Rok szkolny 2014/2015



Absolwenci naszej szkoły: Karolina Kurek oraz Jerzy Marondel otrzymali Nagrodę Burmistrza Miasta
i Gminy Myślenice za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2013/2014.



OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH MIĘDZYSZKOLNYCH



1. Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych



I miejsce Mateusza Brandysa z kl. 6b w V edycji „Wielkiego Dyktanda Językowego dla klas szóstych" organizowanym przez Publiczne Gimnazjum w Trzemeśni


II miejsce Nataszy Adamaszek z kl. 6a w V edycji „Wielkiego Dyktanda Językowego dla klas szóstych" organizowanym przez Publiczne Gimnazjum w Trzemeśni


III miejsce Adama Maliny z kl. 6b w V edycji „Wielkiego Dyktanda Językowego dla klas szóstych" organizowanym przez Publiczne Gimnazjum w Trzemeśni


Nagroda dla Joanny Jaśkowiec z kl. 4b w Konkursie multimedialnym „Nie lękajcie się" organizowanym w ramach Kampanii Pola Nadziei 2015 przez Stowarzyszenie Hospicyjne „Bądźmy Razem" w Wiśniowej


Udział Dominika Mazgaja z kl. 4a i Kacpra Skóry z kl. 4b w Gminnym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas IV „Matematycznie-praktycznie"


III miejsce Jakuba Maliny z kl. 3a w XXI Miejsko - Gminnym Konkursie Ortograficznym dla uczniów klas III Szkół Podstawowych


III miejsce Huberta Nowaka z kl. 3a w XXI Miejsko - Gminnym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas III Szkół Podstawowych


Wyróżnienie Kacpra Leśniaka z kl. 3b w XXI Miejsko - Gminnym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas III Szkół Podstawowych


Wyróżnienie Klaudii Szymoniak z kl. 6a w IV Powiatowym Konkursie Literackim „Nie popadajcie w przeciętność"


Wyróżnienie Julii Salawy z kl. 2b w VIII Gminnym Konkursie Czytania ze Zrozumieniem dla uczniów klas drugich „Wiem, co czytam"


Udział Jakuba Iwanickiego z kl. 2a w VIII Gminnym Konkursie Czytania ze Zrozumieniem dla uczniów klas drugich „Wiem, co czytam"


Wyróżnienie Mateusza Brandysa z kl. 5b w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego 2015


Udział uczennic (Kinga Horecka z kl. 6a, Weronika Urbanik z kl. 5a) w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego 2015


Międzynarodowy Konkurs Programistyczny „Baltie 2015” – w wyniku eliminacji szkolnych w etapie wojewódzkim uczestniczył: Mateusz Podmokły z kl. 5a, gdzie zajął 11 miejsce w województwie i w kraju awansując do etapu międzynarodowego.


49. miejsce Mateusza Podmokłego z kl. 5a w Finale Międzynarodowego Konkursu Programistycznego „Baltie 2015” organizowanym w Warszawie


Konkurs Informatyczny „Małopolski Baltie 2015” – w wyniku eliminacji szkolnych w etapie rejonowym uczestniczył: Mateusz Podmokły z kl. 5a
– w wyniku eliminacji rejonowych do etapu wojewódzkiego awansował Mateusz Podmokły z kl. 5a, który został Laureatem tego konkursu.


Małopolski Konkurs Języka Angielskiego – w wyniku eliminacji szkolnych w etapie rejonowym uczestniczyli: Mateusz Brandys z kl. 6b, Natasza Adamaszek z kl. 6a
– w wyniku eliminacji rejonowych do etapu wojewódzkiego awansował Mateusz Brandys z kl. 6b, który został Finalistą tego konkursu.


Biblijny Konkurs Tematyczny „Z DOBRĄ NOWINĄ PRZEZ ŻYCIE” – w wyniku eliminacji szkolnych w etapie rejonowym uczestniczyli: Jan Jaśkowiec z kl. 5a, Michał Żak z kl. 6a, Mikołaj Grzesik z kl. 5a
– w wyniku eliminacji rejonowych do etapu wojewódzkiego awansował Jan Jaśkowiec z kl. 5a, który został Laureatem tego konkursu.



