Zgodnie ze statutem SP w Trzemeśni, za uzyskane osiągnięcia w szkole uczeń może być nagrodzony nagrodą indywidualną.
Na zakończenie roku szkolnego przyznaje się m. in. list pochwalny wychowawcy klasy
i dyrektora Szkoły do rodziców oraz wpis do "Złotej Księgi" uczniom:
- w klasach I - III, którzy osiągają bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowo się zachowują;
- w klasach IV - VI, którzy osiągają średnią ocen co najmniej 5,0 i wzorowe zachowanie.



Na zakończenie roku szkolnego 2016/2017 do "Złotej Księgi" wpisani zostali uczniowie:


Klasa I a

Klasa I b

Klasa II a

Klasa II b

Martyna Bała

Karol Jaśków

Oliwia Jaśkowiec

Bartosz Szuba

Tomasz Grzegórzko

Sergiusz Hajdus

Katarzyna Moryc

Kacper Woźnica

Mateusz Kanderski

Karol Salawa

 

 

 

 

Klasa III a

Klasa III b

Klasa IV a

Klasa IV b

Alicja Batko

Hanna Górka

Dominika Podmokły

Milena Młynarczyk

Agnieszka Cienkosz

Bartłomiej Jaśkowiec

Aleksandra Jaśkowiec

Zuzanna Bargiel

Natalia Figiel

Aleksandra Makuch

Jakub Iwanicki

Julia Salawa

Krzysztof Pitala

Zofia Skałka

Edyta Szymoniak

Mateusz Dominiak

Zuzanna Wasilewska

Wiktoria Zborowska

Lena Wójcik

Wiktoria Skałka

 

 

Joanna Kasprzycka

 

 

Krzysztof Kasprzycki

 

 

 

 

 

Klasa V a

Klasa V b

Klasa VI a

Klasa VI b

Hubert Nowak

Zuzanna Kozaczyk

Julia Lenart

Joanna Jaśkowiec

Kacper Skóra

Dominika Oleksy

Wiktoria Dominiak

Weronika Oleksy

Martyna Szymoniak

Agnieszka Szymoniak

Natalia Iwanicka

Witold Młynarczyk

Julia Urbanik

Agnieszka Wincenciak

Magdalena Kordula

Kinga Kasprzycka

Katarzyna Skałka

Kacper Skóra

Klaudia Cyganek

 

 

 

 


Na zakończenie roku szkolnego 2015/2016 do "Złotej Księgi" wpisani zostali uczniowie:


Klasa I a

Klasa I b

Klasa II a

Klasa II b

Karol Salawa

Jessica Hajduk

Natalia Figiel

Zofia Skałka

Anna Leśniak

Kacper Woźnica

Klaudia Stalmach

Wiktoria Zborowska

Sara Ćwierz

 

Zuzanna Wasilewska

Karol Wincenciak

 

 

 

 

Klasa III a

Klasa III b

Klasa IV a

Klasa IV b

Jakub Iwanicki

Zuzanna Bargiel

Patrycja Skałka

Zuzanna Kozaczyk

Dominika Podmokły

Piotr Wincenciak

Julia Urbanik

Kacper Leśniak

Edyta Szymoniak

Julia Salawa

Hubert Nowak

Agnieszka Szymoniak

 

 

Kacper Skóra

Kacper Śmigla

 

 

Martyna Szymoniak

 

 

 

Konrad Dudzik

 

 

 

 

 

Klasa V a

Klasa V b

Klasa VI a

Klasa VI b

Natalia Iwanicka

Joanna Jaśkowiec

Weronika Urbanik

Anna Iwanicka

Julia Lenart

Magdalena Kordula

Natalia Gogol

Nikola Nowak

Wiktoria Dominiak

Witold Młynarczyk

Jakub Kurek

Anna Skałka

Kinga Kasprzycka

Weronika Oleksy

Mateusz Podmokły

Anna Kęsek

Agnieszka Wincenciak

Katarzyna Skałka

Jan Jaśkowiec

Szymon Jaśkowiec

Nikodem Ćwierz

Kacper Skóra

Katarzyna Skrzeczek

 

Klaudia Cyganek

 

Olga Kasprzycka

 

Szymon Skóra

 



Na zakończenie roku szkolnego 2014/2015 do "Złotej Księgi" wpisani zostali uczniowie:


Klasa I a

Klasa I b

Klasa II a

Klasa II b

Alicja Batko

Bartłomiej Jaśkowiec

Jakub Iwanicki

Zuzanna Bargiel

Agnieszka Cienkosz

Karol Wincenciak

Aleksandra Jaśkowiec

Julia Salawa

Natalia Figiel

Wiktoria Zborowska

Dominika Podmokły

Piotr Wincenciak

 

