Rok szkolny 2015/2016



Uczniowie naszej szkoły: Jan Jaśkowiec, Mateusz Podmokły z kl. 6a oraz Mateusz Brandys (absolwent) otrzymali Nagrodę Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2014/2015.



OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH MIĘDZYSZKOLNYCH



1. Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych



I miejsce Mateusza Podmokłego z kl. 6a w Konkursie dla klas VI „Mały Mistrz Matematyki" organizowanym przez Publiczne Gimnazjum w Trzemeśni


II miejsce Mikołaja Grzesika z kl. 6a w Konkursie dla klas VI „Mały Mistrz Matematyki" organizowanym przez Publiczne Gimnazjum w Trzemeśni


Udział Anny Iwanickiej, Anny Kęsek, Arkadiusza Górki, Szymona Jaśkowca, Nikoli Nowak z kl. 6b w Konkursie dla klas VI „Mały Mistrz Matematyki" organizowanym przez Publiczne Gimnazjum w Trzemeśni


Udział Mikołaja Grzesika z kl. 6a w etapie wojewódzkim Konkursu dla klas IV - VI Krakowska Matematyka 2015/2016 „Jubileusze w Krakowie" organizowanego przez Oddział Krakowski Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki


Udział Huberta Nowaka z kl. 4a w etapie wojewódzkim Konkursu dla klas IV - VI Krakowska Matematyka 2015/2016 „Jubileusze w Krakowie" organizowanego przez Oddział Krakowski Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki


III miejsce Anny Skałki z kl. 6b w VI Wielkim Dyktandzie Językowym dla Klas Szóstych organizowanym przez Publiczne Gimnazjum w Trzemeśni


II miejsce Jakuba Iwanickiego z kl. 3a w XXII Miejsko - Gminnym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas III Szkół Podstawowych


III miejsce Krzysztofa Kasprzyckiego z kl. 3a w XXII Miejsko - Gminnym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas III Szkół Podstawowych


Wyróżnienie Jakuba Grzesika z kl. 3a w XXII Miejsko - Gminnym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas III Szkół Podstawowych


V miejsce Huberta Nowaka i Kacpra Skóry z kl. 4a w Gminnym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas IV „Matematycznie-praktycznie"


Międzynarodowy Konkurs Programistyczny „Baltie 2016” – w wyniku eliminacji szkolnych w etapie wojewódzkim uczestniczył: Mateusz Podmokły z kl. 6a, gdzie zajął 9. miejsce awansując do etapu krajowego.


49. miejsce Mateusza Podmokłego z kl. 6a w etapie krajowym Międzynarodowego Konkursu Programistycznego „Baltie 2016”.


Udział Weroniki Oleksy z kl. 5b w VII Gminnym Konkursie „Śladami polskich legend”.


Małopolski Konkurs Matematyczny – w wyniku eliminacji szkolnych w etapie rejonowym uczestniczyli: Mikołaj Grzesik, Mateusz Podmokły z kl. 6a, Anna Kęsek z kl. 6b.
W wyniku eliminacji rejonowych do etapu wojewódzkiego awansowali: Mikołaj Grzesik, Mateusz Podmokły z kl. 6a, którzy zostali Laureatami tego konkursu.


Biblijny Konkurs Tematyczny „Z DOBRĄ NOWINĄ PRZEZ ŻYCIE” – w wyniku eliminacji szkolnych w etapie rejonowym uczestniczyli: Jakub Kurek, Jan Jaśkowiec, Mateusz Podmokły, Weronika Urbanik z kl. 6a, Szymon Jaśkowiec z kl. 6b.
W wyniku eliminacji rejonowych do etapu wojewódzkiego awansowali: Jakub Kurek z kl. 6a, który został Laureatem tego konkursu oraz Jan Jaśkowiec z kl. 6a, który został Finalistą tego konkursu.


Konkurs Informatyczny „Małopolski Baltie 2016” – w wyniku eliminacji szkolnych w etapie rejonowym uczestniczył Mateusz Podmokły z kl. 6a.
W wyniku eliminacji rejonowych do etapu wojewódzkiego awansował Mateusz Podmokły z kl. 6a, który został Laureatem tego konkursu.


Małopolski Konkurs Humanistyczny – w wyniku eliminacji szkolnych w etapie rejonowym uczestniczył: Jan Jaśkowiec z kl. 6a.


Udział Jana Jaśkowca, Jakuba Kurka z kl. 6a w V Gminnym Konkursie Historycznym „Dzieje Polski od XVII do XIX wieku”.