2. Osiągnięcia uczniów w konkursach artystycznych



Wyróżnienie Marii Górki z kl. 6a w Gminnym Konkursie Multimedialnym „Rodzina - najcieplejsze miejsce pod słońcem" w kat. klas IV-VI


Wyróżnienie Kingi Horeckiej z kl. 6a w Gminnym Konkursie Plastycznym „Rodzina - najcieplejsze miejsce pod słońcem" w kat. klas IV-VI


Wyróżnienie Aleksandry Makuch z kl. 1b w Gminnym Konkursie Plastycznym „Rodzina - najcieplejsze miejsce pod słońcem" w kat. klas I-III


Wyróżnienie Natalii Iwanickiej z kl. 4a w Gminnym Konkursie Literackim „Rodzina - najcieplejsze miejsce pod słońcem" w kat. klas IV-VI


Wyróżnienie Jakuba Skóry z kl. 4b w Gminnym Konkursie Literackim „Rodzina - najcieplejsze miejsce pod słońcem" w kat. klas IV-VI


III miejsce Julii Firek z kl. 2b w Powiatowym Przeglądzie Pieśni Maryjnych i Religijnych w Dobczycach


Wyróżnienie Koła Teatralnego w eliminacjach powiatowych 30. Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Bajdurek"


III miejsce Joanny Jaśkowiec z kl. 4b w V Gminnym Konkursie Bibliotecznym W świecie książek pod hasłem
„W krainie baśni"


Wyróżnienie Klemensa Kopery z kl. 3a w Eliminacjach miejsko-gminnych 60. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w kategorii: Turniej recytatorski, szkoły podstawowe kl.I-III


Wyróżnienie Krzysztofa Kasprzyckiego z kl. 2a w Eliminacjach miejsko-gminnych 60. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w kategorii: Turniej recytatorski, szkoły podstawowe kl.I-III


Wyróżnienie Amelii Skałki z kl. 6a w Eliminacjach miejsko-gminnych 60. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w kategorii: Turniej recytatorski, szkoły podstawowe kl.IV-VI


Wyróżnienie Anny Iwanickiej z kl. 5b w Eliminacjach miejsko-gminnych 60. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w kategorii: Turniej recytatorski, szkoły podstawowe kl.IV-VI


III miejsce Natalii Iwanickiej z kl. 4a w II Gminnym Konkursie Angielskich Kolęd i Piosenek Świątecznych „Merry Christmas" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Borzęcie


I miejsce Wiktorii Skałki z kl. 2b w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Anioły, Aniołki Bożonarodzeniowe" w kategorii forma płaska zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Jaworniku


II miejsce Zuzanny Wójcik z kl. 3a w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Anioły, Aniołki Bożonarodzeniowe" w kategorii forma przestrzenna zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Jaworniku


Wyróżnienie Mileny Feliks z kl. 3a w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Anioły, Aniołki Bożonarodzeniowe" w kategorii forma przestrzenna zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Jaworniku


Wyróżnienie Kacpra Twardosza z kl. 1b w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Anioły, Aniołki Bożonarodzeniowe" w kategorii forma przestrzenna zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Jaworniku


Wyróżnienie Nikodema Twardosza z kl. 3b w Konkursie plastycznym „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa 2014” zorganizowanym przez Fundację ARCHON+ w Myślenicach


Wyróżnienie Krystiana Górki z kl. 4b w Konkursie plastycznym „Medal Przyjaciela Integracji” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 4 w Myślenicach


Wyróżnienie Marii Górki z kl. 6a w Konkursie plastycznym „Medal Przyjaciela Integracji” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 4 w Myślenicach


Wyróżnienie Katarzyny Skałki z kl. 4b w Konkursie „Rozmowa wnuka z dziadkiem - Zwyczaje” zorganizowanym przez Stowarzyszenie LGD „Między Dalinem a Gościbią”


Wyróżnienie Natalii Iwanickiej z kl. 4a w Konkursie „Rozmowa wnuka z dziadkiem - Zwyczaje” zorganizowanym przez Stowarzyszenie LGD „Między Dalinem a Gościbią”