 

 

 

Klasa III a

Klasa III b

Klasa IV a

Klasa IV b

Hubert Nowak

Zuzanna Kozaczyk

Nikodem Ćwierz

Klaudia Cyganek

Patrycja Skałka

Kacper Leśniak

Wiktoria Dominiak

Joanna Jaśkowiec

Martyna Szymoniak

Dominika Oleksy

Natalia Iwanicka

Olga Kasprzycka

 

 

Kinga Kasprzycka

Magdalena Kordula

 

 

Julia Lenart

Witold Młynarczyk

 

 

Agnieszka Wincenciak

Weronika Oleksy

 

 

 

Katarzyna Skałka

 

 

 

Kacper Skóra

 

 

 

 

Klasa V a

Klasa V b

Klasa VI a

Klasa VI b

Natalia Gogol

Anna Iwanicka

Natasza Adamaszek

Maciej Kęsek

Jakub Kurek

Szymon Jaśkowiec

Marcin Górka

Adam Malina

Mateusz Podmokły

Anna Kęsek

Maria Górka

Klaudia Mazur

Weronika Urbanik

Nikola Nowak

Zuzanna Grzesik

Nikola Skóra

 

Anna Skałka

Kinga Horecka

Anna Wincenciak

 

Katarzyna Skrzeczek

Wiktoria Mistarz

 

Amelia Skałka

 

Karolina Skałka

 

Klaudia Szymoniak

 

Karolina Śmigla

 

Michał Żak

 



Na zakończenie roku szkolnego 2013/2014 do "Złotej Księgi" wpisani zostali uczniowie:


Klasa I a

Klasa I b

Klasa II a

Klasa II b

Iwanicki Jakub

Bargiel Zuzanna

Nowak Hubert

Kozaczyk Zuzanna

Jaśkowiec Aleksandra

Salawa Julia

Skóra Kacper

Leśniak Kacper

Podmokły Dominika

Wincenciak Piotr

Szymoniak Martyna

Szymoniak Agnieszka

 

 

 

 

Klasa III a

Klasa III b

Klasa IV a

Klasa IV b

Iwanicka Natalia

Jaśkowiec Joanna

Gogol Natalia

Iwanicka Anna

Lenart Julia

Kordula Magdalena

Grzesik Mikołaj

Jaśkowiec Szymon

Wincenciak Agnieszka

Skóra Kacper

Jaśkowiec Jan

Kęsek Anna

 

 

Kurek Jakub

Nowak Nikola

 

 

Podmokły Mateusz

Skałka Anna

 

 

Urbanik Weronika

Skrzeczek Katarzyna

 

 

 

 

Klasa V a

Klasa V b

Klasa VI a

Klasa VI b

Adamaszek Natasza

Kozaczyk Martyna

Grzesik Grzegorz

Lenart Martyna

Górka Maria

Malina Adam

Kurek Karolina

Marondel Jerzy

Grzesik Zuzanna

Mazur Klaudia

Skóra Jagoda

Młynarczyk Tomasz

Mistarz Wiktoria

 

Niżnik Gabriela

Skałka Karolina

Szymoniak Klaudia

 

Śmigla Karolina



Na zakończenie roku szkolnego 2012/2013 do "Złotej Księgi" wpisani zostali uczniowie:


Klasa I a

Klasa I b

Klasa II a

Klasa II b

Nowak Hubert

Szymoniak Agnieszka

Lenart Julia

Jaśkowiec Joanna

Skóra Kacper

Tobowski Fabian

Skałka Mikołaj

Kordula Magdalena

Stasiak Krzysztof

Skóra Kacper

 

 

 

 

Klasa III a

Klasa III b

Klasa IV a

Klasa IV b

Kurek Jakub

Iwanicka Anna

Adamaszek Natasza

Boroń Rafał

Urbanik Weronika

Jaśkowiec Szymon

Górka Maria

Horecka Kinga

 

Nowak Nikola

Kęsek Jakub

Kęsek Maciej

 

 

Mistarz Wiktoria

Kozaczyk Martyna

 

 

Skałka Karolina

Malina Adam

 

 

Szyminiak Klaudia

Malina Ewelina

 

 

Żak Michał

Szymoniak Alicja

 

 

 

 