2. Osiągnięcia uczniów w konkursach artystycznych



I miejsce Joanny Jaśkowiec z kl. 5b w VI Gminnym Konkursie Bibliotecznym W świecie książek pod hasłem
Bajka – bawi i uczy


II miejsce Zuzanny Bargiel z kl. 3b w VI Gminnym Konkursie Bibliotecznym W świecie książek pod hasłem
Bajka – bawi i uczy


Wyróżnienie Patrycji Skałki z kl. 4a w VI Gminnym Konkursie Bibliotecznym W świecie książek pod hasłem
Bajka – bawi i uczy


I Nagroda dla Krzysztofa Pitali z kl. 2a w Eliminacjach miejsko-gminnych 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w kategorii: Turniej recytatorski, szkoły podstawowe kl.I-III


II Nagroda dla Agnieszki Szymoniak z kl. 4b w Eliminacjach miejsko-gminnych 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w kategorii: Turniej recytatorski, szkoły podstawowe kl.IV-VI


Wyróżnienie dla Anny Iwanickiej z kl. 6b w Eliminacjach miejsko-gminnych 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w kategorii: Turniej recytatorski, szkoły podstawowe kl.IV-VI


III miejsce Natalii Iwanickiej z kl. 5a w II Gminnym Konkursie Angielskich Kolęd i Piosenek Świątecznych „Merry Christmas" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Borzęcie


III nagroda dla Julii Firek z kl. 3b w III Gminnym Konkursie Kolęd Tradycyjnych - Droginia 2015


III nagroda dla Gabrieli Szablowskiej z kl. 2b w III Gminnym Konkursie Kolęd Tradycyjnych - Droginia 2015


II nagroda dla zespołu (Jagoda Bała, Joanna Jaśkowiec, Julia Jaśkowiec, Weronika Oleksy, Alicja Rajca z kl. 5b) w XII Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej - Głogoczów 2015


Wyróżnienie dla Wiktorii Wawro z kl. 5a w XII Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej - Głogoczów 2015


Udział Julii Firek z kl. 3b, Natalii Iwanickiej, Agnieszki Wincenciak z kl. 5a, Anny Iwanickiej, Nikoli Nowak z kl. 6b w XII Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej - Głogoczów 2015


Tytuł LAUREATA dla Magdaleny Korduli z kl. 5b w Konkursie Bożonarodzeniowym 2015 „Na Najpiękniejszą Ozdobę Świąteczną” zorganizowanym przez Fundację ARCHON+ w Myślenicach


Tytuł LAUREATA dla Jakuba Skóry z kl. 5b w Konkursie Bożonarodzeniowym 2015 „Na Najpiękniejszą Ozdobę Świąteczną” zorganizowanym przez Fundację ARCHON+ w Myślenicach


Tytuł LAUREATA dla Dominiki Podmokły z kl. 3a w Konkursie Bożonarodzeniowym 2015 „Na Najpiękniejszą Ozdobę Świąteczną” zorganizowanym przez Fundację ARCHON+ w Myślenicach


Tytuł LAUREATA dla Jakuba Iwanickiego z kl. 3a w Konkursie Bożonarodzeniowym 2015 „Na Najpiękniejszą Ozdobę Świąteczną” zorganizowanym przez Fundację ARCHON+ w Myślenicach


Tytuł LAUREATA dla Piotra Jaśkowca z kl. 3a w Konkursie Bożonarodzeniowym 2015 „Na Najpiękniejszą Ozdobę Świąteczną” zorganizowanym przez Fundację ARCHON+ w Myślenicach


Tytuł LAUREATA dla Filipa Kęska z kl. 1a w Konkursie Bożonarodzeniowym 2015 „Na Najpiękniejszą Ozdobę Świąteczną” zorganizowanym przez Fundację ARCHON+ w Myślenicach


III miejsce Natalii Iwanickiej z kl. 5a w IV Gminnym Konkursie Sztuki Opowiadania pod hasłem „Opowiem Wam o naszym patronie"



3. Osiągnięcia uczniów w zawodach sportowych



II miejsce Sary Ćwierz z kl. 1a w Powiatowej Olimpiadzie Gimnastycznej Klas I - III organizowanej w Dobczycach


III miejsce dziewcząt klas I - III w Powiatowej Olimpiadzie Gimnastycznej Klas I - III organizowanej w Dobczycach (Sara Ćwierz z kl. 1a, Karina Drozd z kl. 1b, Gabriela Drozd z kl. 3a, Julia Firek z kl. 3b)