Udział uczniów: Judyta Biela, Kacper Jakubczyk, Krzysztof Stasiak z kl. 4a, Joanna Jaśkowiec, Julia Jaśkowiec, Magdalena Kordula, Jakub Tułacz z kl. 4b, Jan Jaśkowiec z kl. 5a w Konkursie „Rozmowa wnuka z dziadkiem - Zwyczaje” zorganizowanym przez Stowarzyszenie LGD „Między Dalinem a Gościbią”



3. Osiągnięcia uczniów w zawodach sportowych



I miejsce dziewcząt klas VI w Międzyszkolnym Turnieju Koszykówki o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni (Górka Maria, Mistarz Wiktoria, Skałka Amelia z kl. 6a, Kozaczyk Martyna, Skóra Nicola, Zięba Zuzanna z kl. 6b)


IV miejsce dziewcząt klas VI w Międzyszkolnym Turnieju Siatkówki o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni (Górka Maria, Mistarz Wiktoria, Skałka Amelia z kl. 6a, Kozaczyk Martyna, Skóra Nicola, Zięba Zuzanna z kl. 6b)


II miejsce chłopców klas V-VI w Międzyszkolnym Turnieju Siatkówki o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni (Gogól Łukasz, Łabędź Miłosz z kl.6a, Kęsek Maciej, Koloch Bartłomiej z kl. 6b, Górka Arkadiusz, Moryc Norbert z kl. 5b)


III miejsce chłopców klas V-VI w Międzyszkolnym Turnieju Koszykówki o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni (Gogól Łukasz, Łabędź Miłosz z kl.6a, Kęsek Maciej, Koloch Bartłomiej z kl. 6b, Górka Arkadiusz, Moryc Norbert z kl. 5b)


Udział chłopców klas V-VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej 7-mki (Górka Mateusz, Kałat Fabian z kl. 5a, Górka Arkadiusz, Moryc Norbert, Podmokły Piotr z kl. 5b, Kęsek Jakub, Górka Marcin, Łabędź Miłosz z kl. 6a, Kęsek Maciej, Koloch Bartłomiej z kl. 6b)


Udział chłopców klas V-VI w w XXIII Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice (Górka Mateusz, Kałat Fabian, Kurek Jakub z kl.5a, Podmokły Piotr z kl. 5b, Kęsek Jakub, Górka Marcin, Gogól Łukasz, Żak Michał z kl. 6a, Kęsek Maciej, Koloch Bartłomiej z kl. 6b)


IV miejsce dziewcząt klas V-VI w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej (Urbanik Weronika z kl. 5a, Kęsek Anna z kl. 5b, Górka Maria, Mistarz Wiktoria, Skałka Amelia, Śmigla Karolina z kl. 6a, Kozaczyk Martyna, Skóra Nicola, Szymoniak Alicja, Zięba Zuzanna z kl. 6b)


I miejsce dziewcząt klas V-VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej (Urbanik Weronika z kl. 5a, Kęsek Anna z kl. 5b, Górka Maria, Mistarz Wiktoria, Skałka Amelia, Śmigla Karolina z kl. 6a, Filus Julia, Kozaczyk Martyna, Zięba Zuzanna z kl. 6b)


Udział chłopców klas V-VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej (Górka Arkadiusz, Moryc Norbert, Podmokły Piotr z kl. 5b, Kęsek Jakub, Górka Marcin, Łabędź Miłosz, Żak Michał z kl. 6a, Kęsek Maciej, Koloch Bartłomiej z kl. 6b)


Udział dziewcząt klas V-VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Siatkówce (Urbanik Weronika z kl. 5a, Kęsek Anna z kl. 5b, Górka Maria, Mistarz Wiktoria, Skałka Amelia z kl. 6a, Filus Julia, Kozaczyk Martyna, Malina Ewelina, Skóra Nicola, Szymoniak Alicja, Zięba Zuzanna z kl. 6b)


Udział chłopców klas V-VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Siatkówce (Basista Dominik, Górka Arkadiusz, Jaśkowiec Szymon, Moryc Norbert, Podmokły Piotr z kl. 5b, Kęsek Jakub, Gogól Łukasz, Górka Marcin, Łabędź Miłosz z kl. 6a, Kęsek Maciej, Koloch Bartłomiej z kl. 6b)


