdus, Krzysztof Niepsuj, Natalia Szymoniak;
III miejsce: kl. IVb w składzie: Anna Iwanicka, Nikola Nowak, Szymon Jaśkowiec;

Etap szkolny Małopolskiego Konkursu Informatycznego

I miejsce: Adam Malina 5b;
II miejsce: Jerzy Marondel 6b;
III miejsce: Krzysztof Niepsuj 6b;

Etap szkolny Małopolskiego Konkursu Humanistycznego

I miejsce: Jagoda Skóra 6a;
II miejsce: Tomasz Młynarczyk 6b;
III miejsce: Martyna Lenart 6b;


Etap szkolny Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego

I miejsce: Tomasz Młynarczyk 6b;
II miejsce: Karolina Kurek 6a;
III miejsce: Adam Basista 6a;

Etap szkolny Małopolskiego Konkursu Matematycznego

I miejsce: Jerzy Marondel 6b;
II miejsce: Grzegorz Grzesik 6a;
III miejsce: Karolina Kurek 6a; Tomasz Młynarczyk 6b;

Etap szkolny Małopolskiego Konkursu Biblijnego

I miejsce: Martyna Lenart 6b;
II miejsce: Karolina Kurek 6a;
III miejsce: Jagoda Skóra 6a;




Osiągnięcia w roku szkolnym 2012-2013

Osiągnięcia w roku szkolnym 2011-2012

Osiągnięcia w roku szkolnym 2010-2011

Osiagnięcia w roku szkolnym 2009-2010

Osiągnięcia w roku szkolnym 2008-2009