I miejsce dziewcząt klas VI w Międzyszkolnym Turnieju Koszykówki o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni (Dudzik Emilia, Urbanik Weronika z kl. 6a, Kęsek Anna, Nowak Nikola, Pachacz Sandra, Sitarz Sara, Szydlak Katarzyna z kl. 6b)


II miejsce dziewcząt klas VI w Międzyszkolnym Turnieju Siatkówki o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni (Dudzik Emilia, Urbanik Weronika z kl. 6a, Kęsek Anna, Nowak Nikola, Pachacz Sandra, Sitarz Sara, Szydlak Katarzyna z kl. 6b)


III miejsce dziewcząt klas VI w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni (Dudzik Emilia, Urbanik Weronika z kl. 6a, Nowak Nikola, Sitarz Sara, Szydlak Katarzyna z kl. 6b)


I miejsce chłopców klas V-VI w Międzyszkolnym Turnieju Siatkówki o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni (Dyczkowski Andrzej, Górka Mateusz, Kurek Jakub z kl. 6a, Basista Dominik, Górka Arkadiusz, Moryc Norbert, Podmokły Piotr z kl. 6b)


I miejsce chłopców klas V-VI w Międzyszkolnym Turnieju Koszykówki o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni (Dyczkowski Andrzej, Górka Mateusz, Kurek Jakub z kl. 6a, Basista Dominik, Górka Arkadiusz, Moryc Norbert, Podmokły Piotr z kl. 6b)


I miejsce chłopców klas V-VI w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni (Górka Mateusz, Kałat Fabian, Kurek Jakub z kl. 6a, Basista Dominik, Górka Arkadiusz, Moryc Norbert z kl. 6b)


II miejsce chłopców klas V-VI w XXIV Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice (Górka Krzysztof, Skóra Kacper, Sroka Sebastian z kl. 5b, Górka Mateusz, Kałat Fabian, Kurek Jakub z kl. 6a, Basista Dominik, Jaśkowiec Szymon, Górka Arkadiusz, Moryc Norbert, Podmokły Piotr z kl. 6b)


III miejsce dziewcząt klas V-VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt (Lenart Julia z kl. 5a, Cyganek Klaudia, Kasprzycka Olga z kl. 5b, Dudzik Emilia, Szydlak Weronika, Urbanik Weronika z kl. 6a, Kęsek Anna, Pachacz Sandra, Sitarz Sara z kl. 6b)


II miejsce chłopców klas V-VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Chłopców (Górka Krzysztof z kl. 5b, Górka Mateusz, Grzesik Mikołaj, Kałat Fabian, Kurek Jakub z kl. 6a, Basista Dominik, Jaśkowiec Szymon, Górka Arkadiusz, Moryc Norbert, Podmokły Piotr z kl. 6b)


II miejsce dziewcząt klas V-VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Koszykówce Dziewcząt (Cyganek Klaudia, Jaśkowiec Julia, Kasprzycka Olga z kl. 5b, Dudzik Emilia, Stasiak Gabriela, Szydlak Weronika, Urbanik Weronika z kl. 6a, Iwanicka Anna, Kęsek Anna, Nowak Nikola, Sitarz Sara, Szydlak Katarzyna z kl. 6b)


III miejsce chłopców klas V-VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Koszykówce Chłopców (Górka Krzysztof, Skóra Kacper, Sroka Sebastian z kl. 5b, Dyczkowski Andrzej, Górka Mateusz, Grzesik Mikołaj, Kałat Fabian, Kurek Jakub z kl. 6a, Jaśkowiec Szymon, Górka Arkadiusz, Moryc Norbert z kl. 6b)


Udział chłopców klas V-VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minipiłce siatkowej - czwórki (Górka Krzysztof z kl. 5b, Dyczkowski Andrzej, Górka Mateusz, Kałat Fabian, Kurek Jakub z kl. 6a, Basista Dominik, Jaśkowiec Szymon, Górka Arkadiusz, Moryc Norbert, Podmokły Piotr z kl. 6b)


Udział dziewcząt klas V-VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minipiłce siatkowej - czwórki (Dominiak Wiktoria, Lenart Julia z kl. 5a, Oleksy Weronika z kl. 5b, Urbanik Weronika z kl. 6a, Iwanicka Anna, Kęsek Anna, Nowak Nikola, Pachacz Sandra, Sitarz Sara, Szydlak Katarzyna z kl. 6b)


II miejsce chłopców klas V-VI w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej (Górka Krzysztof, Skóra Kacper, Skóra Szymon z kl. 5b, Górka Mateusz, Kałat Fabian, Kurek Jakub z kl. 6a, Basista Dominik, Jaśkowiec Szymon, Górka Arkadiusz, Norbert Moryc, Podmokły Piotr, Szafrański Marcin z kl. 6b)