III miejsce chłopców klas V-VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Koszykówce (Górka Mateusz, Dyczkowski Andrzej, Kałat Fabian z kl. 5a, Basista Dominik, Górka Arkadiusz, Jaśkowiec Szymon, Moryc Norbert z kl. 5b, Kęsek Jakub, Gogól Łukasz, Górka Marcin, Łabędź Miłosz, Żak Michał z kl. 6a, Kęsek Maciej, Koloch Bartłomiej z kl. 6b)


II miejsce dziewcząt klas V-VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Koszykówce (Gogól Karolina z kl. 5a, Kęsek Anna z kl. 5b, Górka Maria, Mistarz Wiktoria, Skałka Amelia, Śmigla Karolina z kl. 6a, Filus Julia, Kozaczyk Martyna, Mazur Klaudia, Skóra Nicola, Wincenciak Anna, Zięba Zuzanna z kl. 6b)


II miejsce dziewcząt klas V-VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej (Gogól Karolina, Urbanik Weronika z kl. 5a, Kęsek Anna, Iwanicka Anna z kl. 5b, Górka Maria z kl. 6a, Chorwat Weronika, Filus Julia, Kozaczyk Martyna, Skóra Nicola, Szymoniak Alicja, Zięba Zuzanna z kl. 6b)


Udział chłopców klas V-VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej (Górka Mateusz z kl. 5a, Górka Arkadiusz, Norbert Moryc z kl. 5b, Kęsek Jakub, Gogól Łukasz, Górka Marcin, Łabędź Miłosz, Żak Michał z kl. 6a, Dąbrowski Szymon, Kęsek Maciej, Koloch Bartłomiej z kl. 6b)




4. Osiągnięcia uczniów w turniejach, zawodach, konkursach i innych



III miejsce uczniów klas V-VI - tych w klasyfikacji drużynowej w Finale Wojewódzkim XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w kategorii szkół podstawowych (Anna Kęsek, Anna Iwanicka z kl. 5b, Marcin Górka, Jakub Kęsek z kl. 6a)


I miejsce uczniów klas V-VI - tych w klasyfikacji drużynowej w Eliminacjach Powiatowych XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w kategorii szkół podstawowych (Anna Kęsek, Anna Iwanicka z kl. 5b, Marcin Górka, Jakub Kęsek z kl. 6a)


I miejsce Marcina Górki z kl. 6a w kategorii Najlepszego na rowerowym torze przeszkód w etapie powiatowym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego w kategorii szkół podstawowych


I miejsce uczniów klas V-VI - tych w klasyfikacji drużynowej w kategorii Najlepszych z udzielania I pomocy przedmedycznej w etapie powiatowym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego w kategorii szkół podstawowych


I miejsce uczniów klas V-VI - tych w klasyfikacji drużynowej w Eliminacjach Gminnych XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w kategorii szkół podstawowych (Anna Kęsek, Anna Iwanicka z kl. 5b, Marcin Górka, Jakub Kęsek z kl. 6a)


III miejsce zespołu (Jakub Kęsek 6a, Anna Kęsek 5b, Marcin Górka 6a, Maciej Kęsek 6b-rezerwowy) w Powiatowych Zawodach Udzielania Pierwszej Pomocy w kategorii szkół podstawowych



OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH SZKOLNYCH



klasy I - III



Konkurs Plastyczny dla kl. klas I-III „W ŚWIECIE KSIĄŻEK”.

I MIEJSCE:
Julia Salawa kl. 2b
Martyna Gogól kl. 3a

II MIEJSCE:
Natalia Figiel kl. 1a
Marcin Kasprzycki kl. 1a
Piotr Wincenciak kl. 2b
Zuzanna Bargiel kl. 2b

III MIEJSCE:
Krzysztof Kasprzycki kl. 2a
Aleksandra Jaśkowiec kl. 2a
Patrycja Skałka kl. 3a
Łukasz Szuba kl. 3b

WYRÓŻNIENIA:
Zuzanna Firek kl. 1b
Wiktoria Skałka kl. 2b
Kacper Śmigla kl. 3b
Dominika Gogól kl. 3b
Agnieszka Szymoniak kl. 3b
Kacper Leśniak kl. 3b

Etap szkolny Konkursu Plastycznego dla kl. I-III „RODZINA - poznajmy się lepiej”.