Klasa V a

Klasa V b

Klasa VI a

Klasa VI b

Grzesik Grzegorz

Hujdus Aleksandra

Bandyk Krzysztof

Górka Maria

Kurek Karolina

Lenart Martyna

Cienkosz Gabriela

Kasprzycki Karol

Skóra Jagoda

Młynarczyk Tomasz

Dąbrowska Natalia

Kozaczyk Aleksandra

 

Niżnik Gabriela

Górka Gabriela

Malina Dominika

 

Hanula Marcelina

Malina Iwona

 

 

Hudaszek Julia

Pasiowiec Paulina

 

Jasek Elżbieta

Podmokła Edyta

 

Kęsek Weronika

Skóra Mikołaj

Skóra Zuzanna

Skrzeczek Krzysztof

Wincenciak Martyna

Szczepanik Julia



Na zakończenie roku szkolnego 2011/2012 do "Złotej Księgi" wpisani zostali uczniowie:


Klasa I a

Klasa I b

Klasa II a

Klasa II b

Lenart Julia

Jaśkowiec Joanna

Gogol Natalia

Iwanicka Anna

Skałka Mikołaj

Kordula Magdalena

Kurek Jakub

Jaśkowiec Szymon

Skóra Kacper

Urbanik Weronika

Nowak Nikola

 

 

 

 

Klasa III a

Klasa III b

Klasa IV a

Klasa IV b

Mistarz Wiktoria

Boroń Rafał

Grzesik Grzegorz

Hujdus Aleksandra

Skałka Karolina

Malina Adam

Kurek Karolina

Młynarczyk Tomasz

Szymoniak Klaudia

Skóra Jagoda

Szymoniak Natalia

 

 

 

 

Klasa V a

Klasa V b

Klasa VI a

Klasa VI b

Cienkosz Gabriela

Górka Maria

Dąbrowski Mateusz

Kalat Oliwia

Górka Gabriela

Kasprzycki Karol

Figiel Katarzyna

Kozaczyk Zuzanna

Jasek Elżbieta

Marondel Barbara

Jania Magdalena

Jarosz Natalia

Dąbrowska Natalia

Podmokła Edyta

Król Oliwia

Skałka Weronika

Kęsek Weronika

Skóra Mikołaj

Malinowski Jakub

Wawro Natalia

Skóra Zuzanna

Szczepanik Julia

Wincenciak Martyna



Na zakończenie roku szkolnego 2010/2011 do "Złotej Księgi" wpisani zostali uczniowie:


Klasa I a

Klasa I b

Klasa II a

Klasa II b

Gogol Natalia

Horecka Oliwia

Adamaszek Natasza

Brandys Mateusz

Grzesik Mikołaj

Iwanicka Anna

Górka Maria

Filus Julia

Jaśkowiec Jan

Jaśkowiec Szymon

Kęsek Jakub

Horecka Kinga

Kopera Antoni

Nowak Nikola

Mistarz Wiktoria

Kozaczyk Martyna

Kurek Jakub

Podmokły Piotr

Skałka Amelia

Malina Adam

Stasiak Gabriela

Skałka Anna

Skałka Karolina

Malina Ewelina

Urbanik Weronika

Skrzeczek Katarzyna

Szymoniak Klaudia

 

 

 

 

Klasa III a

Klasa III b

Klasa IV a

Klasa IV b

Batko Karol

Jania Dawid

Cienkosz Gabriela

Górka Maria

Cienkosz Michał

Lenart Martyna

Górka Gabriela

Kasprzycki Karol

Dudzik Anna

Marondel Jerzy

Kęsek Weronika

Marondel Barbara

Grzesik Grzegorz

Młynarczyk Tomasz

Skóra Jarosław

Podmokła Edyta

Jasek Kamil

Niepsuj Krzysztof

Wincenciak Martyna

Skałka Katarzyna

Jażdżewska Daria

Niżnik Gabriela

Skóra Mikołaj

Kurek Karolina

Wajda Andrzej

Skrzeczek Krzysztof

Skóra Jagoda

Szczepanik Julia

 

 

 

 

Klasa V a

Klasa V b

Klasa VI a

Klasa VI b

Figiel Katarzyna

Kałat Oliwia

Bobowska Agnieszka

Bajor Michał

Król Oliwia

Kozaczyk Zuzanna

Kainka Katarzyna

Koloch Katarzyna

Lenart Agnieszka

Marondel Dariusz

Malina Aleksandra

Skałka Weronika

Pytlik Dominika

Nowak Paweł

Wawro Natalia

Pieron Berenika

Wesołowska Paulina

Podmokła Martyna

Skałka Mateusz

Szydlak Małgorzata



Na zakończenie roku szkolnego 2009/2010 do "Złotej Księgi" wpisani zostali uczniowie:


Klasa I a

Klasa I b

Klasa II a

Klasa II b

Gogol Natalia

Horecka Oliwia

Adamaszek Natasza

Brandys Mateusz

Grzesik Mikołaj

Iwanicka Anna

Górka Maria

Filus Julia

Jaśkowiec Jan

Jaśkowiec Szymon

Kęsek Jakub

Horecka Kinga

Kopera Antoni

Nowak Nikola

Mistarz Wiktoria

Kozaczyk Martyna

Kurek Jakub

Podmokły Piotr

Skałka Amelia

Malina Adam

Stasiak Gabriela

Skałka Anna

Skałka Karolina

Malina Ewelina

Urbanik Weronika

Skrzeczek Katarzyna

Szymoniak Klaudia

 

 

 

 

Klasa III a

Klasa III b

Klasa IV a

Klasa IV b

Batko Karol

Jania Dawid

Cienkosz Gabriela

Górka Maria

Cienkosz Michał

Lenart Martyna

Górka Gabriela

Kasprzycki Karol

Dudzik Anna

Marondel Jerzy

Kęsek Weronika

Marondel Barbara

Grzesik Grzegorz

Młynarczyk Tomasz

Skóra Jarosław

Podmokła Edyta

Jasek Kamil

Niepsuj Krzysztof

Wincenciak Martyna

Skałka Katarzyna

Jażdżewska Daria

Niżnik Gabriela

Skóra Mikołaj

Kurek Karolina

Wajda Andrzej

Skrzeczek Krzysztof

Skóra Jagoda

Szczepanik Julia

 

 

 

 

Klasa V a

Klasa V b

Klasa VI a

Klasa VI b

Figiel Katarzyna

Kałat Oliwia

Bobowska Agnieszka

Bajor Michał

Król Oliwia

Kozaczyk Zuzanna

Kainka Katarzyna

Koloch Katarzyna

Lenart Agnieszka

Marondel Dariusz

Malina Aleksandra

Skałka Weronika

Pytlik Dominika

Nowak Paweł

Wawro Natalia

Pieron Berenika

Wesołowska Paulina

Podmokła Martyna

Skałka Mateusz

Szydlak Małgorzata



Na zakończenie roku szkolnego 2008/2009 do "Złotej Księgi" wpisani zostali uczniowie:


Klasa I a

Klasa I b

Klasa II a

Klasa II b

Adamaszek Natasza

Boroń Rafał

Batko Karol

Jania Dawid

Górka Maria

Brandys Mateusz

Grzesik Grzegorz

Kasprzycka Nikola

Skałka Amelia

Horecka Kinga

Kurek Karolina

Lenart Martyna

Mistarz Wiktoria

Kozaczyk Martyna

Skóra Jagoda

Marondel Jerzy

Skałka Karolina

Malina Adam

Ulman Karolina

Młynarczyk Tomasz

Szymoniak Klaudia

Malina Ewelina

Ulman Klaudia

Niepsuj Krzysztof

Skóra Nikola

Niżnik Gabriela

Solis Witold

 

 

 

 

Klasa III a

Klasa III b

Klasa IV a

Klasa IV b

Cienkosz Gabriela

Cygan Rafał

Figiel Katarzyna

Kałat Oliwia

Dąbrowska Natalia

Hanusiak Weronika

Jania Magdalena

Kozaczyk Zuzanna

Górka Gabriela

Kasprzycki Karol

Kowalczyk Michał

Skałka Weronika

Hanula Marcelina

Kozaczyk Aleksandra

Król Oliwia

Hudaszek Julia

Marondel Barbara

Malinowski Jakub

Jasek Elżbieta

Pasiowiec Paulina

Kęsek Weronika

Podmokła Edyta

Skałka Sebastian

Skałka Katarzyna

Skóra Jarosław

Skóra Mikołaj

Skóra Zuzanna

Szczepanik Julia

Twardosz Jan

Skrzeczek Krzysztof

Wincenciak Martyna

Śmigla Natalia

 

 

 

 

Klasa V a

Klasa V b

Klasa VI a

Klasa VI b

Katarzyna Kainka

Bajor Michał

Bizoń Aleksandra

Burkiewicz Patrycja

Górka Gabriela

Jania Agnieszka

Cyganek Aleksandra

Koloch Katarzyna

Król Bartłomiej

Figiel Maria

Nowak Paweł

Łabędź Dominika

Kasprzycki Maciej

Pieron Berenika

Skałka Marlena

Podmokła Martyna

Suder Aleksandra

Skałka Mateusz

Żak Tomasz