4. Osiągnięcia uczniów w turniejach, zawodach, konkursach i innych



IV miejsce zespołu (Anna Iwanicka, Szymon Jaśkowiec Jan Rajca 6b, Marcin Szafrański 6b-rezerwowy) w Powiatowych Zawodach Udzielania Pierwszej Pomocy w kategorii szkół podstawowych

VII miejsce uczniów klas V-VI - tych w klasyfikacji drużynowej w Eliminacjach Wojewódzkich XXXIX Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w kategorii szkół podstawowych (Krzysztof Stasiak z kl. 5a, Anna Kęsek, Anna Iwanicka, Szymon Jaśkowiec z kl. 6b)


I miejsce Anny Kęsek z kl. 6b w kategorii Najlepszy Zawodnik Turnieju w Eliminacjach Wojewódzkich XXXIX Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w kategorii szkół podstawowych


I miejsce uczniów klas V-VI - tych w klasyfikacji drużynowej w Eliminacjach Powiatowych XXXIX Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w kategorii szkół podstawowych (Krzysztof Stasiak z kl. 5a, Anna Kęsek, Anna Iwanicka, Szymon Jaśkowiec z kl. 6b)


I miejsce uczniów klas V-VI - tych w klasyfikacji drużynowej w kategorii Najlepszych z udzielania I pomocy przedmedycznej w etapie powiatowym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego w kategorii szkół podstawowych


I miejsce Anny Kęsek z kl. 6b w kategorii Najlepszego z przepisów ruchu drogowego w etapie powiatowym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego w kategorii szkół podstawowych


I miejsce Anny Kęsek z kl. 6b w kategorii Najlepszego na rowerowym torze przeszkód w etapie powiatowym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego w kategorii szkół podstawowych


I miejsce Anny Iwanickiej z kl. 6b w kategorii Najlepszego na miasteczku komunikacyjnym w etapie powiatowym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego w kategorii szkół podstawowych


I miejsce uczniów klas V-VI - tych w klasyfikacji drużynowej w Eliminacjach Gminnych XXXIX Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w kategorii szkół podstawowych (Krzysztof Stasiak z kl. 5a, Anna Kęsek, Anna Iwanicka, Szymon Jaśkowiec z kl. 6b)


I miejsce dla Szkoły Podstawowej w Trzemeśni w Pierwszym Konkursie Gminnym Pierwszej Pomocy Przedmedycznej „MŁODY RATOWNIK” (Anna Kęsek, Anna Iwanicka, Jan Rajca, Szymon Jaśkowiec z kl. 6b, Katarzyna Skałka z kl. 5b)


I miejsce na trzeciej szachownicy Bartłomieja Jaśkowca z kl. 2b w Drużynowych Mistrzostwach Małopolski w Szachach, V Liga Juniorów - rok 2016


IV miejsce Bartłomieja Jaśkowca z kl. 2b w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Szachach Chłopców



OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH SZKOLNYCH



klasy I - III



Etap szkolny Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży „W trosce o nasze bezpieczeństwo”.

I miejsce: Amelia Szydlak 1a;
II miejsce: Kinga Mazur 2a;
III miejsce: Piotr Jaśkowiec 3a;

klasy IV - VI



I szkolny konkurs historyczno – plastyczny „ Moje drzewo genealogiczne”.

I miejsce: Malina Oliwia 4a, Szymoniak Agnieszka 4b, Skałka Mikołaj 5a;
II miejsce: Gogól Martyna 4a, Górka Krzysztof 5b, Kasprzycka Olga 5b;
III miejsce: Dudzik Konrad 4a, Kordula Magdalena 5b, Gogol Natalia 6a;
Wyróżnienie: Jaśkowiec Joanna 5b, Skóra Jakub 5b, Stasiak Gabriela 6a;

Etap szkolny Międzynarodowego Konkursu Programistycznego „Baltie 2016”.

I miejsce: Mateusz Podmokły 6a;
II miejsce: Szymon Jaśkowiec 6b;
III miejsce: Gabriela Stasiak 6a;

Etap szkolny Powiatowych Zawodów Pierwszej Pomocy.

I miejsce: Anna Kęsek 6b, Anna Iwanicka 6b;
II miejsce: Katarzyna Skałka 5b, Jan Rajca 6b, Szymon Jaśkowiec 6b;

Etap szkolny Gminnego Konkursu JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

I miejsce: Jakub Malina 4a;
II miejsce: Antoni Kopera 6a;
III miejsce: Nikodem Ćwierz 5a;

Etap szkolny 3. Gminnego Konkursu ORTOGRAFICZNEGO dla klas IV-VI.