I MIEJSCE- Aleksandra Makuch kl. I b
II MIEJSCE- Piotr Jaśkowiec kl. II a, Hubert Nowak kl. III a
III MIEJSCE- Oliwia Malina kl. III a, Aleksandra Jaśkowiec kl. II a
WYRÓŻNIENIA:
Joanna Kasprzycka kl. II a
Dominika Podmokły kl. II a
Gabriela Drozd kl. II a
Szymon Piwowarczyk kl. I a
Zuzanna Wasilewska kl. I a
Alicja Batko kl.I a
Agnieszka Szymoniak kl. III b
Wiktoria Zborowska kl. I b
Kacper Leśniak kl. III b
Patrycja Skałka kl. III a
Zuzanna Podmokły kl. I b
Michał Leśniak kl. I a
Kinga Mazur kl. I a
Jakub Górka kl. II a
Edyta Szymoniak kl. II a
Julia Urbanik kl. III a
Jakub Iwanicki kl. II a
Emilia Szymska kl. I b

Konkurs języka angielskiego dla klas II-III „MY PICTURE DICTIONARY”.

I miejsce – Gabriela Drozd kl.2a;
II miejsce – Zuzanna Bargiel kl. 2b;
III miejsce – Dominika Podmokła kl. 2a, Hubert Nowak kl. 3a;
Wyróżnienia:
Martyna Szymoniak kl. 3a;
Zuzanna Wójcik kl. 3a;
Aleksandra Jaśkowiec kl. 2a;
Julia Salawa kl. 2a;
Mikołaj Bała kl. 2b;
Tomasz Górka kl. 2b;
Wiktoria Skałka kl. 2b;
Milena Młynarczyk kl. 2b;
Julia Firek kl. 2b

Konkurs RECYTATORSKI klas I-III.

I miejsce – Agnieszka Szymoniak kl. III b;
II miejsce – Krzysztof Kasprzycki kl. II a;
III miejsce – Jakub Iwanicki kl. II a;

Konkurs plastyczny dla klas I-III „KARTKA BOŻONARODZENIOWA”.

Wyróżnienia:
I a
Cienkosz Agnieszka
Batko Alicja
Figiel Natalia
I b
Jaśkowiec Bartek
Górka Hanna
Firek Zuzanna
Kasprzycki Karol
II a
Jaśkowiec Aleksandra
Podmokła Dominika
Szymoniak Edyta
Kotecki Karol
Kasprzycka Joanna
II b
Staroch Wiktor
Salawa Julia
Górka Tomasz
Bargiel Zuzanna
Firek Julia
III a
Gogól Martyna
Nowak Hubert
Urbanik Julia
Karcz Bartek
Skóra Kacper
III b
Gogól Dominika
Jania Wiktor
Śmigla Kacper
Kozaczyk Zuzanna
Leśniak Kacper

Konkurs o PATRONIE I HISTORII SZKOŁY.

Miejsce I:
Natalia Figiel I a
Aleksandra Makuch I b
Jakub Iwanicki II a
Martyna Gogól III a
Kacper Leśniak III b

Miejsce II:
Alicja Batko I a
Emilia Zysek I b
Jakub Górka II a
Julia Urbanik III a
Nikodem Twardosz III b

Miejsce III:
Agnieszka Cienkosz I a
Zuzanna Firek I b
Kamil Kotecki II a
Zuzanna Wójcik III a
Kacper Śmigla III b

Wyróżnieni:
Tomasz Kozak I a
Gabriela Szablowska I b
Kacper Twardosz I b
Wiktoria Zborowska I b
Szymon Cygan II a
Gabriela Drozd II a
Szymon Górka – Khafaga II a
Piotr Jaśkowiec II a
Joanna Kasprzycka II a
Maksymilian Skóra II a
Bartłomiej Batko III b
Jakub Gładysz III b
Dominika Gogól III b
Mateusz Gogól III b
Zuzanna Kozaczyk III b
Julia Skałka III b
Agnieszka Szymoniak III b

klasy IV - VI



Konkurs Plastyczny dla kl. IV-VI „W ŚWIECIE KSIĄŻEK”.