I miejsce: Jan Jaśkowiec 6a;
II miejsce: Nikola Nowak 6b;
III miejsce: Mateusz Podmokły 6a;

Etap szkolny VII Gminnego Konkursu „Śladami polskich legend”.

I miejsce: Weronika Oleksy 5b;
II miejsce: Agnieszka Wincenciak 5a;
III miejsce: Natalia Iwanicka 5a, Witilod Młynarczyk 5b;

Konkurs RECYTATORSKI klas IV-VI.

I miejsce: Wiktoria Wawro V a
II miejsce: Agnieszka Szymoniak IV b; Kinga Kasprzycka V a; Anna Iwanicka VI a; Weronika Urbanik VI a
III miejsce: Natalia Iwanicka V a

Konkurs dla klas IV-VI „NAJŁADNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA 2015”.

Nagrodzeni:
1. Gogól Martyna IV a
2. Oleksy Weronika V b
3. Oleksy Dominika IV a
4. Faracik Iwo V b
5. Kozaczyk Zuzanna IV b
6. Kordula Magdalena V b
7. Jaśkowiec Joanna V b
8. Skóra Kacper IV a
9. Śmigla Kacper IV b
10. Nowak Nikola VI b
11. Urbanik Julia IV a
12. Urbanik Weronika VI a
13. Pilch Małgorzata IV b
14. Gogol Natalia VI a
15. Górka Krzysztof V b
16. Kurek Jakub VI a
17. Podmokły Mateusz VI a
18. Skałka Patrycja IV a
19. Górka Kacper IV a
20. Basista Dominik VI b
21. Moryc Norbert VI b
22. Suder Stanisław V a
23. Ćwierz Szymon V a
24. Bała Jagoda V b

Konkurs CICHEGO CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM dla klas IV-VI.

I miejsce: Antoni Kopera 6a;
II miejsce: Jan Jaśkowiec 6a; Julia Lenart 5a;
III miejsce: Weronika Oleksy 5b; Katarzyna Skałka 5b;

Etap szkolny Konkursu - Krakowska Matematyka 2015/16 „Jubileusze w Krakowie".

klasa IV
I miejsce: Hubert Nowak 4a;
II miejsce: Konrad Dudzik 4a; Kacper Skóra 4a;
III miejsce: Kacper Śmigla 4b;
klasa V
I miejsce: Witold Młynarczyk 5b;
II miejsce: Kacper Skóra 5b;
III miejsce: Jakub Tułacz 5b ;
klasa VI
I miejsce: Mikołaj Grzesik 6a;
II miejsce: Jakub Kurek 6a;
III miejsce: Anna Iwanicka 6b;

Etap szkolny Małopolskiego Konkursu Matematycznego.

I miejsce: Mikołaj Grzesik 6a;
II miejsce: Anna Kęsek 6a;
III miejsce: Mateusz Podmokły 6a;

Etap szkolny Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z DOBRĄ NOWINĄ PRZEZ ŻYCIE”.

I miejsce: Jakub Kurek 6a;
II miejsce: Jan Jaśkowiec 6a;
III miejsce: Mateusz Podmokły 6a;

Etap szkolny Przyrodniczego Konkursu Tematycznego „SKARBY PRZYRODY I ICH OCHRONA”.

I miejsce: Witold Młynarczyk 5b;
II miejsce: Weronika Urbanik 6a;
III miejsce: Jan Jaśkowiec 6a;

Etap szkolny Małopolskiego Konkursu Humanistycznego.

I miejsce: Jan Jaśkowiec 6a;
II miejsce: Anna Iwanicka 6b;
III miejsce: Nikola Nowak 6b;

Etap szkolny Konkursu Informatycznego „Małopolski Baltie 2016”.

I miejsce: Mateusz Podmokły 6a;
II miejsce: Gabriela Stasiak 6a;
III miejsce: Jakub Kurek 6a;

Etap szkolny Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.

I miejsce: Antoni Kopera 6a;
II miejsce: Nikodem Ćwierz 5a;
III miejsce: Weronika Urbanik 6a;

Osiągnięcia w roku szkolnym 2014-2015

Osiągnięcia w roku szkolnym 2013-2014

Osiągnięcia w roku szkolnym 2012-2013

Osiągnięcia w roku szkolnym 2011-2012

Osiągnięcia w roku szkolnym 2010-2011

Osiagnięcia w roku szkolnym 2009-2010

Osiągnięcia w roku szkolnym 2008-2009