I MIEJSCE :
Joanna Jaśkowiec kl. 4b
Kinga Horecka kl. 6a

II MIEJSCE:
Zuzanna Grzesik kl. 6a
Karolina Skałka kl. 6a
Wiktoria Mistarz kl. 6a

III MIEJSCE:
Krystian Górka kl. 4b
Oliwia Horecka kl. 5b
Natasza Adamaszek kl. 6a

WYRÓŻNIENIA:
Wiktoria Dominiak kl. 4a
Anna Skałka kl.5b
Maria Górka kl. 6a

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE:
Gabriela Stasiak kl. 5a

Etap szkolny Konkursu Plastycznego dla kl. IV-VI „RODZINA - poznajmy się lepiej”.

I MIEJSCE- Kinga Horecka kl. VI a
II MIEJSCE- Joanna Jaśkowiec kl. IV b, Konrad Bochenek kl. IV a
III MIEJSCE- Karolina Śmigla kl. VI a, Nikola Nowak kl. V b
WYRÓŻNIENIA:
Zuzanna Górka kl. IV b
Krystian Górka kl. IV b
Maria Górka kl. VI a
Mateusz Brandys kl. VI b
Mateusz Podmokły kl. V a
Weronika Urbanik kl. V a
Alicja Rajca kl. IV b
Mateusz Górka kl. V a
Dawid Górka kl. IV b
Natalia Gogól kl. V a
Martyna Kozaczyk kl. VI b
Wiktoria Dominiak kl. IV a
Krzysztof Górka kl. IV b

Etap szkolny Konkursu Multimedialnego dla kl. IV-VI „RODZINA - poznajmy się lepiej”.

I MIEJSCE- Maria Górka kl. VI a
II MIEJSCE- Anna Iwanicka kl. V b
III MIEJSCE- Zuzanna Grzesik kl. VI a
WYRÓŻNIENIA:
Klaudia Szymoniak kl. VI a
Nikola Nowak kl. V b
Oliwia Horecka kl. V b

Etap szkolny Konkursu Literackiego dla kl. IV-VI „RODZINA - poznajmy się lepiej”.

I MIEJSCE- Natalia Iwanicka kl. IV a
II MIEJSCE- Anna Skałka kl. V b

Etap szkolny Międzynarodowego Konkursu Programistycznego „Baltie 2015”.

I miejsce: Mateusz Podmokły 5a;
II miejsce: Adam Malina 6b;
III miejsce: Ewelina Malina 6b;

Konkurs dla klas IV-VI „NAJŁADNIEJSZA KARTKA WIELKANOCNA 2015”.

Nagrodzeni:
1. Weronika Urbanik Va
2. Zuzanna Grzesik VIa
3. Natasza Adamaszek VIa
4. Maria Górka VIa
5. Stanisław Suder IVa
6. Mateusz Podmokły V a
7. Jakub Kurek Va
8. Konrad Bochenek IVa
9. Katarzyna Szydlak Vb
10. Nikola Nowak Vb
11. Iwo Faracik IVb
12. Magdalena Kordula IVb
13. Jakub Skóra IVb
14. Klaudia Cyganek IVb
15. Jarosław Rajca IVb
16. Julia Lenart IVa
17. Anna Iwanicka Vb
18. Sylwia Górka VIa
19. Martyna Kozaczyk VIb
20. Anna Wincenciak VIb
21. Klaudia Mazur VIb
22. Patryk Szymoniak Vb
23. Weronika Szydlak Va
24. Zuzanna Ulman Va
25. Natalia Gogol Va
26. Karolina Gogól Va
27. Emilia Dudzik Va
28. Krystian Górka IVb
29. Anna Skałka Vb
30. Amelia Skałka VIa
31. Olga Kasprzycka IVb
32. Karolina Śmigla VIa

Etap szkolny Powiatowych Zawodów Pierwszej Pomocy.

I miejsce: Jakub Kęsek 6a;
II miejsce: Anna Kęsek 5b;
III miejsce: Marcin Górka 6a, Maciej Kęsek 6b;

Konkurs ORTOGRAFICZNY dla klas IV-VI.

I miejsce: Jan Jaśkowiec 5a;
II miejsce: Nikola Nowak 5b;
III miejsce: Mateusz Podmokły 5a;

Konkurs RECYTATORSKI klas IV-VI.

I miejsce – Anna Iwanicka kl. 5b, Amelia Skałka kl. 6a;
II miejsce – Wiktoria Wawro, Natalia Iwanicka kl. 4a, Witold Młynarczyk, Klaudia Cyganek kl. 4b, Nikola Nowak kl. 4b, Maria Górka kl.6a;
III miejsce - Kinga Kasprzycka kl. 4a, Jagoda Bała kl. 4b, Antoni Kopera kl. 5a, Katarzyna Skrzeczek kl. 5b, Klaudia Szymoniak kl. 6a;

Konkurs dla klas IV-VI „NAJŁADNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA”.

Nagrodzeni:
1. Klaudia Szymoniak VI a
2. Szymon Jaśkowiec V b
3. Mateusz Podmokły V a
4. Patryk Szymoniak V b
5. Jakub Kurek V a
6. Jan Rajca V b
7. Anna Iwanicka V b
8. Dawid Olesek IV a
9. Zuzanna Grzesik VI a
10. Dawid Górka IV b
11. Weronika Oleksy IV b
12. Weronika Urbanik V a
13. Nikola Nowak V b
14. Kinga Kasprzycka IV a
15. Anna Skałka V b
16. Wiktoria Mistarz VI a
17. Kacper Jakubczyk IV a
18. Iwo Faracik IV b
19. Mikołaj Grzesik V a
20. Julia Lenart IV a
21. Konrad Bochenek IV a
22. Magdalena Kordula IV b
23. Alicja Rajca IV b
24. Karolina Śmigla VI a
25. Karolina Gogól V a
26. Olga Kasprzycka IV b
27. Karolina Skałka VI a

Konkurs CICHEGO CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM dla klas V-VI.

I miejsce: Jan Jaśkowiec 5a;
II miejsce: Karolina Skałka 6a; Weronika Urbanik 5a;
III miejsce: Jakub Kurek 5a;

ZMONTUJ Z PRZYGÓD STARĄ SZAFĘ – konkurs czytelniczy dla klas IV-VI.

I miejsce: Jan Rajca kl. V b;
II miejsce: Antoni Kopera kl. V a; Julia Jaśkowiec kl. IV b;

Konkurs o PATRONIE I HISTORII SZKOŁY.

I miejsce: kl. IVb w składzie: Klaudia Cyganek, Joanna Jaśkowiec, Magdalena Kordula;
II miejsce: kl. Va w składzie: Weronika Urbanik, Mikołaj Grzesik, Jakub Kurek;
III miejsce: kl. IVa w składzie: Natalia Iwanicka, Julia Lenart, Agnieszka Wincenciak;

Etap szkolny Małopolskiego Konkursu Matematycznego.

I miejsce: Mikołaj Grzesik 5a; Karolina Śmigla 6a; Adam Malina 6b;
II miejsce: Natasza Adamaszek 6a;
III miejsce: Mateusz Podmokły 5a;

Etap szkolny Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.

I miejsce: Mateusz Brandys 6b;
II miejsce: Natasza Adamaszek 6a;
III miejsce: Wiktor Feliks 6b;

Etap szkolny Konkursu Informatycznego „Małopolski Baltie 2015”.

I miejsce: Mateusz Podmokły 5a;
II miejsce: Adam Malina 6b;
III miejsce: Ewelina Malina 6b;

Etap szkolny Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z DOBRĄ NOWINĄ PRZEZ ŻYCIE”.

I miejsce: Jan Jaśkowiec 5a;
II miejsce: Michał Żak 6a;
III miejsce: Mikołaj Grzesik 5a;

Etap szkolny Małopolskiego Konkursu Humanistycznego

I miejsce: Wiktoria Mistarz 6a;
II miejsce: Anna Iwanicka 5b;
III miejsce: Natasza Adamaszek 6a;




Osiągnięcia w roku szkolnym 2013-2014

Osiągnięcia w roku szkolnym 2012-2013

Osiągnięcia w roku szkolnym 2011-2012

Osiągnięcia w roku szkolnym 2010-2011

Osiagnięcia w roku szkolnym 2009-2010

Osiągnięcia w roku szkolnym 2008-2009